Na Mistrovství světa národů v plavané, konaném v Peschiera del Garda v Itálii  v termínu 6. – 10.9.2021, odjel českou republiku reprezentovat tým ve složení Aleš Flanderka, Radek Hron, Petr Klásek, Josef Konopásek, Ladislav Konopásek, Roman Pokorný ml., státní trenér Roman Pokorný st. a asistenti trenéra Michal Marek a Luca Pergreffi. Mistrovství probíhalo na řece Mincio v těsné blízkosti jezera Lago di Garda.


Po tvrdém boji, kdy výsledek nebyl jistý do posledního kola, se díky skvělé spolupráci podařilo naší reprezentaci po několika letech navázat na medailové úspěchy, a to dokonce dvakrát. Česká republika se umístila na druhém místě v soutěži družstev a bronz v kategorii jednotlivců si odváží Petr Klásek. Výsledek je o to cennější, že o konání Mistrovství se rozhodlo teprve cca měsíc před jeho zahájením a družstvo tak na přípravu nemělo mnoho času.
Závodníkům, trenérům i asistentům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci ČRS.

foto1 new

 


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

calendar 512

 Zobrazit celý kalendář

Nejbližší akce:

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok