Reprezentace handicapovaných rybářů vyráží na MS ve Francii

V neděli ráno vyrazila reprezentace handicapovaných rybářů na Mistrovství světa v plavané ve Francii. Přinášíme vám krátký komentář manažerů reprezentace Jana Porhansla a Tomáše Kučery; všem účastníkům mistrovství přejeme mnoho úspěchů!

"Do městečka Toul ve Francii dnes ráno vyrazila česká reprezentace handicapovaných rybářů, kteří se ve dnech 26. - 27. 5. 2023 zúčastní mistrovtsví světa v plavané. To se koná na kanálu La Moselle. Reprezentace je složena ze stejných závodníků jako v loňském roce, a to z našich Kladrubáků Radima Kozlovského, Petra Svatoše, Petra Kryma, Emana Vyhlídala a plzeňského Jána Omamika.

Závodní taktiku bude udávat reprezentační kouč Vladimír Vyslyšel ml. Město Toul se nachází kousek za Nancy, českou výpravu včetně asistentů tak čeká cesta dlouhá přes 800 km. Kluci se těší opět na skvělou podporu z domova. Od pondělí do čtvrtka je na programu trénink, v pátek a sobotu proběhne hlavní závod."

Jan Porhansl, Tomáš Kučera

O výsledcích národní reprezentace budeme informovat.

Výstřižek_1.JPG

IMG-20230521-WA0015.jpg