Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti

Lov ryb muška


Termínový kalendář pro rok 2018 - domácí

Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Garant Poznámka Propozice Výsledky
30.3.
Jarní maraton
Jestřabice


Sportovní klub Jestřabice a MK Akvarest Říčany
závod dvojic
A. Pešek

Propozice
Výsledky
7.-8.4.
Monfish cup
Polička


p. Grün

p. Rákosník
www.monfishcup.cz
Propozice
Sobota
Neděle
13.-15.4.
XXIV. MČR jezero
Polička


MO ČRS Hr. Králové

Ing. Staněk

Propozice
Mapa
Ženy
Muži
21.4.
Monfish junior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník
lodní
p. Rákosník

Propozice
Výsledky
22.4.
Monfish senior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník
lodní
p. Rákosník

Propozice
1.-3.závod
1.-6.závod
24.-30.4.
MS Master
Španělsko








28.4.
Májový pohár Květoňov
Malše 6P Květoňov
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Hosenseidl

Dr. Křivanec

Propozice
Výsledky
28.4.
MS Masters (50+) - 4. ročník
Španělsko





http://www.wmffc2018spain.com/championship/program/


29.4.
MČR jun. jezero
Tři studně Sykovec


MO ČRS Praha 10 Vinohrady, p. Svašek

p. Pejchar

Propozice
Výsledky
4.-6.5.
XVII. Doubrava Cup řeka a jezero
Břevnická nádrž
451 001
BŘEVNICKÝ POTOK 1

MO ČRS Chotěboř, p. Pejchar

p. Pejchar

Propozice

11.-13.5.
I. liga, jaro
Svratka 9 -10


Moravský rybářský svaz, z.s. a MK AKVAREST Říčany z.s.

A. Pešek


Propozice
Týmy
Jednotlivci
12.-13.5.
II. liga "A" jaro
Jizera 1 (Pšovka 1)
411 024
JIZERA 1

MO ČRS Mělník

p. Rákosník

Propozice
Jednotlivci
Celkem
12.-13.5.
II. liga "B" jaro
Doubrava 3
451 014
DOUBRAVA 3

MK Jaroměř - Česká Skalice "B"

Ing. Staněk
náhradni voda Břevnická nádrž 451 001
Propozice
Mapa
Výsledky
19.-20.5.
Krajské akce jaro





členové SO

KP JČ 20.5.
KD JČ 19.5.
KP Stč 19.5.
KD Stč 20.5.
KP JČ
KD SMaS
KD JČ
KP a KD StČ
26.5.
X. Jihlavský pohár MK AKVAREST
Jihlava 5B (463 028)


MK Akvarest Říčany z.s., MRS MO Nová Ves, p. Divácký

A. Pešek

Propozice
Výsledky
27.5.
Mistrovství MRS Open
Jihlava 5B (463 028)


Moravský rybářský svaz, odbor LRU muška

A. Pešek

Propozice
Výsledky
1.-3.6.
Pohár veteránů
Kostelec n./Orlicí, Orlice divoká 2
451 062
ORLICE DIVOKÁ 2


nebodovaný
Ing. Staněk

Propozice

1.-3.6.
Velká cena Severní Moravy juniorů
Ostravice 3, Frýdek-Místek
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS Frýdek-Místek 2 CASTING, p. Oliva

p. Adam st.

Propozice
Výsledky
2.6.
Chomutovský korbel
Ohře 11
441 045
OHŘE 11

MO ČRS Chomutov

V. Pešek

Propozice
Výsledky
6.-11.6.
Mistrovství Evropy
ČR, Vyšší Brod


Dr. Hladík, JČ ÚS

p. Pejchar
Informace zde: http://ffch.cz/
Program
Výsledky týmy
Výsledky jednotlivci
Foto Ing. Chyba
Foto tým
16.6.
O pohár Milana Januse
Volyňka 1
423 047
VOLYŇKA 1

MO ČRS Strakonice, p. Vlk ml.

Dr. Křivanec
Pozor, závod se koná na náhradni vodě, nikoliv na Otavě 4!
Propozice
Výsledky
17.6.
Západočeský pohár - dospělí
Otava 6 (04 233 001)


MO ČRS Rokycany

p. Kanta
Závod zrušen z důvodu nedávné povodňové situace, děkujeme za pochopení.


