Zakončení sezony rybolovné techniky halovým mistrovstvím ČR juniorů a žáků

Včera 19. 11. se konal poslední závod roku 2022 pod hlavičkou odboru rybolovné techniky při Radě ČRS. Halové mistrovství ČR juniorů a žáků v rybolovné technice se konalo v Týništi nad Orlicí.

Šampionát se uskutečnil v týnišťské sportovní hale a pořadatelství se ujal Východočeský územní svaz. Závodilo se v pěti kategoriích, a to junioři, juniorky, žáci, žákyně a kategorie začátečníků do 12 let. Mistrovství zahájil předseda ČRS Karel Mach. Na zahájení promluvil i předseda Východočeského ÚS Václav Horák a starosta města Týniště nad Orlicí.

PXL 20221119 075553307.MP

IMG 20221119 WA0004

Mistrovství se celkem zúčastnilo 51 závodníků. Každý účastník absolvoval dvakrát disciplínu arenberg a dvakrát skish zátěž. Ti nejlepší pak postoupili do finále, ze kterého vyšli haloví mistři republiky. Pořadatelé uspořádali také vložený závod v disciplíně multi skish bez rozdílu kategorií.

PXL 20221119 131546761.MP

A jak to celé dopadlo:

V kategorii žáků vyhrál disciplínu skish zátěž Vojtěch Kisiov (MRS Brno), arenberg Jan Buráň (MRS Brno), celkovým halovým mistrem ČR se stal Vojtěch Kisiov (MRS Brno).

V kategorii juniorů vyhrál disciplínu skish zátěž Jakub Schleiss (Západočeský ÚS), arenberg Dominik Dresler (Moravskoslezský ÚS) a celkovým halovým mistrem ČR se stal Jakub Schleiss (Západočeský ÚS).

V kategorii žákyň vyhrála disciplínu skish zátěž i arenberg Natálie Kepáková (Moravskoslezský ÚS), celkovou halovou mistryní ČR se stala Michaela Hurníková (ÚS města Prahy)

V kategorii juniorek vyhrála disciplínu skish zátěž Anna Škrobánková (Moravskoslezský ÚS), arenberg Eliška Vladyková (MO ČRS Bohumín), která se stala i celkovou halovou mistryní ČR.

V kategorii začátečníků se na 1. místě umístil Martin Vejo (MO ČRS Bohumín). Vložený závod v disciplíně multi skish vyhrála Eliška Vladyková (MO ČRS Bohumín). Celkové výsledky naleznete zde.

PHOTO 2022 11 19 11 35 01

PXL 20221119 152814539.MP

Pro vítěze byly připraveny medaile, poháry a věcné ceny. Každému, kdo se umístil na stupních vítězů, gratulujeme, poděkování patří všem zúčastněným. Pořadatelský tým pod vedením Zbyňka Bačiny připravil krásný závod, který byl důstojným zakončením sportovní sezóny 2022.