Vytisknout

ČRS - Český rybářský svaz

   
 
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
01.01.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
01.01.19 - 30.09.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
15.01.19 - - Důležitá data
27.01.19 Vltava 26 421079 Feeder, náborový
07.02.19 - 15.02.19 JAR Loskopdam - Přívlač
08.02.19 - 18.02.19 JAR - Feeder
11.02.19 - 15.02.19 JAR - Muška
15.02.19 - 16.02.19 Jihoafrická republika - Plavaná, Nebodovaný
15.02.19 - 16.02.19 Jihoafrická republika - Plavaná, Nebodovaný
16.03.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou VLTAVA 23, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 421075 Feeder, náborový
16.03.19 - 15.06.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
16.03.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
30.03.19 - 31.03.19 - - Plavaná
30.03.19 Jestřabice - Muška, závod dvojic
06.04.19 Radbuza 1B 431043 Feeder, bodovaný / nebodovaný
06.04.19 - 07.04.19 461 026 Dyje 7 - Mušov - Feeder, náborový
06.04.19 - 07.04.19 Polička - Muška
07.04.19 Otava 4 421056 Feeder, Nebodovaný
13.04.19 - 14.04.19 Dyje 7 461 026 Muži, ženy, U15-U25, Plavaná
13.04.19 - 14.04.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder, bodovaný
13.04.19 Polouvsí (soukr.) - Přívlač, Nebodovaný
13.04.19 Blažejovický potok 2 413996 Přívlač
13.04.19 - 14.04.19 Bečva Vsetínská 4 A 471017 Muška
14.04.19 Radbuza 1B 431043 Feeder, Nebodovaný
14.04.19 Blažejovický potok 2 413996 Přívlač
14.04.19 Tallin Estonsko Rybolovná technika, senioři
15.04.19 - 19.04.19 Monte Negro - Muška
16.04.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.04.19 - 31.08.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
19.04.19 ÚN Štěchovice 401021 Přívlač, lodní náborový
20.04.19 - 21.04.19 Jindřichův Hradec Nežárka 4 - 421 052 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
20.04.19 - 21.04.19 Labe - Brandýs 411050 Feeder, Nebodovaný
20.04.19 461 010 - Domanín - Feeder, bodovaný
20.04.19 RS Vysočina Polička - Muška
21.04.19 461 131 Sázava 19 - Feeder, bodovaný / nebodovaný
23.04.19 - 27.04.19 Sweden jezero Varen - Přívlač
26.04.19 - 28.04.19 Jindřichův Hradec Nežárka 4 - 421 052 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
26.04.19 - 28.04.19 Orlice 1 451 058 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
26.04.19 - 28.04.19 Dyje 7 461 026 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
27.04.19 - 28.04.19 Kačák 4 411033 Feeder, bodovaný
27.04.19 Labe 19 Sedlčánky 411051 Feeder, náborový
27.04.19 Lužnice 4 Tábor 421035 Feeder, náborový
27.04.19 Pšovka 1 413022 Muška, lodní
27.04.19 Písek - Rybolovná technika
28.04.19 Pšovka 1 413022 Muška, lodní
30.04.19 - - Důležitá data
03.05.19 - 05.05.19 Dyje 7 461 026 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
04.05.19 - 05.05.19 Kouřimka 1 411 042 Plavaná, U15-U20
04.05.19 - 05.05.19 Sázava 5 401011 Feeder, bodovaný / nebodovaný
04.05.19 - 05.05.19 Jihlava 5 A - Přívlač
04.05.19 Malše 6P Květoňov 421098 Muška
04.05.19 Velké Pavlovice - Rybolovná technika
10.05.19 - 11.05.19 Roudný - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
11.05.19 - 12.05.19 Poděbrady 411 054 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
11.05.19 - 12.05.19 Labe 1 Sedlčánky 411051 Feeder, bodovaný / nebodovaný
11.05.19 - 12.05.19 Bečva Přerov 471005 Feeder, bodovaný / nebodovaný
11.05.19 - 12.05.19 Labe 8 441024 Feeder, bodovaný / nebodovaný
11.05.19 - 12.05.19 Vltava 23 České Vrbné 421075 Feeder, bodovaný / nebodovaný
11.05.19 Jiříkov Kunratice, Nová a 441 014 44109006 Přívlač
11.05.19 - 12.05.19 Vltava 27, 28, 29 - Muška
11.05.19 Bílina - Rybolovná technika, ČP
11.05.19 Březnice u Bechyně - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Byšice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Ctidružice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 České Vrbné - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce, Týmové
11.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Darkovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Doksy - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Heřmanův Městec (Konopáč) - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Horažďovice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
11.05.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 - 12.05.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
11.05.19 Kolín - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 Lázně Bělohrad - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Loštice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luby - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mlékojedy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Nižbor - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Pnětluky u Loun - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
11.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Protivín - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Strážnice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Tábor - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Jiříkov - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
12.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Příbram - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
13.05.19 - 19.05.19 Portugalsko Cabecao - Mora Feeder
16.05.19 - 19.05.19 Jizera 4 411 027 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
16.05.19 - 19.05.19 Jizera 4 411 027 Plavaná, Ženy, U15-U25
17.05.19 - 19.05.19 Delta Dunaje Rumunsko - Přívlač
