Zobrazit archivE-mailVytisknout

Termínový kalendář Feeder 2019

Feeder

Termínový kalendář odboru LRU Feeder pro rok 2019. Pro zobrazení propozic, výsledků a bližších informací o závodu otevřete podrobnosti o akci kliknutím na její název.

Pro stažení celého kalendáře do počítače nebo mobilního telefonu klikněte v levém dolním rohu pod výpisem akcí na oranžové tlačítko "iCal".

   
 
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
27.01.19 Vltava 26 421079 Feeder
08.02.19 - 18.02.19 JAR - Feeder
16.03.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou VLTAVA 23, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 421075 Feeder
06.04.19 Radbuza 1B 431043 Feeder
06.04.19 - 07.04.19 461 026 Dyje 7 - Mušov - Feeder
07.04.19 Otava 4 421056 Feeder
13.04.19 - 14.04.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder
14.04.19 Radbuza 1B 431043 Feeder
20.04.19 - 21.04.19 Labe - Brandýs 411050 Feeder
20.04.19 461 010 - Domanín - Feeder
21.04.19 461 131 Sázava 19 - Feeder
27.04.19 - 28.04.19 Kačák 4 411033 Feeder
27.04.19 Labe 19 Sedlčánky 411051 Feeder
27.04.19 Lužnice 4 Tábor 421035 Feeder
04.05.19 - 05.05.19 Sázava 5 401011 Feeder
11.05.19 - 12.05.19 Labe 1 Sedlčánky 411051 Feeder
11.05.19 - 12.05.19 Bečva Přerov 471005 Feeder
11.05.19 - 12.05.19 Labe 8 441024 Feeder
11.05.19 - 12.05.19 Vltava 23 České Vrbné 421075 Feeder
13.05.19 - 19.05.19 Portugalsko Cabecao - Mora Feeder
18.05.19 - 19.05.19 Morava 10 461 094 - Feeder
18.05.19 Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí 421036 Feeder
18.05.19 - 19.05.19 Labe 31 451034 Feeder
08.06.19 - 09.06.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder
08.06.19 461 094 Morava 10 - Feeder
15.06.19 - 16.06.19 Vltava 20 - Kořensko 421090 Feeder
22.06.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou VLTAVA 23, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU 421075 Feeder
22.06.19 - 23.06.19 Měřín - Feeder
29.06.19 - 30.06.19 Labe 18 (411 050) - Feeder
13.07.19 - 14.07.19 Labe 13 - Liběchov 441028 Feeder
20.07.19 - 21.07.19 Týnec nad Labem 411057 - Labe 25 Feeder
03.08.19 - 04.08.19 Labe 451031 Feeder
17.08.19 461 057 Jihlava 9 - Feeder
17.08.19 - 18.08.19 Sázava 5 401011 Feeder
24.08.19 - 25.08.19 Uherské Hradiště - Feeder
31.08.19 - 01.09.19 Labe 18 - Brandýs nad Labem 411050 Feeder
31.08.19 - 01.09.19 461 126 Rokytná 6 - Feeder
31.08.19 - 01.09.19 Labe Liběchov 441028 Feeder
07.09.19 - 08.09.19 Sázava 5 401011 Feeder
07.09.19 - 08.09.19 Labe 31 451034 Feeder
07.09.19 - 08.09.19 Labe 451036 Feeder
14.09.19 - 15.09.19 Labe Brandýs 411050 Feeder
21.09.19 - 22.09.19 Sázava 6 411077 Feeder
28.09.19 - 29.09.19 Vltava 20 - Kořensko 421090 Feeder
05.10.19 Radbuza 1 A 431042 Feeder
05.10.19 - 06.10.19 Rataje 411077 Feeder
06.10.19 Lužnice 4 421035 Feeder
12.10.19 Radbuza 1A 431042 Feeder
12.10.19 - 13.10.19 Sázava 5 401011 Feeder
12.10.19 Vltava 23 - Hluboká nad Vltavou 421075 Feeder
19.10.19 - 20.10.19 Labe Mělník 411046 Feeder
25.10.19 - 27.10.19 Labe 18 - Brandýs 411050 Feeder
26.10.19 Bečva 2 Přerov 471005 Feeder
02.11.19 Svratka 5 - 461 141 - Feeder
03.11.19 Blanice Vodňanská 3 421601 Feeder
01.12.19 Vltava 23 České Vrbné 421075 Feeder
Exportovat ICS
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok