Vytisknout

ČRS - Český rybářský svaz

   
 
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
20.01.23 - 22.01.23 Malše 6P Květoňov 421098 Muška
11.03.23 rybník Boží voda - Muška
11.03.23 Budišov nad Budišovkou - Rybolovná technika
11.03.23 Vltava 20 Týn - kasárna 421090 Feeder, náborový
12.03.23 Mlynařice 3 - Dvorce 431995 Přívlač
18.03.23 Černý rybník Nedamov - Muška
18.03.23 rybník Rebešovice - Muška
25.03.23 Jestřabice - Muška
25.03.23 Nedvědice - Přívlač
25.03.23 Lužnice 4 - Tábor 421 035 Feeder, náborový
25.03.23 - 26.03.23 Radbuza 1 A 431042 Plavaná
30.03.23 - 02.04.23 Písková Lhota 411 983 Položená
01.04.23 Polička - Muška
01.04.23 - 02.04.23 461 026 Dyje 7 - Mušov - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
01.04.23 - 02.04.23 Anín - Feeder
07.04.23 Labe 25 Týnec nad Labem 411 057 Feeder, náborový
08.04.23 Mlýnský rybník, Jitkov, Chotěboř - Muška
08.04.23 - 09.04.23 Radbuza 1A 431042 Feeder, bodovaný / nebodovaný
08.04.23 - 09.04.23 461 026 Dyje 7 - Mušov - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
08.04.23 Polička - Přívlač
09.04.23 Mlýnský rybník, Jitkov, Chotěboř - Muška
15.04.23 Mlýnský rybník, Jitkov, Chotěboř - Muška
15.04.23 - 16.04.23 Jindřichův Hradec Nežárka 4 - 421 052 Plavaná
15.04.23 rybníky Polouvsí (soukr.) - Přívlač
15.04.23 - 16.04.23 Záhorská nádrž 411 120 Plavaná
20.04.23 - 23.04.23 Hracholusky 431028 Položená
22.04.23 Pšovka 1 413022 Muška
22.04.23 - 23.04.23 Velké Pavlovice - Rybolovná technika
22.04.23 - 23.04.23 Vltava 23 - České Vrbné 421 075 Feeder, Nebodovaný
22.04.23 - 23.04.23 Nežárka 4 421 052 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
22.04.23 - 23.04.23 Tichá Orlice 451064 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
22.04.23 - 23.04.23 461 026 Dyje 7 - Mušov - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
22.04.23 - 23.04.23 Irsko Lough Mockno Feeder
22.04.23 - - Přívlač
29.04.23 - 30.04.23 Labe Liběchov 441 028 Muška
29.04.23 Kout na Šumavě - Rybolovná technika
29.04.23 - 30.04.23 Sázava 19 - Pilská nádrž 461 131 Feeder, bodovaný
29.04.23 - 30.04.23 Ondřejnice 1A 471089 Feeder, náborový
29.04.23 - 30.04.23 Labe 14 411 046 Plavaná
29.04.23 - 30.04.23 Labe 14 411 046 Plavaná
05.05.23 - 07.05.23 Vicenza Itálie Rybolovná technika
06.05.23 Malše 6P Květoňov 421098 Muška
06.05.23 - 07.05.23 Bystřice nad Pernštejnem - Feeder, bodovaný
06.05.23 - 07.05.23 Labe 20 401029 Plavaná
06.05.23 - 07.05.23 Labe 22 - Poděbrady 411 054 Plavaná
06.05.23 - 07.05.23 Bečva 2 471 186 Plavaná
08.05.23 Vltava 9 401 021 Přívlač
11.05.23 - 14.05.23 pískovna Velká Tušť 421 042 Položená
13.05.23 - 14.05.23 Svitava 1 - Feeder, bodovaný / nebodovaný
13.05.23 Bečva Přerov 471005 Feeder, bodovaný / nebodovaný
13.05.23 - 14.05.23 Labe 14 411 046 Feeder, bodovaný
13.05.23 - 14.05.23 Sázava 5 401011 Feeder, bodovaný / nebodovaný
13.05.23 - 14.05.23 Labe 31 - Hradec Králové 451 034 Feeder, bodovaný / nebodovaný
13.05.23 - 14.05.23 Odra 2 471 065 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
13.05.23 - 14.05.23 Bulharsko - Přívlač
14.05.23 Bílina - Rybolovná technika
14.05.23 Morava Stará 1 - Krčmaň 471229 Feeder
19.05.23 - 21.05.23 Lenzing Rakousko Rybolovná technika
20.05.23 Jihlava 5B (463 028) - Muška
20.05.23 - 21.05.23 Labe 9 441 025 Feeder, bodovaný / nebodovaný
20.05.23 - 21.05.23 Humpolec Hadina Feeder, bodovaný / nebodovaný
20.05.23 - 21.05.23 Mratínský potok 1 401 007 Feeder, náborový
20.05.23 - 21.05.23 Olešná 2A 471079 Feeder, bodovaný
20.05.23 - 21.05.23 Labe 22 - Poděbrady 411 054 Plavaná
20.05.23 Volyňka 2P 423 048 Muška
21.05.23 Jihlava 5B (463 028) - Muška
22.05.23 - 28.05.23 Portugalsko - Muška
25.05.23 - 28.05.23 Turyňský rybník 411033 Položená
26.05.23 - 28.05.23 Vltava 29, Malše 7, Malše 6 - Muška
26.05.23 - 27.05.23 Francie - Plavaná, Nebodovaný
27.05.23 Ohře 11 441045 Muška
27.05.23 - 28.05.23 Šilhéřovice - Rybolovná technika
27.05.23 - 28.05.23 Vltava 20 - Kořensko 421090 Plavaná
27.05.23 - 28.05.23 Labe 11-12 - Roudnice n/L 441027 Feeder, bodovaný
27.05.23 - 28.05.23 Labe 11-12 - Roudnice n/L 441027 Feeder, bodovaný
27.05.23 - 28.05.23 Bečva Přerov 471005 Feeder, náborový
02.06.23 - 04.06.23 Vltava 27, Vltava 28, Malše 6P Květoňov (423 057) - Muška
03.06.23 Vltava 28, V. Brod 423041 Muška
03.06.23 - 04.06.23 Orlice Divoká 2 451062 Muška
03.06.23 - 04.06.23 České Budějovice - Rybolovná technika
03.06.23 - 04.06.23 Sázava 19 - Pilská nádrž 461 131 Feeder
03.06.23 - 04.06.23 Vltava 20 - Kořensko 421090 Plavaná
03.06.23 Vltava 23 Hluboká nad Vltavou 421 073 Feeder
03.06.23 - 04.06.23 - - Muška
09.06.23 - 11.06.23 Lípa nad Orlicí - Rybolovná technika
09.06.23 - 11.06.23 Slovensko - Přívlač
10.06.23 - 11.06.23 Otava 5, Otava 6 - Muška
10.06.23 - 11.06.23 Kouřimka 1 411 042 Plavaná
16.06.23 - 18.06.23 Mladá Boleslav - Rybolovná technika
16.06.23 - 18.06.23 Labe 2 441020 Přívlač
16.06.23 - 18.06.23 - - Plavaná
17.06.23 - 18.06.23 Labe Vrchlabí 453034 Muška
17.06.23 - 18.06.23 Ohře 15 - Muška
17.06.23 - 18.06.23 Ohře 8A (443 040), Ohře 7 (441 042) - Muška
17.06.23 - 18.06.23 Bečva Přerov 471005 Feeder, bodovaný
24.06.23 - 25.06.23 Labe 13 441 028 Feeder, bodovaný
24.06.23 - 25.06.23 Vícemilice 1 461 203 Feeder, bodovaný
24.06.23 Rokytka 1 401 008 Přívlač
24.06.23 Svratka 3 - Přívlač
24.06.23 Chrudimka 1 451018 Přívlač
24.06.23 - 25.06.23 Maďarsko - Plavaná
24.06.23 - 25.06.23 Mimopstruhové revíry ČRS - Plavaná
24.06.23 Ploučnice 441 049 Přívlač
24.06.23 - 25.06.23 - - Muška
25.06.23 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
25.06.23 Vltava 5, 6 401017 Přívlač
30.06.23 - 02.07.23 České Budějovice - Rybolovná technika
01.07.23 - 02.07.23 Ostravice 3 473075 Muška
01.07.23 - 02.07.23 Úslava 1 431071 Přívlač
01.07.23 - 02.07.23 Vícemilice 1 461 203 Feeder
01.07.23 Ondřejnice 1A 471089 Feeder, náborový
01.07.23 - 02.07.23 Radbuza 1 A 431042 Plavaná
02.07.23 Mže 1 431025 Přívlač
07.07.23 - 09.07.23 Nové Zámky Slovensko Rybolovná technika
07.07.23 - 09.07.23 Labe 13 441 028 Nebodovaný
07.07.23 - 09.07.23 Labe 13 441 028 Nebodovaný
07.07.23 - 09.07.23 Labe Liběchov 441 028 Nebodovaný
07.07.23 - 09.07.23 Labe 13 441 028 Feeder
08.07.23 - 09.07.23 Labe 27 451 030 Přívlač
08.07.23 Labe 20 401029 Feeder, bodovaný / nebodovaný
08.07.23 - 09.07.23 Hradec Králové 451 034 LABE 31 Plavaná
08.07.23 - 09.07.23 Srbsko Bela Crkva Feeder
13.07.23 - 16.07.23 České Budějovice - Rybolovná technika
15.07.23 - 16.07.23 Opava 5 / Lubina 2 471097 / 471038 Přívlač
15.07.23 - 16.07.23 Vltava 23 421 075 Přívlač
15.07.23 - 16.07.23 Labe 25 Týnec nad Labem 411 057 Feeder, Nebodovaný
19.07.23 - 24.07.23 Bosna a Hercegovina - Muška
22.07.23 - 23.07.23 Blanice Vodňanská 2, 421 008 - Přívlač
22.07.23 - 23.07.23 Polsko - Plavaná, Nebodovaný
24.07.23 - 30.07.23 Štoky u Jihlavy - Rybolovná technika
29.07.23 - 30.07.23 Sázava 8 411079 Přívlač
29.07.23 - 30.07.23 Otava 2 421054 Přívlač
29.07.23 - 30.07.23 Vícemilice 1 461 203 Plavaná
29.07.23 Bečva Rožnovská 1 473 300 Přívlač
05.08.23 - 06.08.23 Nežárka 3 421051 Přívlač
05.08.23 - 06.08.23 Vysoké Veselí 451010 Feeder, náborový
05.08.23 - 06.08.23 Labe 28 451 031 Plavaná
05.08.23 - 06.08.23 Labe 28 451 031 Feeder, Nebodovaný
05.08.23 - 06.08.23 Portugalsko - Plavaná
11.08.23 - 12.08.23 Záhorská nádrž 411 120 Plavaná
12.08.23 - 13.08.23 Sázava 6 411 077 Přívlač
18.08.23 - 20.08.23 Frýdlant v Čechách - Rybolovná technika
19.08.23 Jihlava 9 461 057 Feeder, náborový
19.08.23 - 20.08.23 Bečva 2 - Přerov 471 005 Plavaná
25.08.23 - 27.08.23 Ohře 7 a 8A 441047 Přívlač
26.08.23 Otava 4, Strakonice - Muška
26.08.23 - 27.08.23 Labe 18 (411 050) - Feeder, bodovaný / nebodovaný
26.08.23 - 27.08.23 Labe 20 401029 Feeder
26.08.23 - 27.08.23 Orlice 1 451058 Feeder, bodovaný / nebodovaný
26.08.23 - 27.08.23 Nežárka 4 421 052 Plavaná
26.08.23 - 27.08.23 Srbsko - Plavaná
26.08.23 - 27.08.23 - - Plavaná
27.08.23 Otava 5 - Muška
01.09.23 - 03.09.23 ÚN Hněvkovice 421 073 Přívlač
02.09.23 - 03.09.23 Vltava 25, Vltava 26 - Muška
02.09.23 - 03.09.23 Sázava 11P (403 014), Sázava 12P (403 015) - Muška
02.09.23 - 03.09.23 Ostravice 3 473075 Muška
02.09.23 Kroměříž - Rybolovná technika
02.09.23 - 03.09.23 Svratka 4 461140 Přívlač
02.09.23 - 03.09.23 Labe 9 441 025 Feeder
02.09.23 - 03.09.23 Dyje 5 461 024 Feeder, bodovaný
02.09.23 - 03.09.23 Lužnice 4 - Tábor 421 035 Přívlač
02.09.23 - 03.09.23 Radbuza 1 A 431042 Plavaná
02.09.23 - 03.09.23 Orlice 1 451 058 Plavaná
02.09.23 - 03.09.23 Krčmaň 1A 471 221 Plavaná
07.09.23 - 10.09.23 Bloni Polsko Rybolovná technika
07.09.23 - 10.09.23 Labe 9 441 025 Položená
08.09.23 - 10.09.23 Úslava 1 431071 Muška
09.09.23 - 10.09.23 Svratka 7/8 - Muška
09.09.23 - 10.09.23 Svratka 7/8 - Muška
09.09.23 - 10.09.23 Vltava 26 421079 Přívlač
09.09.23 Rokytka 1 401 008 Přívlač
09.09.23 - 10.09.23 Španělsko - Plavaná
09.09.23 Rokytná 6 461 126 Feeder, náborový
09.09.23 - 10.09.23 Sázava 5 401011 Feeder, náborový
09.09.23 - 10.09.23 Mimopstruhové revíry ČRS - Plavaná
09.09.23 - 10.09.23 Bystřice Pernštejnská 1 - bodovaný / nebodovaný
09.09.23 - 10.09.23 Bečva Hranice - Muška
12.09.23 - 18.09.23 Slovensko - Muška
16.09.23 Vltava 27 423040 Muška
16.09.23 - 17.09.23 Ohře 9 441 043 Feeder
16.09.23 - 17.09.23 Vltava 5, 6 401017 Přívlač
16.09.23 - 17.09.23 Kačák 4 411 033 Feeder, bodovaný
16.09.23 - 17.09.23 Hracholusky 431028 Plavaná
16.09.23 - 17.09.23 Morava 10 461 094 Plavaná
19.09.23 - 23.09.23 Francie - Položená
22.09.23 - 24.09.23 - - Položená
23.09.23 Volyňka 423 047 Muška
23.09.23 - 24.09.23 Frýdlant v Čechách - Rybolovná technika
23.09.23 - 24.09.23 Vltava 23 - České Vrbné 421 075 Feeder
23.09.23 - 24.09.23 Jizera 4 411 027 Přívlač
23.09.23 - 24.09.23 Morava 10 461 094 Plavaná
23.09.23 - 24.09.23 Labe 21 411 053 Plavaná
23.09.23 Nedvědice - Přívlač
24.09.23 - 30.09.23 Kanada - Muška
24.09.23 Volyňka 423 047 Muška
24.09.23 - - Plavaná
28.09.23 Květoňov 421098 Muška
29.09.23 - 01.10.23 Bílina 2, 441002 - Položená
30.09.23 - 01.10.23 Vltava 28, V. Brod 423041 Muška
30.09.23 - 01.10.23 Kroměříž - Rybolovná technika
30.09.23 - 01.10.23 Vltava 20 Nový Dvůr 421 090 Feeder, bodovaný
30.09.23 - 01.10.23 Písková Lhota 411 983 Feeder, náborový
30.09.23 Malý Jordán 421 302 Přívlač
30.09.23 Mže 1 431025 Přívlač
30.09.23 - 01.10.23 Mělník Labe 14 Plavaná
30.09.23 - 01.10.23 Labe 13 441 028 Plavaná
30.09.23 - 01.10.23 Bystřice Pernštejnská 1 - Feeder
30.09.23 - 01.10.23 Voleška 1 451 085 Plavaná
03.10.23 - 07.10.23 Lotyšsko - Přívlač
07.10.23 - 08.10.23 Jizera 453023 Muška
07.10.23 - 08.10.23 Bílina - Rybolovná technika
07.10.23 - 08.10.23 Olešná 2A 471079 Feeder, bodovaný
07.10.23 Lužnice 4 - Tábor 421 035 Feeder, náborový
07.10.23 - 08.10.23 Mělník Labe 14 Plavaná
07.10.23 Mže 1 431025 Přívlač
07.10.23 - 08.10.23 Sázava 5 401011 Feeder, náborový
07.10.23 Nedvědice - Přívlač
07.10.23 Záhorská nádrž 411 120 Plavaná
07.10.23 Úslava 1 431071 Muška
08.10.23 Záhorská nádrž 411 120 Plavaná
08.10.23 Úslava 1 431071 Muška
12.10.23 - 15.10.23 Veslařský kanál Račice 441 501 Položená
14.10.23 Nebesák - Muška
14.10.23 Praha - Rybolovná technika
14.10.23 - 15.10.23 Mže 4 - Hracholusky 431028 Feeder, bodovaný / nebodovaný
14.10.23 - 15.10.23 Labe 28 451 031 Feeder, bodovaný
14.10.23 - 15.10.23 Labe 19 - Sedlčánky 411 051 Feeder, náborový
14.10.23 Bečva 5A, Hustopeče nad Bečvou 471012 Přívlač
14.10.23 - 15.10.23 Labe 31 - Hradec Králové 451 034 Plavaná
14.10.23 Jizera 4 411 027 Přívlač
14.10.23 - 15.10.23 Písková Lhota 411 983 Feeder, náborový
14.10.23 - 15.10.23 Kravsko Zámecký rybník Plavaná
14.10.23 rybník Boží voda - Muška
14.10.23 - 15.10.23 - - Plavaná
15.10.23 - 18.10.23 Veslařský kanál Račice - Položená
15.10.23 rybník Boží voda - Muška
15.10.23 Vltava 26 421079 Muška
19.10.23 - 22.10.23 Vltava 16-19 Orlík 481 501 Přívlač
20.10.23 - 22.10.23 Szamotuly Polsko Rybolovná technika
20.10.23 - 22.10.23 Morava Stará 1 - Krčmaň 471229 Feeder, náborový
21.10.23 Labe Liběchov 441 028 Muška
21.10.23 Všechny revíry ČRS - Muška
21.10.23 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
21.10.23 Morava Stará 1 - Krčmaň 471229 Feeder, náborový
21.10.23 Mlynařice 3 - Dvorce 431995 Přívlač
21.10.23 - 22.10.23 Sázava 5 401 011 Feeder, Nebodovaný
22.10.23 Božkov 413 998 Přívlač
22.10.23 rybník Boží voda - Muška
27.10.23 - 29.10.23 Labe 19 411 051 Feeder, náborový
27.10.23 - 29.10.23 - - Položená
27.10.23 - 29.10.23 Štoky u Jihlavy - Rybolovná technika
28.10.23 Polička - Muška
28.10.23 Vltava 4 / 5 401015, 401016 Přívlač
03.11.23 - 05.11.23 Olešná 2A 471 077 Feeder, bodovaný
03.11.23 - 05.11.23 ÚN Hněvkovice 421 073 Přívlač
03.11.23 - 05.11.23 Litva - Přívlač
03.11.23 - 05.11.23 Olešná 2A 471 077 Feeder, bodovaný
04.11.23 Černý rybník Nedamov - Muška
04.11.23 rybník Rebešovice - Muška
11.11.23 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
11.11.23 - - Přívlač
11.11.23 Jiříkov nádrž Nová Přívlač
18.11.23 - 19.11.23 Týnec nad Labem - Plavaná
18.11.23 - 19.11.23 Labe 25 Týnec nad Labem 411 057 Feeder, náborový
18.11.23 - 19.11.23 Španělsko Valencie Feeder, Mezinárodní
18.11.23 rybníky Polouvsí - Přívlač
18.11.23 Vltava 21 - 22 Hněvkovice 421 073 Feeder, náborový
18.11.23 Nedvědice - Přívlač
25.11.23 - 26.11.23 Svratka 5 461141 Feeder, náborový
09.12.23 - 10.12.23 Jihoafrická republika Nyl Dam Feeder, Mezinárodní
31.12.23 Nežárka 4 421 052 Plavaná, Nebodovaný
Exportovat ICS

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok