Číslo revíru: 481 599

Rozloha:  0,17 ha

GPS 49°25'27.986"N, 14°12'3.334"E

Popis revíru:

Ryby lze lovit na rybníku Dolejší v k. ú. Zvíkovské Podhradí.

Při lovu ryb na rybníku platí ustanovení Rybářského řádu ČRS s následujícími odlišnostmi:
  • Lov přívlačí, lov na umělou mušku a lov muškařením jsou zakázány. Při lovu ryb je povolena pouze jedna udice s jedním návazcem a jednoduchým háčkem. Porušení těchto podmínek lovu ryb je důvodem pro zadržení povolenky (pověření k lovu ryb).
  • Držitel celorepublikové, celosvazové a územní mimopstruhové povolenky si může ponechat jednou za 7 dní max. 1 ks kapra nebo amura nebo lína.
  • Držitel místní povolenky si může ponechat na jednu povolenku max. 1 ks kapra nebo amura nebo lína.

Rybářská stráž: tel. 606 925 186 (středisko ČRS Štědronín).

Na revíru platí mimopstruhové povolenky celorepublikové, celosvazové a územní povolenky všech územních svazů ČRS a místní povolenky.

Místní povolenky (1denní, 2denní, 7denní) si lze zakoupit na recepci hotelu Zvíkov ve Zvíkovském Podhradí (tel. 382 285 659) nebo na středisku ČRS Štědronín. Na recepci hotelu si lze zapůjčit i udici k lovu ryb.

Místa vhodné pro handicapované rybáře

GPS souřadnice: 49°25'27.945"N, 14°12'3.198"E

Místo se nachází na hrázi rybníka.