17.05.19 - 19.05.19 Otrokovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Morava 10 461 094 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
18.05.19 - 19.05.19 Morava 10 461 094 - Feeder, Nebodovaný
18.05.19 Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí 421036 Feeder, náborový
18.05.19 - 19.05.19 Labe 31 451034 Feeder, bodovaný / nebodovaný
18.05.19 - 19.05.19 Sázava 9 411080 Muška
18.05.19 Kroměříž Kroměříž Rybolovná technika, ČP
18.05.19 - 19.05.19 Bartošovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Božice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Brno Obřany - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dolní Metelsko - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Holešov - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
18.05.19 Jičín Dvorce - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro děti
18.05.19 Jívka - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Kelč - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Klapý - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Lesonice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Leština - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Levínská Olešnice - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lukavice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lužec nad Cidlinou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
18.05.19 Lužec nad Vltavou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Míškovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Počátky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pustá Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Muškaření, Přívlač, Pro jednotlivce
18.05.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Říkov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Skalice u Znojma - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Teplice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Uhersko - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Třebová Pařezák Závody - veřejnost, Položená, Pardubický, Pro jednotlivce
19.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Dolní Bousov - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Kutná Hora - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Otěšice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Třemešné pod Přimdou - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
24.05.19 - 26.05.19 Labe 19 411 051 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
24.05.19 - 26.05.19 Odra 2 471 065 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
24.05.19 - 26.05.19 Vltava 28, 27, náhr. 29 - Muška
24.05.19 - 26.05.19 Jihlava 5B (463 028) - Muška
25.05.19 - 26.05.19 Labe 24A 411 056 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
25.05.19 Č. Budějovice - Rybolovná technika, ČP
25.05.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Číhošť - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolce - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolní Věstonice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Heřmanova Huť - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
25.05.19 Kácov - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Klánovice - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Knířov - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Lukavice u Letohradu - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
25.05.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Pacov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Petřvald u Mošnova - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ponětovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Slavkov u Brna - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Šťáhlavy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Telce - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Tursko - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Vrábče - Nový rybník Vrábče Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Jihočeský, Pro jednotlivce, Pro děti
26.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Miřetice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
26.05.19 Náchod - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
26.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
26.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
30.05.19 - 02.06.19 Holandsko - Přívlač
30.05.19 - 03.06.19 Francie, AURILLAC - Přívlač
01.06.19 - 02.06.19 Vltava 23 421 075 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
01.06.19 Otava 4, Strakonice - Muška
01.06.19 Tokyo Japonsko Rybolovná technika, senioři + junioři
01.06.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Benátky nad Jizerou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.06.19 Chřibská - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Kounice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Křepice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Mirovice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Nakvasovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Nedvědice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro děti
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Přepychy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Studénky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Otava 5 A - Muška
02.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Byškovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Bzenec - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
02.06.19 Dobříš - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Dymokury - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Lično - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Týmové
02.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
07.06.19 - 09.06.19 Labe 13 441 028 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
07.06.19 - 09.06.19 Havířov - Rybolovná technika
07.06.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
08.06.19 - 09.06.19 Dyje 5 461 024 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
08.06.19 - 09.06.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder, bodovaný
08.06.19 461 094 Morava 10 - Feeder, bodovaný
08.06.19 - 09.06.19 Orlice Divoká 2 451062 Muška
08.06.19 - 09.06.19 Ohře - Muška
08.06.19 Brandýs nad Orlicí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Brozany nad Ohří - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Čáslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Dobřív - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Dolní Bukovsko - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Fryšták - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hromnice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Markovice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
08.06.19 Měcholupy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Mladá Boleslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Nová Včelnice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Olešná - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Ostrava Nová Ves - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Radovesnice II - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Skořice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Sloup v Čechách - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Stéblová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Týn nad Vltavou - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
09.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro děti
14.06.19 Oslo Norsko Rybolovná technika, senioři
14.06.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.06.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
14.06.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
15.06.19 - 16.06.19 Krásné 471 027 DESNÁ 1 A Plavaná, Nebodovaný
15.06.19 - 16.06.19 Itálie - Plavaná, Nebodovaný
15.06.19 - 16.06.19 Vltava 20 - Kořensko 421090 Feeder, bodovaný
15.06.19 Jihlava 5B (463 028) - Muška
15.06.19 - - Muška
15.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Blížejov Dolní rybník - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Bučovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dešná - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Kroměříž - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Přehýšov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
15.06.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Uherský Ostroh - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
16.06.19 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
16.06.19 Rumunsko - Přívlač
16.06.19 Jihlava 5B (463 028) - Muška
16.06.19 - 31.12.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
21.06.19 - 23.06.19 Vltava 25 423055 Přívlač
21.06.19 - 23.06.19 Úslava 1 431071 Muška
21.06.19 - 23.06.19 Světlá nad Sázavou ÚS města Prahy Rybolovná technika
22.06.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou VLTAVA 23, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 421075 Feeder, náborový
22.06.19 - 23.06.19 Měřín - Feeder, náborový
22.06.19 - - Přívlač
22.06.19 Ohře 11 441045 Muška
22.06.19 - 23.06.19 - - Plavaná
22.06.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Hřebečníky - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Měřín - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
22.06.19 Týnec nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Přívlač, Týmové
23.06.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
28.06.19 - 30.06.19 Jizera 7 441015 Přívlač
28.06.19 - 30.06.19 České Budějovice - Rybolovná technika, senioři + junioři
29.06.19 - 30.06.19 Irsko - Plavaná, Nebodovaný
29.06.19 - 30.06.19 Labe 18 (411 050) - Feeder, bodovaný
29.06.19 - 30.06.19 Bečva 6, 7 (471 015) 471013 Přívlač
29.06.19 - 30.06.19 - - Přívlač
29.06.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
29.06.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
29.06.19 Trhová Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 - 30.06.19 Slovensko, Banská Bystrica - Přívlač
30.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
01.07.19 - 07.07.19 Černá Hora - Muška
03.07.19 - 07.07.19 Frýdek - Místek - Rybolovná technika
05.07.19 - 07.07.19 Sázava 13, 14 ( 451 072) Havlíčkùv Brod 451071 SÁZAVA 13 Přívlač
05.07.19 - 06.07.19 Vltava 29 - Muška
05.07.19 - 07.07.19 Vídeň Rakousko Rybolovná technika, junioři
05.07.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 - 07.07.19 Morava 10 461 094 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
06.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
06.07.19 Křesetice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Osvětimany - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.07.19 - 13.07.19 Nové Zámky Slovensko Rybolovná technika, junioři
12.07.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
13.07.19 - 14.07.19 Hradec Králové 451 034 LABE 31 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
13.07.19 - 14.07.19 Labe 13 - Liběchov 441028 Feeder, Nebodovaný
13.07.19 - - Přívlač
13.07.19 Úslava 1 431071 Přívlač