22.-24.6.
MČR jun. - řeka
Jizera 11
453 023
JIZERA 11

MO ČRS Praha 10 Vinohrady

p. Svašek

Propozice
Výsledky
23.-24.6.
XXXII. MČR řeka
Berounka 3
411 001
BEROUNKA 3

Středočeský územní svaz

p. Rákosník

Propozice
Výsledky
6.-12.8.
Mistrovství světa juniorů
Polsko




p. Pejchar

Propozice AJ
Družstva
Jednotlivci
Foto
17.-19.8.
Sázavský tloušť - I. ročník
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)

MO ČRS Praha 10 Vinohrady

p. Svašek

Propozice
Výsledky
31.8.-2.9.
I. liga, podzim
Bečva Vsetínská 2
473 004
BEČVA VSETÍNSKÁ 2

MK Bílovec

p. Adam
Fotky pod odkazem: https://1vasa.rajce.idnes.cz/I.liga_podzim_2018/
Propozice
Družstva podzim
Jednotlivci podzim
Celkem družstva
Celkem jednotl.
31.8.-2.9.
II. liga "A" - podzim
Volyňka 2P
423 048
VOLYŇKA 2 P

team4teen, z.s. a JČ ÚS ČRS

Dr. Křivanec, p. Bláha

Propozice
Výsledky
Foto
7.-9.9.
47. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký pstruh a Svratecký lipan
Svratka 7/8


Odbor LRU - Muška MRS a sekretariát MRS, o.s.

A. Pešek

Propozice
Přihláška
Dohromady
Jednotlivci
S.Lipan
S.Pstruh
15.9.
Rožmberský pohár
423 040 Vltava 27, 423 041 Vltava 28


RSK Č. Budějovice, p. Šram

Dr. Křivanec, Dr. Hladík

Propozice
Výsledky
16.-22.9.
Krajské akce podzim





členové odboru

ÚSMP 16.9.
MRS 22.9.
JČ 22.9.
ZpČ 22.9.
SMaS 8.-9.9.
KP SMaS
KD SMaS
MRS
KP ÚSMP
KP ZpČ
KD JČ
KD StČ
17.-23.9.
Mistrovství světa muži
Itálie




A. Pešek
https://www.wffc2018.com/homepage
Propozice AJ
Družstva
Jednotlivci
21.-23.9.
II. liga "B", podzim
Ostravice 3
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS Havířov, MO ČRS Frýdek-Místek

p. Adam st.

Propozice
Mapa
Podzim
Celkem
28.9.
Svatováclavský pohár
Květoňov
421 098
Malše 6

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec

Propozice
Výsledky
29.-30.9.
Memoriál Theodora Kouby - Hanák open
Vltava 28, V. Brod
423 041
VLTAVA 28

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Křivanec

Propozice
Výsledky
11.-14.10.
Užší výběr reprezentantů
Vltava 27, Malše 6
423 040
VLTAVA 27

RSK Č. Budějovice

p. Pejchar
Pozor, zákaz tréninku na řece od 27.9., na jezeře od 6.10. včetně.
Propozice
Výsledky
12.-14.10.
O pohár Milana Januse - jun.
Otava 4, Volyňka 1, Strakonice
421 056
OTAVA 4

MO ČRS Strakonice, JČ ÚS

Dr. Hladík

Propozice

19.-21.10.
Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova
Úslava 1
431 071
ÚSLAVA 1

MO ČRS Rokycany, MO ČRS Sokolov

p. Kanta
Z důvodu počasí byl původní termín 25.-26.8. nahrazen novým 19.-21.10., děkujeme za pochopení.
Propozice

20.10.
O pohár Knápek Hooks
jezero Nebesák


p. Cieslar

p. Adam
Závod zrušen, děkujeme za pochopení.


27.10.
Memoriál Zdeňka Forchtsama
Polička


RS Vysočina Polička

Ing. Staněk

Propozice

28.10.
Východočeský pohár junioři
Polička


MO ČRS Chotěboř

p. Pejchar

Propozice

3.11.
Jestřabický jarní maraton dvojic
přehrada Jestřabice


p. Šlesinger

A. Pešek



10.11.
Poslední pohár Květoňov
Malše 6
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice, p. Říha

Dr. Křivanec