Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti

Lov ryb muška


Termínový kalendář pro rok 2019 - domácí

Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Garant Poznámka Propozice Výsledky
11.-15.2.
MS Masters (50+) - 5. ročník
JAR





https://www.fishingworldgames2019.co.za/


30.3.
Jarní maraton dvojic
Jestřabice


MRS
závod dvojic
A. Pešek



6.-7.4.
Monfish cup
Polička




Ing. Staněk



13.-14.4.
XXV. MČR jezero
Bečva Vsetínská 4 A
471 017
BEČVA VSETÍNSKÁ 4 A

ÚS ČRS pro Severní Moravu a Slezsko a MO ČRS Vsetín

p. Adam st.

Přihláška
Propozice

15.-19.4.
Soustředění sen. reprezentace
Monte Negro




A. Pešek



20.4.
MČR jezero junioři
RS Vysočina Polička


MO ČRS Frýdek-Místek 2 CASTING

p. Adam st.

Propozice

27.4.
Monfish junior Boat cup
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník ve spolupráci s MO Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
lodní
p. Rákosník

Propozice

28.4.
Senior Boat cup Mělník 2019
Pšovka 1
413 022
PŠOVKA 1

MO ČRS Mělník
jezerní lodní závod
p. Rákosník

Propozice

4.5.
Jarní pohár Květoňov
Malše 6P Květoňov
421 098
Malše 6

RSK Č. Budějovice

Dr. Křivanec

Propozice

11.-12.5.
O pohár Milana Januse - jun.
Vltava 27, 28, 29




p. Musil ml.



18.-19.5.
II. liga "A" jaro
Sázava 9
411 080
SÁZAVA 9

MO ČRS Čáslav

p. Rákosník



24.-25.5.
II. liga "B" jaro
Sázava 4 a 5, Ledečko




p. Svašek



25.-26.5.
I. liga, jaro
Vltava 28, 27, náhr. 29


RSK

Dr. Hladík



1.6.
O pohár Milana Januse
Otava 4, Strakonice


MO ČRS

Dr. Hladík



2.6.
Západočeský pohár - dospělí
Otava 5/6 Žichovice
433 031
OTAVA 5

MO ČRS Rokycany

p. Kanta



8.-9.6.
XXXIII. MČR řeka
Ohře


Severočeský územní svaz, MO

V. Pešek



8.-9.6.
Pohár veteránů
Orlice Divoká 2
451 062
ORLICE DIVOKÁ 2

MO Kostelec n. O.

Ing. Staněk



15.6.
X. Jihlavský pohár MK AKVAREST
Jihlava 5B (463 028)




A. Pešek



16.6.
Mistrovství MRS Open
Jihlava 5B (463 028)




A. Pešek



22.6.
Chomutovský korbel
Ohře 11
441 045
OHŘE 11

MO ČRS Chomutov

V. Pešek



22.-23.6.
Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova
Úslava 1
431 071
ÚSLAVA 1

MO ČRS

p. Kanta



29.6.
Krajské akce jaro





členové SO



1.-7.7.
Mistrovství Evropy
Černá Hora




A. Pešek



5.-7.7.
Nominační závod juniorů
Vltava 29




p. Musil ml.



10.-17.8.
Mistrovství světa juniorů
ČR




p. Musil ml.



31.8.-1.9.
Sázavský tloušť - II. ročník
Sázava 5
401 011
SÁZAVA 5 (H)

MO ČRS Praha 10 Vinohrady

p. Svašek



7.-8.9.
Velká cena Jizery, junioři
Jizera
453 023
JIZERA 11

MO ČRS Semily

p. Svašek



7.9.
MMZ - Svratecký pstruh
Svratka 7/8




A. Pešek



8.9.
MMZ - Svratecký lipan
Svratka 7/8




A. Pešek



14.-15.9.
I. liga, podzim
Bečva Vsetínská 2, náhradní Ostravice 3
473 004
BEČVA VSETÍNSKÁ 2



p. Adam st.



14.-15.9.
II. liga "A" - podzim
Vltava 25, 26
421 079
VLTAVA 26

RSK Č. Budějovice

Dr. Hladík



14.-15.9.
II. liga "B", podzim
Sázava 11 P a 12 P, náhradní Břevnický potok
403 014
SÁZAVA 11 P

MO ČRS Chotěboř

Ing. Staněk



21.9.
Rožmberský pohár
Vltava 27
423 040
VLTAVA 27

RSK Č. Budějovice

Dr. Hladík



27.9.
Svatováclavský pohár Hanák Open
Květoňov
421 098
Malše 6

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Hladík



28.-29.9.
Memoriál T. Kouby Hanák Open
Vltava 28, V. Brod
423 041
VLTAVA 28

JČ ÚS ČRS, Dr. Hladík

Dr. Hladík



5.-6.10.
Krajské akce podzim





členové odboru



12.-13.10.
MČR jun. - řeka
Ostravice 3
473 075
OSTRAVICE 3

MO ČRS

p. Adam st.



19.10.
Poslední pohár Květoňov
Malše 6
421 098
Malše 6


závod dvojic
Dr. Hladík



19.10.
Nebeský pohár
Nebesák



závod dvojic
p. Adam st.



26.10.
Memoriál Zdeňka Forchtsama
Polička



závod dvojic
Ing. Staněk



27.10.
Východočeský pohár junioři
Polička


MO ČRS

p. Pejchar



2.11.
Nedamovská muška jezero





V. Pešek



9.11.
Pohár Rebešovice jezero
MRS




A. Pešek



30.11.-8.12.
Mistrovství světa muži
Tasmánie




A. Pešek

Propozice AJ