Český rybářský svaz, z. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistenta/asistentky jednatele.

Český rybářský svaz, z. s.

Nad Olšinami 282/31

Praha 10 – Vinohrady

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Asistent/asistentka jednatele

Požadavky:

• Ukončené středoškolské vzdělání nebo vyšší
  • Znalost práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost, flexibilita a samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

• Zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu
  • Dobré finanční ohodnocení vč. firemních benefitů
  • Možnost rozvoje a seberealizace

Náplň práce:

• Kompletní vedení chodu sekretariátu
  • Administrativní podpora zaměstnanců sekretariátu
  • Evidence pošty
  • Zajištění personálních podkladů pro mzdové účetnictví (docházka zaměstnanců sekretariátu)
  • Správa datové schránky
  • Účast na jednáních, zajišťování občerstvení
  • Tvorba zápisů z jednání

Nástup:

• Od 1. 6. 2023 (nebo dle dohody)

Místo výkonu pracovní pozice:

• V sídle spolku – Nad Olšinami 282/31, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Přihláška do výběrového řízení:

• Strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zašlete prostřednictvím datové schránky (2zu64jc) nebo e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně osobně na podatelnu v sídle spolku.

Termín pro podání přihlášek:

• Do 6. 4. 2023