Ve spolupráci s Českým rozhlasem jsme natočili další ze série reportáží zaměřených na činnost Českého rybářského svazu. Tentokrát jsme zavítali na rybářský revír ÚN Orlík a hovořili o zarybňování dravými druhy ryb.

Jaro a podzim jsou měsíce, které se nesou ve znamení zarybňování revírů Českého rybářského svazu. Rybáři se už pomalu začínají těšit na sezónu dravých druhů. Pestrou paletu jich nabízí například nádrž Orlík, která je vyhlášená populací candátů. Nabízí jim totiž k životu i přirozenému rozmnožování ideální prostředí zátok a skalnatých výběžků. Na Orlíku natáčel Český rozhlas s Lukášem Marešem, tiskovým mluvčím ČRS. Reportáž si můžete poslechnout níže nebo přímo na stránkách Českého rozhlasu, kde ji naleznete i v textové podobě.