Ve dnech 3. – 5. září 2021 proběhlo na jihočeském revíru 421056 – Otava 4 Mistrovství České republiky v LRU přívlač ze břehu. Sektory se nacházely na trati od Strakonic, přes Nový Dražejov a Katovice až po Poříčí. Závody proběhly dle platných regulí SŘ a ZŘ pro tuto disciplínu, nebyl evidován žádný protest, ani žádné napomenutí.

Ač závody ovlivnila mírně přikalená voda po předešlých deštích (kyselejší přítok hnědavé vody ze Šumavských rašelinišť), ulovilo se solidní množství ryb. Potěšující je účast družstev všech územních svazů + MRS. Povedla se i propagace, kdy MiČR bylo medializováno s předstihem v Českém rozhlase v Českých Budějovicích a také následně byly vysílány šoty v České televizi (ČT24). Celou akci pečlivě denně dokumentoval profesionální fotograf pan Ladislav Hošek.

Výsledky:

jednotlivci muži -             1. místo František Čáha (ÚSMP)

2. místo Aleš Ráža (ZČ ÚS)

3. místo Karel Frelich (SÚS))

Jednotlivci ženy -             1. místo Daniela Truhlářová (SÚS)

2. místo Daniela Šoltysová (SÚS)

3. místo Soňa Moravcová (ÚSMP)

družstva -            1. místo ÚSMP

2. místo MRS