Ahoj všem, co se těšili na Dvoreckou mušku 2018. S lítostí vám musím oznámit, že jsme nuceni tento závod plánovaný na 2. 12. 2018 zrušit. Důvodem je nespolupráce toho nahoře, který nám pokryl naprostou většinu vodní plochy ledem.

Ten místy dosahuje tloušťky 4 cm, a i když jsme byli připraveni ho zítra rozbít a urychlit jeho tání, tak teploty pod nulou až do sobotní noci ho nerozpustí a chytat v ledové tříšti fakt nemá cenu. Více informací zde.

Hledání

E-shop ČRS služby s.r.o.

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územnách svazů s doručením poštou.

rybarstvi unor  rybarstvi brezen

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Únor 2018  Červen 2018 Prosinec 2018
zpravodaj2 zpravodaj3 zpravodaj4