Podzimní zarybňování revírů ČRS Územního svazu města Prahy i nadále pokračuje. Pokud nám dovolí klimatické podmínky, pak budeme rybí násady do pražských revírů rozvážet až do konce roku. Téměř každý den vysazujeme do pražských vod ryby jak z výlovů střediska "Rybochov" našeho územního svazu, tak z výlovů místních organizací Českého rybářského svazu.

Nejvyšší podíl vysazovaných rybích násad však představuje nákup tržních ryb od cizích dodavatelů. Pražskou Vltavu od Libčic až po hráz ÚN Kamýk s přítoky, Berounku od soutoku s Vltavou v Praze po jez v Karlštejně s přítoky, 7 revírů Sázavy i s přítoky, Labe 20, Labe 20 A včetně vodních ploch na území hlavního města Prahy, části středočeského kraje a několika nádrží v kraji Vysočina zarybňujeme pestrou škálou rybích druhů samozřejmě s převahou v českých vodách tradičního kapra.

Příjemný pobyt u pražských rybářských revírů vám přeje výbor ČRS Územního svazu města Prahy.

Více fotografií na stránkách ÚS města Prahy.

testpraha

text: Zdeněk Mužík

fota: Miroslav Krob a Antonín Dolejší

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4