Vážené rybářky, vážení rybáři,

s radostí Vám oznamujeme, že přípravy na letošní ročník veletrhu For Fishing jsou v plném proudu. Výstava proběhne tradičně na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Letošní již 14. ročník se koná v termínu 16. - 19. 2. 2023 a expozice ČRS nebude opět chybět.

For Fishing je největší rybářský veletrh v České republice - návnady, nástrahy, pruty, navijáky, vybavení, stany, oblečení, rybářské lodě a mnohé další. Součástí bude i zajímavý doprovodný program se známými osobnostmi, přednášky a soutěže.

My se na Vás budeme těšit v expozici ČRS, kde si můžete již  tradičně vyzkoušet simulátory zdolávání trofejních ryb, laserovou střelnici kormorána nebo zakoupit výukové publikace a další předměty, které ocení nejen děti. Součástí expozice jsou také akvária s živými rybami. Po celou dobu výstavy budou návštěvníkům k dispozici zaměstnanci ČRS, a budeme velmi rádi, pokud se na nás obrátíte s novými náměty nebo dotazy spojenými se sportovním rybolovem.

285484699 2201131670052672 5975450150474467851 n

V rámci letošního ročníku v sobotu 18. 2. 2023 proběhne také po dvouleté covidové pauze ocenění nejlepších sprotovců ČRS. Konkrétní program a podrobné informace přineseme s blížící se výstavou na našem webu. Předprodej vstupenek je již zahájen, zakoupit je můžete na webu výstaviště zde.

Těšíme se na setkání!

IMG20220312111231 new new new