Vážení rybáři,

dovolujeme si Vás informovat o poskytnutí finančního daru obcím, které byly v posledním červnovém týdnu nejvíce postiženy tornádem. Mezi čtyři nejvýznamněji zasažené obce (Moravská Nová Ves, Mikulčice, Hrušky a Lužice) bude rovným dílem rozděleno celkem 650.000 Kč; dar je adresován přímo do rozpočtu těchto obcí.

Na celkovou částku 650 000 Kč přispěly ze svých prostředků níže uvedené subjekty ČRS, kterým tímto děkujeme:

• Republiková rada ČRS
  • ÚS města Prahy
  • Východočeský ÚS
  • Západočeský ÚS
  • Severočeský ÚS

Nad rámec této společné iniciativy již přispěly či přispějí finančními částkami tornádem postiženým obcím, včetně obce Stebno na Lounsku, i některé další územní svazy a místní organizace ČRS, kterým rovněž patří poděkování.

Pevně věříme, že i tyto dary pomohou obyvatelům postiženým touto přírodní katastrofou k co nejrychlejšímu návratu k normálnímu životu.

Petrův zdar!