iRybářství.cz

Časopis, který už od roku 1897 píší sami rybáři. V Rybářství najdete články o rybolovu, rybářské žebříčky, zprávy z Českého rybářského svazu ČRS a ryby.
 1. Po více než týdnu soutěžení tu máme vyhlášení soutěže o sonar Deeper Chrip+. Šťastný výherce tak bude moci na svém telefonu sledovat, co přesně se kolem jeho nástrahy děje nebo v jaké hloubce má nahozeno.

  The post Vyhlášení soutěže o sonar Deeper Chrip+ appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 2. Pamatujete, když jste se jako malí těšili na čokoládu z adventního kalendáře? Letos se můžete vrátit do dětských let! Každý den vám přineseme soutěž o hodnotnou cenu. Z vítězů pak vylosujeme výherce, který 24. 12. získá celosvazovou povolenku na příští rok.

  The post ADVENTNÍ SOUTĚŽ: Den 10. appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 3. Na zlodějíčky a nepoctivé lidi narazíte bohužel všude. Je smutné, že už i v zahraničí můžete potkat česky psané cedule Češi nekraďte! Své by o tom mohli vyprávět členové organizace handicapovaných rybářů Kladruby.

  The post Handicapovaným rybářům ukradli vybavení za více než 100 tisíc! Žádají o pomoc appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 4. Pamatujete, když jste se jako malí těšili na čokoládu z adventního kalendáře? Letos se můžete vrátit do dětských let! Každý den vám přineseme soutěž o hodnotnou cenu. Z vítězů pak vylosujeme výherce, který 24. 12. získá celosvazovou povolenku na příští rok.

  The post ADVENTNÍ SOUTĚŽ: Den 9. appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 5. Štika obecná (Esox lucius) má nádherně bílé, příjemně voňavé, libové, až suché maso.

  The post Štika po orientálsku appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 6. Pamatujete, když jste se jako malí těšili na čokoládu z adventního kalendáře? Letos se můžete vrátit do dětských let! Každý den vám přineseme soutěž o hodnotnou cenu. Z vítězů pak vylosujeme výherce, který 24. 12. získá celosvazovou povolenku na příští rok.

  The post ADVENTNÍ SOUTĚŽ: Den 8. appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 7. Určitě jste si všimli, že na stránkách iRybářství.cz můžete velmi často soutěžit o různé rybářské vybavení. Zajímá nás, které by se vám hodilo nejvíc!

  The post O co chcete příští rok soutěžit? Dejte nám svůj tip! appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 8. Pamatujete, když jste se jako malí těšili na čokoládu z adventního kalendáře? Letos se můžete vrátit do dětských let! Každý den vám přineseme soutěž o hodnotnou cenu. Z vítězů pak vylosujeme výherce, který 24. 12. získá celosvazovou povolenku na příští rok.

  The post ADVENTNÍ SOUTĚŽ: Den 7. appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 9. Adresa: Generála Hlaďo 755/18; 741 01, Nový Jičín, Telefon:+420 602 778 695, E-mail: info@rybarske-potreby-kral.cz, Web: www.rybarske-potreby-kral.cz

  The post Rybářské potřeby Král appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

 10. Říjnovou tmou se pomalu sune kolona asi padesáti aut. Jsem někde uprostřed. Jakékoliv snahy o předjíždění už jsem vzdal. Teď jen poslušně čekám, stejně jako ostatní, až kamiony a náklaďáky s přívěsy konečně někam odbočí. Snad po padesáté za poslední dva dny sahám po telefonu a větší části dánské expedice vysvětluji důvod i rozsah zpoždění.

  The post Dánská smůla (1) appeared first on Rybářství - s námi vás rybaření chytne.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok