Vážené rybářky, vážení rybáři,

rádi bychom vás pozvali na expozici Českého rybářského svazu na mezinárodním agrosalonu Země Živitelka, který se bude konat od čtvrtka 26. do úterý 31. srpna na českobudějovickém Výstavišti. V rámci expozice ČRS na vás čekají například akvária plná ryb, simulátory zdolávání trofejního úlovku a střelnice na kormorány nebo si můžete popovídat se zástupci a zaměstnanci ČRS o výkonu rybářského práva na svazových revírech.

Země živitelka patří mezi nejvýznamější české výstavy - letošní ročník je již 47. v pořadí. Každoročně ji navštíví přes 120 tisíc návštěvníků, téměř 600 vystavovatelů na 21.000 metrů čtverečních výstavních ploch a doprovází ji bohatý doprovodný program.

Každý den probíhají desítky doprovodných aktivit - přednášek, seminářů, ukázek práce s hospodářskými zvířaty; nechybí ani koncerty, kuchařské show a řada soutěží pro návštěvníky. Podrobný program, který je průběžně doplňován a aktualizován, najde na stránkách Země živitelky.

Expozici Českého rybářského svazu můžou návštěvníci nalézt v pavilonu R3, vyznačeném v mapce níže.

mapa arealu 2020

Těšíme se na vás od čtvrtka do úterý na výstavě Země živitelka 2021! Pokud stále váháte, podívejte se na shrnutí předchozího ročníku výstavy

Účast ČRS na veletrzích a výstavách v roce 2021 byla podpořena ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím dotačního programu MZe Vzdělávání a propagace v rámci projektu Podpora celospolečenských aktivit ČRS na úseku vzdělávání, propagace a výstavní činnosti.