Podzimní zarybňování revírů ČRS Územního svazu města Prahy i nadále pokračuje. Pokud nám dovolí klimatické podmínky, pak budeme rybí násady do pražských revírů rozvážet až do konce roku. Téměř každý den vysazujeme do pražských vod ryby jak z výlovů střediska "Rybochov" našeho územního svazu, tak z výlovů místních organizací Českého rybářského svazu.

Nejvyšší podíl vysazovaných rybích násad však představuje nákup tržních ryb od cizích dodavatelů. Pražskou Vltavu od Libčic až po hráz ÚN Kamýk s přítoky, Berounku od soutoku s Vltavou v Praze po jez v Karlštejně s přítoky, 7 revírů Sázavy i s přítoky, Labe 20, Labe 20 A včetně vodních ploch na území hlavního města Prahy, části středočeského kraje a několika nádrží v kraji Vysočina zarybňujeme pestrou škálou rybích druhů samozřejmě s převahou v českých vodách tradičního kapra.

Příjemný pobyt u pražských rybářských revírů vám přeje výbor ČRS Územního svazu města Prahy.

Více fotografií na stránkách ÚS města Prahy.

testpraha

text: Zdeněk Mužík

fota: Miroslav Krob a Antonín Dolejší


Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

 rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Zpravodaj ČRS

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

 Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4

 


Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok