Jak jsme Vás již dříve informovali, proběhlo ve středu 5. února první kolo akce „Ukliďme Orlík“. Akce se zúčastnilo kolem 300 osob a byla primárně zaměřena na zaměstnance všech tří zúčastněných subjektů, tedy podniku Povodí Vltavy, s. p., Českého rybářského svazu, z. s. a Českého svazu ochránců přírody, z. s. Druhé kolo úklidu, určené pro nejširší veřejnost, se bude konat v sobotu 15. února.

DSC 0019

Protože pracovníci sekretariátu Rady ČRS by měli jít příkladem, vyrazili jsme v hojném počtu a zúčastnili se čištění pláže a skal kolem kempu na Radavě, poblíže zámku Orlík. Ruce k dílu přiložili také členové profesionální a dobrovolné rybářské stráže a dobrovolníci z řad široké rybářské veřejnosti, včetně rodinných příslušníků.

IMG 2067 new

 DSC 0048  DSC 0049

 

Jsme hrdí na to, že máme ve svých řadách rybáře a rybářky, kterým není lhostejný stav našich rybářských revírů a neváhají obětovat svůj volný čas a pracovní nasazení bez nároku na finanční odměnu, aby z břehů nádrže odstranili to, co zde zanechali jiní, nebo co sem přinesla voda. Mezi odpadky byly k vidění různé „skvosty“ – pneumatiky, sudy (naštěstí prázdné), lana, igelitové sáčky, kusy železných konstrukcí, grily, plastové i skleněné lahve, obaly od potravin, nástroje, zbytky slunečníků, deštníků, kusy lodí, oblečení dámské i pánské, boty, vlasce, zátěže, nástrahy – dokonce i jeden fotoaparát.

 DSC 0016

 DSC 0010

 

DSC 2357 1

 

Všem zúčastněným tímto děkujeme, svatý Petr nechť se jim odmění bohatými úlovky.

Zároveň si tímto dovolujeme pozvat všechny naše pracovité členy na

druhé kolo čištění ÚN Orlík. Akce se uskuteční v sobotu 15. února od 9:00 do 14:00 h.

Více informací o druhém kole akce „Ukliďme Orlík“ naleznete na:

www.UklidmeCesko.cz

 DSC 2341  DSC 2348 1

 

V případě problémů s registrací, nebo dotazů spojených s konáním akce nám napište či zavolejte.

Kontaktní osobou bude:

Ing. Pavel Vrána, Ph.D.

mobil: +420 728 701 379

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SO20 xxxxx POVL20002 LETAK A4 UKLIDME elektronicky 1 v5


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok