Z důvodu bezpečnosti platí zákaz lovu ryb pod ledem (na dírkách) na rybářském revíru č. 441 501 Veslařský kanál Račice – minimální souvislá tloušťka ledu nemá 10 cm. Z tohoto důvodu byly dnes 23. 1. 2019 na revíru nainstalovány cedule s označením Zákaz lovu ryb pod ledem z důvodu bezpečnosti. Tyto cedule budou na revíru ponechány do doby než bude mít led po celé ploše min. 10 cm nebo do rozmrznutí.

V posledních dnech proběhlo zarybnění pstruhového revíru Morava 24, na kterém hospodaří Rada ČRS.

Do této krásné pstruhové řeky bylo nasazeno více než 180 kilogramů pstruha potočního, duhového a sivena o průměrné kusové hmotnosti 0,35 kilogramu. Všechny vysazené ryby pocházejí z povodí této řeky a vyrostly na přírodních průtočných nádržích - jsou tedy ve vynikající kondici a zvyklé přijímat přirozenou potravu.

Hledání

Archiv zpráv