Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti

Lov ryb muška


Termínový kalendář pro rok 2018 - domácí

Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Garant Poznámka Propozice Výsledky
30.3.
Jarní maraton
Jestřabice


Sportovní klub Jestřabice a MK Akvarest Říčany
závod dvojic
A. Pešek

Propozice
Výsledky
7.-8.4.
Monfish cup
Polička


p. Grün

p. Rákosník



13.-15.4.
XXIV. MČR jezero
Polička


MO ČRS Hr. Králové

Ing. Staněk

Propozice
Mapa
Ženy
Muži
21.4.
Monfish junior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník
lodní
p. Rákosník

Propozice
Výsledky
22.4.
Monfish senior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník
lodní
p. Rákosník

Propozice
1.-3.závod
1.-6.závod
24.-30.4.
MS Master
Španělsko








28.4.
Májový pohár Květoňov
Malše 6P Květoňov
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Hosenseidl

Dr. Křivanec

Propozice
Výsledky
28.4.
MS Masters (50+) - 4. ročník
Španělsko





http://www.wmffc2018spain.com/championship/program/


29.4.
MČR jun. jezero
Tři studně Sykovec


MO ČRS Praha 10 Vinohrady, p. Svašek

p. Pejchar

Propozice
Výsledky
4.-6.5.
XVII. Doubrava Cup řeka a jezero
Břevnická nádrž
451 001
BŘEVNICKÝ POTOK 1

MO ČRS Chotěboř, p. Pejchar

p. Pejchar

Propozice

11.-13.5.
I. liga, jaro
Svratka 9 -10


Moravský rybářský svaz, z.s. a MK AKVAREST Říčany z.s.

A. Pešek


Propozice
Týmy
Jednotlivci
12.-13.5.
II. liga "A" jaro
Jizera 1 (Pšovka 1)
411 024
JIZERA 1

MO ČRS Mělník

p. Rákosník

Propozice
Jednotlivci
Celkem
12.-13.5.
II. liga "B" jaro
Doubrava 3
451 014
DOUBRAVA 3

MK Jaroměř - Česká Skalice "B"

Ing. Staněk
náhradni voda Břevnická nádrž 451 001
Propozice
Mapa
Výsledky
19.-20.5.
Krajské akce jaro





členové SO

KP JČ 20.5.
KD JČ 19.5.
KP Stč 19.5.
KD Stč 20.5.
KP JČ
KD SMaS
KD JČ
KP a KD StČ
26.5.
X. Jihlavský pohár MK AKVAREST
Jihlava 5B (463 028)


MK Akvarest Říčany z.s., MRS MO Nová Ves, p. Divácký

A. Pešek

Propozice
Výsledky
27.5.
Mistrovství MRS Open
Jihlava 5B (463 028)


Moravský rybářský svaz, odbor LRU muška

A. Pešek

Propozice
Výsledky
1.-3.6.
Pohár veteránů
Kostelec n./Orlicí, Orlice divoká 2
451 062
ORLICE DIVOKÁ 2


nebodovaný
Ing. Staněk

Propozice

1.-3.6.
Velká cena Severní Moravy juniorů
Ostravice 3, Frýdek-Místek
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS Frýdek-Místek 2 CASTING, p. Oliva

p. Adam st.

Propozice
Výsledky
2.6.
Chomutovský korbel
Ohře 11
441 045
OHŘE 11

MO ČRS Chomutov

V. Pešek

Propozice
Výsledky
6.-11.6.
Mistrovství Evropy
ČR, Vyšší Brod


Dr. Hladík, JČ ÚS

p. Pejchar
Informace zde: http://ffch.cz/
Program
Výsledky týmy
Výsledky jednotlivci
16.6.
O pohár Milana Januse
Volyňka 1
423 047
VOLYŇKA 1

MO ČRS Strakonice, p. Vlk ml.

Dr. Křivanec
Pozor, závod se koná na náhradni vodě, nikoliv na Otavě 4!
Propozice

17.6.
Západočeský pohár - dospělí
Otava 6 (04 233 001)


MO ČRS Rokycany

p. Kanta
Závod zrušen z důvodu nedávné povodňové situace, děkujeme za pochopení.
Propozice

22.-24.6.
MČR jun. - řeka
Jizera 11
453 023
JIZERA 11

MO ČRS Praha 10 Vinohrady

p. Svašek

Propozice

23.-24.6.
XXXII. MČR řeka
Berounka 3
411 001
BEROUNKA 3

Středočeský územní svaz

p. Rákosník

Propozice

6.-12.8.
Mistrovství světa juniorů
Polsko




p. Pejchar



18.-19.8.
Sázavský tloušť
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)



p. Svašek



25.-26.8.
Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova
Úslava 1
431 071
ÚSLAVA 1

MO ČRS Rokycany, MO ČRS Sokolov

p. Kanta

Propozice

1.-2.9.
I. liga, podzim
Bečva Vsetínská 2, Bečva 4, (náhr. Svratka 3)
473 004
BEČVA VSETÍNSKÁ 2

MK Bílovec

p. Adam



1.-2.9.
II. liga "A" - podzim
Volyňka 2P (Volyňka 1)
423 048
VOLYŇKA 2 P

MO ČRS Vimperk, p. Bláha

Dr. Křivanec



8.9.
47. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký pstruh
Svratka




A. Pešek



9.9.
47. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan
Svratka




A. Pešek



15.9.
Rožmberský pohár
423 040 Vltava 27, 423 041 Vltava 28


RSK Č. Budějovice, p. Šram

Dr. Křivanec



17.-23.9.
Mistrovství světa muži
Itálie




A. Pešek
https://www.wffc2018.com/homepage
Propozice AJ

22.-23.9.
II. liga "B", podzim
Ostravice 3, (Lubina 2P)
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS Havířov, p. Hopp

p. Adam st.



22.9.
Krajské akce podzim





členové odboru



28.-30.9.
Memoriál Theodora Kouby - Hanák open
Vltava 28, V. Brod
423 041
VLTAVA 28

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec

Propozice

28.9.
Svatováclavský pohár
Květoňov
421 098
Malše 6

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec

Propozice

12.-14.10.
Užší výběr reprezentantů
Vltava 27, 28, 29, Malše 6
423 040
VLTAVA 27



p. Pejchar



13.-14.10.
O pohár Milana Januse - jun.
Otava/Volyňka 1, Strakonice
421 056
OTAVA 4

p. Vlk ml.

Dr. Křivanec



20.10.
O pohár Knápek Hooks
jezero Nebesák


p. Cieslar

p. Adam



27.10.
Memoriál Zdeňka Forchtsama
Polička


p. Konopásek

Ing. Staněk



28.10.
Východočeský pohár junioři
Polička




p. Pejchar



3.11.
Jestřabický jarní maraton dvojic
přehrada Jestřabice


p. Šlesinger

A. Pešek



10.11.
Poslední pohár Květoňov
Malše 6
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Říha

Dr. Křivanec