Otevřené Mistrovství ČR jednotlivců, kadetů, juniorů, žen a tříčlenných družstev v LRU Feeder

Ve dnech 15.–16. října 2022 proběhlo otevřené Mistrovství ČR jednotlivců, kadetů, juniorů, žen a tříčlenných družstev v LRU Feeder na Pilské nádrži (revír Sázava 19, 461 131) ve Žďáru nad Sázavou.

Závodu se zúčastnilo 135 jednotlivců z několika zemí (ČR, Slovensko, Polsko, Ukrajina) soutěžících ve 45 tříčlenných družstvech. Závod tak patřil k největším v ČR v disciplíně feeder. Počasí závodníkům příliš nepřálo, víkend přinesl povětří doprovázené častými přeháňkami. Rybám to ale naštěstí až tak nevadilo a závodníci si na polovinu října poměrně pěkně zachytali. V úlovcích závodníků dominovaly především úlovky kapra a cejna.

Poděkování patří všem zúčastněným závodníkům, doprovodu a realizačnímu týmu, Moravskému rybářskému svazu, PS MRS Žďár nad Sázavou za zapůjčení vody, Odboru ČRS LRU feeder, městu Žďár nad Sázavou, hlavnímu sponzorovi www.maver-fishing.cz, Vinařství Kovařík a mnoha dalším za veškerou pomoc při organizaci a při závodě.

Nejlepší družstva:

1. RS Crazy boys Maver MRS (Hanáček, Klásek, Pokorný ml.)

2. MAVER FEEDER TEAM MORAVIA (Koucký, Stárek, Tomšík)

3. Preston feeder team (Černý, Zavřel, Vojta)

1A4A2539

2. Artur Zoul

3. Nella Králová

1A4A2516

Kompletní výsledky naleznete zde. Gratulujeme všem medailistům, poděkování za účast na mistrovství patří všem závodníkům.

Za ČRS Petra Hnízdilová, Lukáš Mareš