Vážení rybáři,

Vzhledem k postupnému uvolňování pravidel, vztahujících se ke spolkové činnosti, si dovolujeme shrnout platné podmínky pro pořádání závodů v lovu ryb udicí, rybolovné techniky a pořádání kroužků a volnočasových aktivit pro děti a mládež

Pravidla vycházejí z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví Č. j.: MZDR 14601/2021-16/MIN/KAN, účinných od 31.5.2021.

Podmínky organizace závodů v lovu ryb udicí (LRU) (ke stažení)

Podmínky organizace závodů v rybolovné technice (ke stažení)

Podmínky pořádání rybářských kroužků pro děti a mládež (ke stažení)

Upozorňujeme, že za dodržování závazných pravidel pro pořádání závodů a rybářských kroužků v souvislosti s mimořádným opatřením MZČR plně odpovídá pořadatel / organizátor, a to včetně případných sankcí ze strany příslušných státních orgánů za nedodržení stanovených podmínek.