Vytisknout

Rybářský kalendář

Sportovní odbory

Sportovní odbory

Podpora sportovní činnosti je jedním z hlavních úkolů Českého rybářského svazu. Za tímto účelem bylo ustanoveno pět sportovních odborů (podle jednotlivých rybolovných technik), které organizačně zašťitují řadu závodů - od místních, přes ligové až po mezinárodní, kterých se účastní přes dva tisíce registrovaných sportovců Českého a Moravského rybářského svazu.

Zobrazit seznam závodů můžete po rozkliknutí odkazu jednotlivých rybolovných technik pod obrázkem.

Zobrazit akce (1)

Filtrovat
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
13.11.21 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory

Důležitá data

Důležitá data

Nejdůležitější mezníky rybářské sezóny

Zobrazit akce (12)

Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
01.01.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
01.01.19 - 30.09.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
15.01.19 - - Důležitá data
16.03.19 - 15.06.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
16.03.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.04.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.04.19 - 31.08.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
30.04.19 - - Důležitá data
16.06.19 - 31.12.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
01.09.19 - 15.04.20 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
01.09.19 - 30.11.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
01.12.19 - 15.04.20 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data

Závody - veřejnost

Závody - veřejnost

Seznam závodů, dostupných pro přihlášení široké veřejnosti.

Databáze závodů je čerpána z veřejně dostupných zdrojů nebo přímo vkládána uživateli; Republiková rada ČRS nepřebírá zodpovědnost za jednotlivé závody.

Přidat vlastní závod můžete vyplněním tohoto formuláře.

Zobrazit akce (53)

Filtrovat
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
11.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Darkovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Horažďovice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
11.05.19 Protivín - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Strážnice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Tábor - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Příbram - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
18.05.19 Česká Třebová Pařezák Závody - veřejnost, Položená, Pardubický, Pro jednotlivce
18.05.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
19.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Otěšice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
26.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
26.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Kounice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Nedvědice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro děti
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
02.06.19 Bzenec - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
02.06.19 Lično - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Týmové
02.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
07.06.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
08.06.19 Fryšták - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Mladá Boleslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Ostrava Nová Ves - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Skořice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
14.06.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
15.06.19 Přehýšov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
12.07.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
03.08.19 Bylany I - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
09.08.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
09.08.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
23.08.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro děti
05.09.19 Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
15.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
20.09.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
21.09.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
22.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
28.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
12.10.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
31.12.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Položená, Týmové