Zobrazit archivVytisknout

Termínový kalendář sportovních odborů

   
 
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
11.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Darkovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Horažďovice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
11.05.19 Protivín - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Strážnice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Tábor - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Příbram - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
18.05.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
18.05.19 Česká Třebová Pařezák Závody - veřejnost, Položená, Pardubický, Pro jednotlivce
19.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Otěšice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
26.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
26.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Kounice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Nedvědice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro děti
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
02.06.19 Bzenec - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
02.06.19 Lično - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Týmové
02.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
07.06.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
08.06.19 Fryšták - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Mladá Boleslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Ostrava Nová Ves - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Skořice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
14.06.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
15.06.19 Přehýšov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
12.07.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
03.08.19 Bylany I - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
09.08.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
09.08.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
23.08.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro děti
05.09.19 Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
15.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
20.09.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
21.09.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
22.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
28.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
12.10.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
31.12.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
30.01.21 Vltava 26 421079 Feeder, náborový
13.03.21 Vltava 21 - 22 Hněvkovice 421 073 Feeder, náborový
13.03.21 - - Muška
20.03.21 - - Muška
27.03.21 Vltava 20 Týn - kasárna 421090 Feeder, náborový
27.03.21 - - Muška
03.04.21 - 04.04.21 - - Plavaná
03.04.21 Polička - Muška
03.04.21 Sázava 19 461 130 Feeder, bodovaný / nebodovaný
09.04.21 - 11.04.21 - - Muška
10.04.21 - 11.04.21 461 026 Dyje 7 - Mušov - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
10.04.21 Malše 6P Květoňov 421098 Muška
10.04.21 - 11.04.21 Desná 1A 471 027 Feeder, bodovaný
10.04.21 Radbuza 1 A 431042 Feeder, bodovaný / nebodovaný
10.04.21 - 11.04.21 Sázava 5 401 011 Feeder, bodovaný / nebodovaný
