Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti

Lov ryb muška


Termínový kalendář pro rok 2018 - domácí

Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Garant Poznámka Propozice Výsledky
17.3.
Pepíkovská muška
Skuteč


MO ČRS Skuteč

Ing. Staněk

Propozice

30.3.
Jarní maraton
Jestřabice


Sportovní klub Jestřabice a MK Akvarest Říčany
závod dvojic
A. Pešek

Propozice

7.-8.4.
Monfish cup
Polička


p. Grün

p. Rákosník



14.-15.4.
XXIV. MČR jezero
Polička




Ing. Staněk



21.4.
Monfish junior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

p. Grün
lodní
p. Rákosník



22.4.
Monfish senior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

p. Grün
lodní
p. Rákosník



24.-30.4.
MS Master
Španělsko








28.4.
Májový pohár Květoňov
Malše 6P Květoňov
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Hosenseidl

Dr. Křivanec



28.4.
MS Masters (50+) - 4. ročník
Španělsko








29.4.
MČR jun. jezero
Tři studně Sykovec


MO ČRS

p. Svašek



5.-6.5.
XVII. Doubrava Cup řeka a jezero
Břevnická nádrž
451 001
BŘEVNICKÝ POTOK 1

MO ČRS Chotěboř

p. Pejchar



12.-13.5.
I. liga, jaro
Jihlava 5B (Svratka 9/10)


MK Akvarest

A. Pešek



12.-13.5.
II. liga "A" jaro
Jizera 1 (Pšovka 1)


MO ČRS Mělník

p. Rákosník



12.-13.5.
II. liga "B" jaro
Doubrava 3 (Břevnická nádrž)




p. Pejchar
náhradni voda Břevnická nádrž 451 001


19.5.
Krajské akce jaro





členové SO



26.5.
X. Jihlavský pohár MK AKVAREST
Jihlava 5B (463 028)


MRS MO Nová Ves, p. Divácký

A. Pešek



27.5.
Mistrovství MRS Open
Jihlava 5B


Moravský rybářský svaz, odbor LRU muška

A. Pešek



2.6.
Chomutovský korbel
Ohře 11
441 045
OHŘE 11

MO ČRS Chomutov

V. Pešek



2.-3.6.
Pohár veteránů
Kostelec n./Orlicí, Orlice divoká 2
451 062
ORLICE DIVOKÁ 2


nebodovaný
Ing. Staněk



2.-3.6.
Velká cena Severní Moravy juniorů
Ostravice Frýdek-Místek
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS, p. Oliva

p. Adam st.



4.-11.6.
Mistrovství Evropy
ČR, Vyšší Brod


Dr. Hladík, JČ ÚS

p. Pejchar



16.6.
O pohár Milana Januse
Otava 4, Strakonice
421 056
OTAVA 4

MO ČRS Strakonice

p. Kanta



17.6.
Západočeský pohár - dospělí
Otava 6 04 233 001


MO ČRS Rokycany

p. Kanta



23.-24.6.
MČR jun. - řeka
Jizera 11


MO ČRS

p. Svašek



23.-24.6.
XXXII. MČR řeka
Berounka




p. Rákosník



6.-12.8.
Mistrovství světa juniorů
Polsko




p. Pejchar



25.-26.8.
Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova
Úslava 1


MO ČRS Rokycany, p. Pech

p. Kanta



25.-26.8.
Sázavský tloušť
Sázava 5




p. Svašek



1.-2.9.
I. liga, podzim
Bečva 4, (náhr. Bečva Vsetínská 2, Svratka 3)


MK Bílovec

p. Adam



1.-2.9.
II. liga "A" - podzim
Volyňka 2P (Volyňka 1)
423 048
VOLYŇKA 2 P

MO ČRS Vimperk, p. Bláha

Dr. Křivanec



8.9.
47. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký pstruh
Svratka




A. Pešek



9.9.
47. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan
Svratka




A. Pešek



15.9.
Rožmberský pohár
423 040 Vltava 27, 423 041 Vltava 28


RSK Č. Budějovice, p. Šram

Dr. Křivanec



17.-23.9.
Mistrovství světa muži
Itálie




A. Pešek



22.-23.9.
II. liga "B", podzim
Ostravice 3, (Lubina 2P)


MO ČRS Havířov, p. Hopp

p. Adam st.



22.9.
Krajské akce podzim





členové odboru



28.9.
Svatováclavský pohár
Květoňov
421 098
Malše 6

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec



29.-30.9.
Memoriál Theodora Kouby - Hanák open
Vltava 28, V. Brod
423 041
VLTAVA 28

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec



6.10.
Jun. závod









13.-14.10.
Užší výběr reprezentantů
Vltava




p. Pejchar



13.-14.10.
O pohár Milana Januse - jun.
Volyňka 1, Strakonice


p. Vlk ml.

Dr. Křivanec



20.10.
O pohár Knápek Hooks
jezero Nebesák


p. Cieslar

p. Adam



27.10.
Memoriál Zdeňka Forchtsama
Polička


p. Konopásek

Ing. Staněk



28.10.
Východočeský pohár junioři
Polička




p. Pejchar



3.11.
Jestřabický jarní maraton dvojic
přehrada Jestřabice


p. Šlesinger

A. Pešek



10.11.
Poslední pohár Květoňov
Malše 6
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Říha

Dr. Křivanec