13.07.19 Jihlava 4 - Přívlač
13.07.19 Třebůvka 2 451080 Přívlač
13.07.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Hostinné - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.07.19 - 21.07.19 Grächen Švýcarsko Rybolovná technika
19.07.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
20.07.19 - 21.07.19 Chorvatsko - Plavaná, Nebodovaný
20.07.19 - 21.07.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder, Nebodovaný
20.07.19 - 21.07.19 Sázava 5, Ledečko 401011 SÁZAVA 5 (H) Přívlač
20.07.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 - 28.07.19 Nádrž Borovec - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
27.07.19 - 28.07.19 Otava 1, 2 421053 OTAVA 1 Přívlač
27.07.19 Letiny-požární nádrž - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 Nové Hrady - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
02.08.19 - 04.08.19 Tolmin Slovinsko Rybolovná technika, senioři + junioři
03.08.19 - 04.08.19 Labe 28 451 031 Plavaná, Muži, ženy
03.08.19 - 04.08.19 Labe 451031 Feeder, Nebodovaný
03.08.19 - 04.08.19 Otava 3 421055 Přívlač
03.08.19 Bečva 5, Hustopeče nad Bečvou 471011 Přívlač
03.08.19 - 04.08.19 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
03.08.19 Bylany I - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
03.08.19 Dehtín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
03.08.19 Odrovice Malešovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
06.08.19 - 11.08.19 Španělsko - Plavaná, Nebodovaný
09.08.19 - 11.08.19 - - Přívlač
09.08.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
09.08.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
10.08.19 - 11.08.19 Mohelnice, Křemačov, Rohle - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
10.08.19 - 17.08.19 ČR - Muška
16.08.19 - 18.08.19 Sweden Dorotea - Přívlač
17.08.19 - 18.08.19 Odra 2 471 065 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
17.08.19 461 057 Jihlava 9 - Feeder, Nebodovaný
17.08.19 - 18.08.19 Sázava 5 401011 Feeder, bodovaný / nebodovaný
17.08.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
23.08.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
24.08.19 - 25.08.19 Přerov 471 005 BEČVA 2 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
24.08.19 - 25.08.19 Uherské Hradiště - Feeder, bodovaný
24.08.19 - 25.08.19 Lužnice 4, Vltava 20 421090 Přívlač
24.08.19 - 25.08.19 Svitava 1 - Přívlač
24.08.19 - 25.08.19 Sázava 8 411079 Přívlač
24.08.19 - 25.08.19 Frýdlant v Čechách Frýdlant v Čechách Rybolovná technika
24.08.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
24.08.19 Kfely - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
24.08.19 Střeziměř - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
24.08.19 Třeboň - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.08.19 - 01.09.19 Labe, Kolín 411056 Přívlač
30.08.19 - 01.09.19 Bečva 4 a 5 471009 Přívlač
30.08.19 - 01.09.19 Sázava 5 401011 Muška
31.08.19 Nežárka 4 421 052 Plavaná, Nebodovaný, pro U15
31.08.19 - 01.09.19 Labe 18 - Brandýs nad Labem 411050 Feeder, bodovaný / nebodovaný
31.08.19 - 01.09.19 461 126 Rokytná 6 - Feeder, Nebodovaný
31.08.19 - 01.09.19 Labe Liběchov 441028 Feeder, bodovaný / nebodovaný
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro děti
31.08.19 Dačice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
31.08.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.09.19 - 15.04.20 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
01.09.19 - 30.11.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
04.09.19 - 08.09.19 Hluboká nad Vltavou České Budějovice 3 + ICSF Rybolovná technika
05.09.19 Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
07.09.19 - 08.09.19 Srbsko - Plavaná, Nebodovaný
07.09.19 - 08.09.19 Mělník Labe 14 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
07.09.19 - 08.09.19 Jizera 4 411 027 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
07.09.19 - 08.09.19 Bečva 2 471 005 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
07.09.19 - 08.09.19 Sázava 5 401011 Feeder, Nebodovaný
07.09.19 - 08.09.19 Labe 31 451034 Feeder, bodovaný
07.09.19 - 08.09.19 Labe 451036 Feeder, bodovaný / nebodovaný
07.09.19 - 08.09.19 Svratka 3 - Přívlač
07.09.19 Svratka 7/8 - Muška
07.09.19 - 08.09.19 Jizera 453023 Muška
07.09.19 Petřvald - Rybolovná technika
07.09.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Kvasiny - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.09.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Strážov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.09.19 Svratka 7/8 - Muška
08.09.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.09.19 - 15.09.19 - - Přívlač
12.09.19 - 15.09.19 Mže 4 431 028 Přívlač
14.09.19 - 15.09.19 - - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
14.09.19 - 15.09.19 Labe Brandýs 411050 Feeder, bodovaný
14.09.19 - 15.09.19 Labe 32 Smiřice 451035 Přívlač
14.09.19 - 15.09.19 Vltava 25, 26 421079 Muška
14.09.19 - 15.09.19 Sázava 11 P a 12 P, náhradní Břevnický potok 403014 Muška
14.09.19 - 15.09.19 Bečva Vsetínská 2, náhradní Ostravice 3 473004 Muška
14.09.19 - 15.09.19 Szamotuly - Rybolovná technika, senioři + junioři
14.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Hostákov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Hostinné - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Kvasice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
14.09.19 Měcholupy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
14.09.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Tůň u Loukova - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Tůň u Loukova - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
20.09.19 - 22.09.19 Labe 24A 411 056 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
20.09.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
21.09.19 - 22.09.19 Labe 21 411 053 Plavaná, U15-U20
21.09.19 - 22.09.19 Sázava 6 411077 Feeder, Nebodovaný
21.09.19 - 22.09.19 Vltava 5, 6 401017 Přívlač
21.09.19 Vltava 27 423040 Muška
21.09.19 Pelhřimov - Rybolovná technika
21.09.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
21.09.19 Blížejov Dolní rybník - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Brušperk - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Dolní Bukovsko - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Herálec - Vysočina, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
21.09.19 Herálec u Žďáru nad Sázavou - Vysočina, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
21.09.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Libkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Most - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.09.19 Radbuza 1 A, Úslava 1 - Přívlač
22.09.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
27.09.19 Květoňov 421098 Muška
27.09.19 Velké Pavlovice - Rybolovná technika, ČP
28.09.19 - 29.09.19 Mže 4 431 028 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
28.09.19 - 29.09.19 Labe 28 451 031 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
28.09.19 - 29.09.19 Morava 10 461 094 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
28.09.19 - 29.09.19 Vltava 20 - Kořensko 421090 Feeder, odbor LRU feeder JČ ÚS
28.09.19 Hradec Králové 451 034 LABE 31 Přívlač
28.09.19 Dalešice, 461 056 - Přívlač
28.09.19 - 29.09.19 Vltava 28, V. Brod 423041 Muška
28.09.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 České Budějovice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Holubov - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Loket - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
28.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
28.09.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Muškaření, Přívlač, Pro jednotlivce
29.09.19 Dalešice, 461 056 - Přívlač
29.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
05.10.19 - 06.10.19 Mělník Labe 14 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
05.10.19 Radbuza 1 A 431042 Feeder, bodovaný / nebodovaný
05.10.19 Lužnice 4 421035 Feeder, náborový
05.10.19 - 06.10.19 Rataje 411077 Feeder, bodovaný
05.10.19 rybník Podhradský 421091 Přívlač, Nebodovaný
05.10.19 - 06.10.19 Vltava 5, 6 401017 Přívlač
05.10.19 Úhlava 4, 5 431067 Přívlač
05.10.19 - 06.10.19 - - Muška
05.10.19 - 06.10.19 Kroměříž - Rybolovná technika
05.10.19 Miřetice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.10.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.10.19 - 13.10.19 Labe 28 451 031 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
12.10.19 Radbuza 1A 431042 Feeder, Nebodovaný
12.10.19 - 13.10.19 Sázava 5 401011 Feeder, Nebodovaný
12.10.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou 421075 Feeder, bodovaný / nebodovaný
12.10.19 - 13.10.19 Radbuza 1 A, Úslava 1 - Přívlač
12.10.19 - 13.10.19 Ostravice 3 473075 Muška
12.10.19 Praha - Rybolovná technika
12.10.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
12.10.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.10.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
13.10.19 Slovensko, Čerenec- Vrbové - Přívlač
19.10.19 - 20.10.19 Labe Mělník 411046 Feeder, bodovaný
19.10.19 Bečva 5A, Hustopeče nad Bečvou 471012 Přívlač, Nebodovaný
19.10.19 Vltava 5, 6 Praha 401018 Přívlač
19.10.19 Jizera 4 411 027 Přívlač
19.10.19 Malše 6 421098 Muška, závod dvojic
19.10.19 Nebesák - Muška, závod dvojic
24.10.19 - 27.10.19 Polsko - Přívlač
25.10.19 - 27.10.19 Labe 18 - Brandýs 411050 Feeder, Nebodovaný
26.10.19 Bečva 2 Přerov 471005 Feeder, Nebodovaný
26.10.19 - 27.10.19 MŽE 4 431028 Přívlač
26.10.19 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač, Nebodovaný
26.10.19 Polička - Muška, závod dvojic
26.10.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Muškaření, Pro jednotlivce
27.10.19 Polička - Muška
27.10.19 Újezd nad Lesy - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
02.11.19 Sázava 5 - 461 141 - Feeder, bodovaný / nebodovaný
02.11.19 - 03.11.19 Vltava 10-14 401022 Přívlač
02.11.19 - 03.11.19 Vltava 10-14 401022 Přívlač
02.11.19 - - Muška
02.11.19 Brno - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
02.11.19 Černožice u Hradce Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
03.11.19 Blanice Vodňanská 3 421601 Feeder, náborový
09.11.19 revíry Nová a Mexiko 44109006 Přívlač, Nebodovaný
09.11.19 MRS - Muška
09.11.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
09.11.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
16.11.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
16.11.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
23.11.19 rybníky Polouvsí (soukr.) - Přívlač, Nebodovaný
30.11.19 - 08.12.19 Tasmánie - Muška
30.11.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.12.19 Vltava 23 České Vrbné 421075 Feeder, náborový
01.12.19 - 15.04.20 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
31.12.19 Nežárka 4 421 052 Plavaná, Nebodovaný
31.12.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
Exportovat ICS
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok