Zasedal Odbor lovu ryb udicí feeder. Jednání se zúčastnili všichni zástupci územích svazů ČRS, zástupce MRS i zástupce method feeder.

Předseda odboru Petr Bromovský přivítal na zasedání všechny přítomné a představil nově zvolené členy odboru. Na programu bylo především zhodnocení uplynulé závodní sezóny 2022. Celkem se konalo 50 závodů, které byly naplánovány v termínovém kalendáři a naši závodníci se zúčastnili dvou mistrovství světa.

1A4A2516

1A4A2539

Hodnocení nejdůležitějších závodů:

- Mistrovství ČR, kategorie jednotlivci - 1. místo M. Porteš (muži), A. Pechalová (ženy),  P. Daniš (junioři U18), Z. Vlach ml. (junioři U14), kategorie družstev - 1. místo RS Crazy Boys Maver MRS

- Mistrovství ČR veteránů – 1. místo K. Staněk (50+) a J. Hanousek (60+)

- I. liga (4 kola) – 1. místo RS Crazy Boys Maver (MRS)

- II. liga sk. A (3 kola) – 1. místo HONZOVORYBARENI.CZ (MO ČRS Třeboň)

- II. liga sk. B (3 kola) – 1. místo Sarfix.cz Feeder Team (Moravskoslezský ÚS)

- Method feeder liga (4 kola) – 1. místo Haldorádó Method feeder team cz, v kategorii jednotlivců obsadil 1. místo O. Macháček.

Velkým úspěchem bylo 4. místo ve družstvech a 3. místo v jednotlivcích (J. Konopásek) na MS v Belgii pod vedením státního trenéra Milana Štěpničky.

311220708 540102157920350 7240767140014286179 n

PHOTO 2022 10 10 08 54 40

Dalším bodem bylo čerpání rozpočtu v roce 2022, který byl v plné výši vyčerpán, a to jak na domácí, tak mezinárodní činnost. Členové odboru byli seznámeni s předběžnými rozpočty na rok 2023. K bodu soutěžní a závodní řád na rok 2023 přišlo několik podnětů na změny. Většina těchto připomínek byla dána k projednání na jednotlivé územní svazy a hlasováno o nich bude na jarním zasedání odboru. Zástupce LRU method feeder informoval o průběhu závodní sezóny, a co vše se připravuje na rok 2023. Posledním bodem jednání byl návrh termínového kalendáře na rok 2023, který bude schválen na jarním zasedání.

Předseda odboru Petr Bromovský poděkoval všem za práci v roce 2022 a popřál všem mnoho zdaru do roku 2023.

Za ČRS Petra Hnízdilová, Lukáš Mareš