V uplynulých dnech bylo dokončeno zarybnění vybraných revírů Rady ČRS. Na mimopstruhový rybářský revír ÚN Trnávka, který se nachází u obce Želiv, jsme pro vás vysadili 4 tuny kaprů o průměrné hmotnosti 2 kg, v dodávce se však nezřídka vyskytovaly i větší kusy. Bude tedy záležet na štěstí, zkušenostech a umu každého rybáře, jakou rybu si uloví. Aby byla zajištěna rovnoměrná distribuce ryb v rámci celého revíru, byla násada vysazena hned na několika místech po obvodu nádrže, ryby se tak lépe rozplavou.

Z důvodu bezpečnosti platí zákaz lovu ryb pod ledem (na dírkách) na rybářském revíru č. 441 501 Veslařský kanál Račice – minimální souvislá tloušťka ledu nemá 10 cm. Z tohoto důvodu byly dnes 23. 1. 2019 na revíru nainstalovány cedule s označením Zákaz lovu ryb pod ledem z důvodu bezpečnosti. Tyto cedule budou na revíru ponechány do doby než bude mít led po celé ploše min. 10 cm nebo do rozmrznutí.