Rada ČRS: Oddělení sportu, mládeže a mezinárodní činnosti
Rybolovná technika
Termínový kalendář pro rok 2019
Datum | Název akce | Místo konání | Pořadatel | Typ soutěže | Bodování | Garant | Poznámka | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.4. |
1. závod světového poháru |
Tallin |
Estonsko |
SP |
senioři |
|
|
||
27.4. |
Liga mládeže - jarní kolo |
Písek |
Josef Luxa |
Propozice |
Výsledky |
||||
4.5. |
I. liga + II. liga - jarní kolo |
Velké Pavlovice |
Jiří Plachý |
Propozice I. liga Propozice II. liga |
Výsledky I. liga Výsledky I. liga - jednotlivci Výsledky II. liga Výsledky II. liga - jednotlivci |
||||
11.5. |
Memoriál Rolanda Niedermayera |
Bílina |
nominační |
ČP |
Josef Luxa |
Propozice |
Výsledky |
||
18.5. |
Hanácký pohár |
Frýdek Místek |
nominační |
ČP |
Radek Spáčil |
Propozice |
Výsledky |
||
25.5. |
Memoriál Františka Mrkáčka |
Č. Budějovice |
nominační |
ČP |
Radek Spáčil |
Propozice |
Výsledky |
||
1.6. |
2. závod světového poháru |
Tokyo |
Japonsko |
SP |
senioři + junioři |
|
|
||
7.-9.6. |
Mistrovství republiky juniorů a žáků |
Havířov |
nominační |
Jiří Šula |
Propozice Přihláška |
Výsledky |
|||
14.6. |
3. závod světového poháru |
Oslo |
Norsko |
SP |
senioři |
Závod zrušen |
Propozice |
|
|
21.-23.6. |
Národní kolo ZU |
Světlá nad Sázavou |
ÚS města Prahy |
Propozice |
Výsledky |
||||
28.-30.6. |
Mezinárodní mistrovství ČR seniorů + Velká cena ČR - 4. závod světového poháru |
České Budějovice |
nominační + SP |
senioři + junioři |
Marek Bařtipán |
Propozice |
Výsledky MMČR Výsledky VC ČR |
||
3.-7.7. |
Mistrovství světa veteránů |
Frýdek Místek |
Frýdek Místek |
WM |
Jaroslav Lexa |
Propozice Propozice + přihláška |
Výsledky |
||
5.-7.7. |
Äsko - Wien |
Vídeň |
Rakousko |
mezinárodní závod - SP |
junioři |
Jos. Luxa, K. Světelský |
Propozice |
Výsledky |
|
12.-13.7. |
Mezinárodní závod |
Nové Zámky |
Slovensko |
SP |
junioři |
|
Výsledky |
||
18.-21.7. |
MISTROVSTVÍ SVĚTA - junioři |
Grächen |
Švýcarsko |
WM |
Propozice Přihláška |
Výsledky |
|||
2.8.-30.11. |
5. závod světového poháru |
Tolmin |
Slovinsko |
SP |
senioři + junioři |
|
Výsledky |
||
24.-25.8. |
Veterán cup |
Frýdlant v Č. |
Frýdlant v Č. |
Jaroslav Lexa |
Propozice |
Výsledky |
|||
4.-8.9. |
MISTROVSTVÍ SVĚTA - senioři |
Hluboká nad Vltavou |
České Budějovice 3 + ICSF |
WM |
Propozice Přihláška |
Výsledky |
|||
7.9. |
Pohár mládeže |
Petřvald |
Jiří Šula |
Propozice |
Výsledky |
||||
14.-15.9. |
Finále světového poháru - 6. závod |
Szamotuly |
finále SP |
senioři + junioři |
|
Výsledky Konečné výsledky SP |
|||
21.9. |
Liga mládeže - podzimní kolo |
Pelhřimov |
Jiří Plachý |
Propozice |
Výsledky |
||||
27.9. |
Moravský pohár - finále ČP |
Velké Pavlovice |
ČP |
Jiří Plachý |
Propozice Přihláška |
Výsledky Celkové výsledky ČP |
|||
5.-6.10. |
I. liga + II. liga - podzimní kolo |
Kroměříž |
Jiří Šula |
Propozice I. liga Propozice II. liga |
Výsledky |
||||
12.10. |
Pražský pohár - Liga žen |
Praha |
Radek Spáčil |
Propozice |
Výsledky |
||||
30.11. |
CZECH INDOOR CUP |
České Budějovice - výstaviště |
J. Marek |
Propozice |
|