Vážení přátelé cechu rybářského,

již sedmým rokem bude organizace ČRS MO Kladruby prezentovat činnost handicapovaných rybářů z celé České republiky na největším tuzemském rybářském veletrhu - FOR FISHING 2023, který se koná v termínu od 16. do 19. února 2023 na výstavišti v Praze Letňanech, na který bychom Vás tímto chtěli co nejsrdečněji pozvat. Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci B03 Vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s činností reprezentačního týmu handicapovaných rybářů v plavané, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte svou návštěvou, koupí předmětů a pochutin, které jsme si pro Vás opět připravili.

Šnaps HandiKapka z německé regionální likérky Sonntag Neudorf a dokonalé pálenky z ovocného lihovaru Kácovka se již chladí, luxusní staročeský špek a klobásy od Masa Třebovle vyuzeny, čokolády s rybářskou tématikou jsou již v dárkových sadách.

Dále jsou pro Vás připraveny propagační předměty Středočeského územního svazu, Českého rybářského svazu a produkty výrobce rybářských krmiv Timár Mix. Po pozitivních ohlasech pro Vás máme opět několik druhů vín a sirupů z produkce vinařství Bartoník, Výmola a Dvořák.

ff2022 5

Stánek handicapovaných rybářů na For Fishing 2022

Především však jsme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000 Kč. Hlavními taháky jsou špičkový echolot z produkce Lowrance od společnosti Wavy Boats, třídenní pobytový voucher v penzionu v rakouských Alpách a na Slapech v kempu Andělské Laguna, luxusní bivak, několik navijáků, tašky, nástrahy a návnady, brýle Polarized, předplatné časopisu Rybářství a mnoho dalšího. To vše může u nás vyhrát ten, který na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem nabízeného zboží, propagačních předmětů či darem.

Předem za dodané ceny pro Vás děkujeme společnostem Saenger (Davidovi Kolouškovi), Karlovi Niklovi, společnostem Delphin, FOX, Mivardi, Radkovi Filipovi (Kinetic, Rafbaits), firmě Meva a nesmíme opomenout naše celoroční partnery ČRS a SÚS!

FF2022 18

Zástupci MO Kladruby se v rámci výstavní činnosti setkávají i s předsedou ČRS Dr. Karlem Machem a jednatelem ČRS Dr. Romanem Heimlichem (2022)

V sobotu od 14:00 hodin se na našem stánku můžete těšit na autogramiádu skvělého herce, člověka a rybáře pana Rudolfa Hrušínského!

Pořádající společnosti ABF, a.s. a jejímu manažerovi panu Michalu Sedláčkovi tímto mnohokráte děkujeme za jejich podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytují! Více o celém veletrhu naleznete na webu www.forfishing.cz

Věřte, že Vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil, nikoli však v rybařině!

Na Vaši účast se těší team handicapovaných rybářů Kladruby, kteří se na Vás těší i osobně na výstavní ploše.

Děkujeme.

S úctou a pozdravem