10.04.21 - 11.04.21 Labe 36 451 036 Feeder, bodovaný
10.04.21 - 11.04.21 Labe 8 441 024 Feeder, bodovaný / nebodovaný
10.04.21 - 11.04.21 Sázava 6 411 077 Feeder, bodovaný
10.04.21 - 11.04.21 Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí 421 036 Feeder, bodovaný / nebodovaný
10.04.21 rybníky Polouvsí (soukr.) - Přívlač
17.04.21 - 18.04.21 Jindřichův Hradec Nežárka 4 - 421 052 Plavaná
17.04.21 Pšovka 1 413022 Muška
17.04.21 - 18.04.21 Labe 18 - Brandýs nad Labem 411050 Feeder, náborový
17.04.21 Tallin Estonsko Rybolovná technika
18.04.21 Pšovka 1 413022 Muška
23.04.21 - 25.04.21 Pšovka 1 413022 Muška
24.04.21 - 25.04.21 Nežárka 4 421 052 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
24.04.21 Lužnice 4 - Tábor 421 035 Feeder, náborový
24.04.21 - 25.04.21 Labe 6-7 441 023 Feeder, bodovaný
24.04.21 Labe 19 - Sedlčánky 411 051 Feeder, bodovaný / nebodovaný
24.04.21 Dolany - Rybolovná technika
30.04.21 - 01.05.21 Brušperk - Ondřejnice 1A 471 089 Feeder, bodovaný
01.05.21 - 02.05.21 - - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
01.05.21 - 02.05.21 - - Plavaná
01.05.21 Blonie Polsko Muška
01.05.21 Velké Pavlovice - Rybolovná technika
03.05.21 Tokyo Japonsko Rybolovná technika
08.05.21 - 09.05.21 - - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
08.05.21 - 09.05.21 Orlice 1 451 058 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
08.05.21 - 09.05.21 Dyje 3 - Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
08.05.21 Malše 6P Květoňov 421098 Muška
08.05.21 Písková Lhota 411 983 Feeder, náborový
08.05.21 - 09.05.21 Vltava 23 - České Vrbné 421 075 Feeder, Nebodovaný
08.05.21 - 09.05.21 Mratínský potok 1 401 007 Feeder, náborový
08.05.21 Meziboří - Rybolovná technika
08.05.21 Vltava 9 401 021 Přívlač
08.05.21 - 09.05.21 Vltava 28, V. Brod 423041 Přívlač
14.05.21 - 16.05.21 - - Muška
14.05.21 - 16.05.21 Vltava 28, V. Brod 423041 Muška
15.05.21 - 16.05.21 Kačák 4 411033 Plavaná
15.05.21 - 16.05.21 Morava 18 - Olomouc 471 049 Feeder, bodovaný / nebodovaný
15.05.21 Blanice Vodňanská 3 421 601 Feeder, náborový
15.05.21 Lenzing - Rybolovná technika
22.05.21 - 23.05.21 Morava 10 461 094 Plavaná
22.05.21 Jihlava 5B (463 028) - Muška
22.05.21 - 23.05.21 Kačák 4 411 033 Feeder, Nebodovaný
22.05.21 - 23.05.21 Morava 10 461 094 Feeder, náborový
22.05.21 Ostrava - Rybolovná technika
22.05.21 Svratka 6 MRS Přívlač
29.05.21 - 30.05.21 Hradec Králové 451 034 LABE 31 Plavaná, Muži, ženy, U15-U25
29.05.21 - 30.05.21 Kouřimka 1 411 042 Plavaná
29.05.21 - - Muška
29.05.21 České Budějovice - Rybolovná technika
05.06.21 - 06.06.21 Slovinsko - Plavaná, Nebodovaný
05.06.21 Orlice Divoká 2 451062 Muška
05.06.21 - 06.06.21 Hradecký rybník Tovačov Feeder, bodovaný
05.06.21 Vltava 23 Hluboká nad Vltavou 421 075 Feeder, náborový
11.06.21 - 13.06.21 Kroměříž - Rybolovná technika
12.06.21 - 13.06.21 - - Plavaná
12.06.21 - 13.06.21 Labe 13 - Liběchov 411 028 Plavaná
12.06.21 - 13.06.21 Morava 10 461 094 Plavaná
12.06.21 Ohře 11 441045 Muška
12.06.21 - 13.06.21 Labe Veletov 411 056 Feeder, bodovaný
12.06.21 Vltava 7 401 030 Přívlač
13.06.21 - - Muška
18.06.21 - 20.06.21 Hradec Králové - Rybolovná technika
18.06.21 - 20.06.21 Morava 19 471 050 Přívlač
18.06.21 - 20.06.21 Svitava 1 - Přívlač
