Upozornění pro závodníky: Zrušení rybářských závodů do 11.4.2021

Vážení rybáři,

dle usnesení Republikové rady ČRS č. 32/21 se závody mohou konat pouze za podmínky, že budou dodržena všechna platná opatření vydaná Vládou ČR, Ministerstvem zdravotnictví ČR a nařízení příslušné hygienické stanice.

Vláda ČR na mimořádném jednání v pátek 26. března 2021 rozhodla, na základě předchozího souhlasu Poslanecké sněmovny, o prodloužení nouzového stavu do 11. dubna včetně a zároveň do stejného data prodloužila i všechna dosud platná krizová opatření.

Z výše uvedeného vyplývá, že dle aktuálně platných opatření není v současné době možno pořádat rybářské závody a soutěže.

Všechny závody a soutěže, uvedené v termínových kalendářích sportovních odborů s datem konání do 11. 4. 2021, jsou zrušeny.

Jakmile dojde k úpravě současně platných opatření, budeme Vás ve věci možnosti a pravidel pořádání závodů okamžitě informovat.

Děkujeme Vám za pochopení.