Hradec Králové hostil 2. kolo II. ligy sk. B v LRU plavaná

O víkendu 18.-19. 5. 2024 proběhlo na zapůjčené vodě od MO ČRS Hradec Králové na revíru 451 034 Labe 31 druhé kolo v LRU plavaná, které pořádalo MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini.

Jedná se o známou trať, kde každoročně proběhne několik závodů. Páteční trénink naznačil, že ryba není moc při chuti, a to se potvrdilo i během sobotního a nedělního závodu. Zejména na sektoru C to byl po oba závodní dny doslova boj o každý gram.

436310834 988722176166985 1772879095651358288 n 441604627 988721802833689 8622281855947360070 n
442440075 988707749501761 991855567394515001 n

Sobotní sektory vyhráli (zprava):

Sektor A s váhou 9 720 g - Vyhlídal Emanuel (ČRS MO Kladruby u Vlašimi - Garbolino- czech)

Sektor B s váhou 7 470 g - Vavřín Václav (MO ČRS Choceň)

Sektor C s váhou 1 210 g - Vrba David (MO ČRS PLAŇANY COLMIC)

Sektor D s váhou 19 750 g - Práde Jaroslav (MO ČRS Štětí)

441711501 988707642835105 4811114033072139241 n

Nedělní sektory vyhráli (zprava):

Sektor A s váhou 23 500 g - Purkrábková Hana (MO ČRS PLAŇANY COLMIC)

Sektor B s váhou 9 260 g - Kadlec Vratislav (MO ČRS PLAŇANY COLMIC)

Sektor C s váhou 2 360 g - Kučera Jiří ( MO ČRS Rakovník)

Sektor D s váhou 17 420 g - Hájek Vladimír (MO ČRS Choceň)

442487619 988707596168443 3990628227062861370 n

Jednotlivci kola:

1. Svatoš Petr (MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini), součet umístění 2 + 3 CIPS 17740

2. Štarman Jiří (MO ČRS OPOČNO - GOLD FISH), součet umístění 2 + 3 CIPS 12040

3. Purkrábková Hana (MO ČRS PLAŇANY COLMIC), součet umístění 5 + 1 CIPS 25330

442428545 988706929501843 1901769565308374572 n

I ve druhém kole zvítězilo družstvo MO ČRS PLAŇANY COLMIC s 36,5 body, druhé místo obsadilo MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini  s 40,5 body a na třetím místě skončilo MO ČRS Nové Strašecí – MAVER s 44,5 body. V celkovém pořadí po dvou kolech pevně drží první místo MO ČRS PLAŇANY COLMIC (66,5 bodů) s náskokem 18,5 bodů na druhý tým MO ČRS Rakovník (85 bodů) a třetí MO ČRS Choceň (87 bodů)