19.06.21 - 20.06.21 Hradec Králové - Plavaná, Nebodovaný
19.06.21 - 20.06.21 - - Plavaná
19.06.21 - 20.06.21 Svratka 9-10 - Muška
19.06.21 - 20.06.21 - - Muška
19.06.21 - 20.06.21 - - Muška
19.06.21 - 20.06.21 Bečva 2 471 005 Feeder
19.06.21 - 20.06.21 Vltava 23 - České Vrbné 421 075 Feeder, bodovaný
21.06.21 Rokytka 1 401 008 Přívlač
25.06.21 - 27.06.21 České Budějovice - Rybolovná technika
25.06.21 - 27.06.21 Chrudimka 2 451 019 Přívlač
25.06.21 - 27.06.21 Úslava 1 431071 Přívlač
26.06.21 - 27.06.21 Srbsko - Plavaná, Nebodovaný
26.06.21 - 27.06.21 - - Muška
26.06.21 - 27.06.21 Labe 28 451 031 Feeder, Nebodovaný
26.06.21 - - Přívlač
03.07.21 - 04.07.21 Úslava 5 - Plavaná
03.07.21 - 04.07.21 - - Muška
03.07.21 Vídeň Rakousko Rybolovná technika
03.07.21 - 04.07.21 Berounka 3 411 001 Přívlač
05.07.21 - 12.07.21 Norsko - Muška
10.07.21 - 11.07.21 Hradec Králové 451 034 LABE 31 Plavaná
10.07.21 - 11.07.21 Sázava 19 461 130 Feeder, náborový
10.07.21 - 11.07.21 - - Feeder
10.07.21 - 11.07.21 Labe 13 - Liběchov 411 028 Feeder, náborový
10.07.21 Nové Zámky Slovensko Rybolovná technika
10.07.21 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
15.07.21 - 18.07.21 Blonie Polsko Rybolovná technika
16.07.21 - 18.07.21 Sázava 6 411077 Přívlač
17.07.21 - 18.07.21 Labe Veletov 411 057 Feeder, Nebodovaný
17.07.21 - 18.07.21 Vltava 20 - Kořensko 421090 Přívlač
24.07.21 - 25.07.21 Portugalsko Cabecao - Mora Plavaná
24.07.21 Labe 31 - Hradec Králové 451 034 Feeder, náborový
24.07.21 - 25.07.21 Lužnice 4 - Tábor 421 035 Přívlač
31.07.21 - 01.08.21 Labe 28 451 031 Plavaná
31.07.21 - 01.08.21 Labe 28 451 031 Feeder, Nebodovaný
31.07.21 Šoštanj Slovinsko Rybolovná technika
31.07.21 - 01.08.21 Otava 4 421056 Přívlač
07.08.21 - 08.08.21 Budapešť Maďarsko Plavaná
10.08.21 - 16.08.21 Bosna a Hercegovina - Muška
11.08.21 - 18.08.21 Finsko - Muška
14.08.21 - 15.08.21 Mohelnice, Křemačov, Rohle - Plavaná
14.08.21 Jihlava 9 461 057 Feeder, náborový
20.08.21 - 22.08.21 Berounka 6 411 004 Přívlač
20.08.21 - 22.08.21 Ohře - Přívlač
21.08.21 - 22.08.21 Přerov 471 005 BEČVA 2 Plavaná
21.08.21 - 22.08.21 Holandsko - Plavaná
21.08.21 - 22.08.21 Morava 10 461 094 Feeder, bodovaný
21.08.21 - 22.08.21 Sázava 5 401011 Feeder, bodovaný / nebodovaný
21.08.21 Frýdlant v Čechách - Rybolovná technika
21.08.21 - 22.08.21 - - Muška
27.08.21 - 29.08.21 Frýdek - Místek - Rybolovná technika
27.08.21 - 29.08.21 Labe 27 451 030 Přívlač
28.08.21 - 29.08.21 Labe 13 - Liběchov 411 028 Plavaná
28.08.21 Otava 4, Strakonice - Muška
28.08.21 - 29.08.21 - - Přívlač
28.08.21 - 29.08.21 Labe Mlékojedy 441025 Feeder, bodovaný
28.08.21 - 29.08.21 - - Plavaná
29.08.21 - - Muška
01.09.21 - 05.09.21 Budapešť Maďarsko Rybolovná technika
03.09.21 - 05.09.21 Otava 4 421056 Přívlač
03.09.21 - 05.09.21 - - Přívlač
04.09.21 - 05.09.21 Berounka 401002 Plavaná
04.09.21 - 05.09.21 - - Plavaná
04.09.21 - 05.09.21 Morava 18 - Olomouc 471 049 Plavaná
04.09.21 Svratka 7/8 - Muška
04.09.21 - 05.09.21 Labe 13 441 028 Feeder, bodovaný
04.09.21 - 05.09.21 Labe 31 - Hradec Králové 451 034 Feeder, bodovaný
04.09.21 - 05.09.21 Labe 18 - Brandýs nad Labem 411050 Feeder, bodovaný
04.09.21 Bohumín - Rybolovná technika
11.09.21 - 12.09.21 Itálie - Plavaná
11.09.21 - 12.09.21 - - Plavaná
11.09.21 - 12.09.21 Morava 18 - Olomouc 471 049 Muška
11.09.21 - 12.09.21 - - Muška
11.09.21 - 12.09.21 - - Muška
11.09.21 - 12.09.21 Měřín Balinka 1A – Měřín Feeder, náborový
11.09.21 - 12.09.21 Sázava 5 401011 Feeder, náborový
11.09.21 - 12.09.21 Labe 31 451036 Feeder, bodovaný
11.09.21 - 12.09.21 Vltava 20 Nový Dvůr 421 090 Feeder, bodovaný / nebodovaný
11.09.21 Frýdlant v Čechách - Rybolovná technika
11.09.21 - 12.09.21 - - Plavaná
11.09.21 Sázava 13 451 071 Přívlač
15.09.21 - 19.09.21 Kreuznach Německo Rybolovná technika
17.09.21 - 19.09.21 Kroměříž - Rybolovná technika
17.09.21 - 19.09.21 Sázava 6 411077 Přívlač
18.09.21 - 19.09.21 Hracholusky 431028 Plavaná
18.09.21 - 19.09.21 Labe Mělník 411046 Plavaná
18.09.21 - 19.09.21 Odra 2 471 065 Plavaná
18.09.21 - 19.09.21 Labe 21 411 053 Plavaná
18.09.21 - - Muška
18.09.21 Rokytná 6 461 126 Feeder, náborový
18.09.21 - 19.09.21 Rataje 411077 Feeder, náborový
24.09.21 Květoňov 421098 Muška
24.09.21 - 26.09.21 Vltava 28, V. Brod 423041 Muška
24.09.21 - 26.09.21 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
25.09.21 - 26.09.21 Desná 1A 471 027 Plavaná
25.09.21 - 26.09.21 Labe 13 - Liběchov 411 028 Plavaná
25.09.21 - 26.09.21 Vltava 20 Nový Dvůr 421 090 Feeder, bodovaný
25.09.21 Kroměříž - Rybolovná technika
25.09.21 Malše 1, Vltava 23 421 044, 421 075 Přívlač
02.10.21 - 03.10.21 Mělník Labe 14 Plavaná
02.10.21 Domanín 461 010 Feeder, bodovaný / nebodovaný
02.10.21 Ohře 9 441 043 Feeder, bodovaný / nebodovaný
02.10.21 Labe 22 - Poděbrady 411 054 Přívlač
02.10.21 Chotovinský potok 2 421 091 Přívlač
02.10.21 - - Muška
03.10.21 Ohře 9 441 043 Feeder, náborový
04.10.21 - 10.10.21 - - Muška
07.10.21 - 09.10.21 Polsko - Přívlač
09.10.21 - - Muška
09.10.21 - 10.10.21 Vltava 23 České Vrbné 421075 Feeder, bodovaný
09.10.21 - 10.10.21 Sázava 5 401011 Feeder, náborový
09.10.21 Praha - Rybolovná technika
15.10.21 ÚN Hněvkovice 421 073 Přívlač
16.10.21 - 17.10.21 - - Plavaná
16.10.21 - - Muška
16.10.21 - 17.10.21 Labe 19 - Sedlčánky 411 051 Feeder, bodovaný / nebodovaný
16.10.21 Morava 18 - Olomouc 471 049 Feeder, náborový
16.10.21 Radbuza 1B 431 043 Feeder, bodovaný / nebodovaný
16.10.21 Jizera 4 411 027 Přívlač
16.10.21 - - Přívlač
16.10.21 ÚN Hněvkovice 421 073 Přívlač
16.10.21 Morava 18 - Olomouc 471 049 Feeder, náborový
23.10.21 Polička - Muška
23.10.21 - 24.10.21 Bulharsko - Feeder
23.10.21 Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí 421 036 Feeder, náborový
23.10.21 Božkov 413 998 Přívlač
24.10.21 Polička - Muška
25.10.21 - - Přívlač
29.10.21 - 31.10.21 Labe 19 411 051 Feeder, Nebodovaný
30.10.21 - - Muška
30.10.21 Lužnice 5 - Planá nad Lužnicí 421 036 Feeder, náborový
30.10.21 Blanice Vlašimská 1 a 2 411006 Přívlač
06.11.21 - - Muška
06.11.21 Hořovice - Rybolovná technika
06.11.21 ÚN Slapy 401 022 Přívlač
06.11.21 Bravantice 1A 471 143 Přívlač
06.11.21 Radbuza 1 A 431042 Přívlač
07.11.21 ÚN Slapy 401 022 Přívlač
13.11.21 Jestřabice - Muška, Sportovní odbory
13.11.21 revíry Nová a Mexiko 06 441 090, 441 014 Přívlač
20.11.21 Vltava 16-19 Orlík 481 501 Feeder, náborový
20.11.21 Polouvsí (soukr.) - Přívlač
27.11.21 Litovel - Rybolovná technika
31.12.21 - - Plavaná
Exportovat ICS
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok