Milé malé rybářky a rybáři,

rádi bychom pozvali Vás, Vaše rodiče a rybářské kroužky na návštěvu výstavy Natura Viva 2022, která se koná ve dnech 26. - 29. 5. 2022 na výstavišti v Lysé nad Labem.

Letošní ročník chystá pro přátele přírody řadu novinek. Pro zpestření zde bude připravena pro děti 1. - 5. tříd naučná stezka s mottem "Na stezce plné úkolů, poznávejte přírodu". Děti si zde mohou zábavnou formou ověřit a doplnit své znalosti. Všichni účastníci obdrží od pořadatelů drobné odměny.

Už se na Vás těšíme!

Stezka