Zasedal Odbor lovu ryb udicí položená. Jednání se zúčastnili všichni členové odboru - Aleš Suchánek (Středočeský ÚS, předseda odboru), Miroslav Poupa (Západočeský ÚS), Karel Šimek (Jihočeský ÚS), Martin Kožíšek (Severočeský ÚS) a vedoucí oddělení sportu a mládeže sekretariátu Rady ČRS Jitka Chybová.

Na programu bylo zejména vyhodnocení závodní sezóny 2022 (domácí a mezinárodní činnost), soutěžní a závodní řády, termínový kalendář na rok 2023 a mistrovství světa 2023.

20220919 123158 resized

Předseda odboru Aleš Suchánek shrnul průběh závodní sezony v roce 2022. Závody proběhly bez komplikací, zejména vyzdvihl velmi vydařený závod O pohár předsedy ČRS na revíru Veslařský kanál Račice. Miroslav Poupa informoval přítomné o záměru uspořádat v roce 2023 juniorské závody v položené ve spolupráci se Slovenskem (jeden závod v ČR, jeden závod na Slovensku).

20221015 100103

Miroslav Poupa uvedl, že soutěžní a závodní řády odboru LRU položená vyžadují revizi, nyní nejsou zcela v souladu se závodní praxí. Všichni přítomní souhlasili a bylo dohodnuto, že se podklady připraví do jarního zasedání odboru.

PHOTO 2022 10 17 06 23 44

K nominaci na MS 2023 vyvstala diskuze, kde přítomní nenašli shodu. Na návrh předsedy oboru dojde k přípravě možných variant, následně bude svolána videokonference odboru, kde dojde k další diskuzi a rozhodnutí, která varianta se schválí.

Předseda odboru Aleš Suchánek poděkoval všem za spolupráci v roce 2022 a popřál mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2023.

Za ČRS Jitka Chybová, Lukáš Mareš