I když už se pomalu ochlazuje a hladina údolní nádrže Orlík je letos mimořádně nízko, podmínky pro vysazování ryb se nijak nezhoršily, a tak distribuce rybích násad pokračuje dle plánu: o víkendu jsme pro Vás dovezli a vysadili více než 150 q ryb,

přičemž se jednalo o pestrou paletu druhů, které dominoval kapr, následován línem, amurem, štikou, okounem a candátem.

064b5d5f f6b1 4ccf 9cb4 b00a2ef54767

Vysazení kapři se pomalu rozjíždějí z písčité mělčiny a zkoumají svůj nový domov.

2f5c3625 c279 4123 8884 0116bc016252 new

Zvláště nás potěšila kvalita násady okouna a candáta, takoví chlapíci už se v nádrži neztratí a věříme, že se do zimy dosyta napasou na hejnech drobných rybek, na které byl letošní rok mimořádně bohatý.

Do nadcházející sezóny lovu dravců pak přejeme všem našim členům „Petrův zdar“