Jarní kolo Ligy mládeže v rybolovné technice ve Kdyni

Poslední dubnový víkend patřil na západě Čech rybolovné technice. Proběhlo jarní kolo Ligy mládeže. Závod uspořádala místní organizace ČRS Kdyně.

Závodu se zúčastnilo celkem 48 závodníků ve 12 družstvech. Přestože to byl pro většinu dětí a mládežníků vůbec první venkovní závod, spousta výsledků dopadla nad očekávání. Zásluhu na tom, kromě samotných závodníků, měly také silné poryvy větru na dálkových disciplínách.

20230429 103907

20230429 103852

Z vítězství jarního kola Ligy mládeže se mohlo radovat družstvo Kroměříž "A" ve složení Robert Traj, Jakub Juříček, Ondřej Honzírek a Matěj Kunčar, druhé místo obsadilo družstvo MO Ostrava ve složení Dominik Dresler, Natálie Kepáková, Nikola Dreslerová a Jan Bombera, bronzové medalie si odnesl domácí tým MO Kdyně ve složení Jakub Schleiss, Lucie Nejdlová, Jan Dvořák a Václav Kohel. Kompletní výsledky jarního kola Ligy mládeže naleznete zde.

received 124654110603592

Všem medailistům gratulujeme, děkujeme všem závodníkům za účast a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejících nominačních závodech. Poděkování patří také pořadatelům za hladký průběh závodu.

Jiří Plachý, za ČRS Lukáš Mareš, Petra Hnízdilová