Číslo revíru: 481 999

Rozloha:  0,17 ha

GPS 49°25'27.986"N, 14°12'3.334"E

Popis revíru:

Ryby lze lovit na rybníku Dolejší v k. ú. Zvíkovské Podhradí.

Při lovu ryb na rybníku platí ustanovení Rybářského řádu ČRS s následujícími odlišnostmi:
  • Lov přívlačí, lov na umělou mušku a lov muškařením jsou zakázány. Při lovu ryb je povolena pouze jedna udice s jedním návazcem a jednoduchým háčkem. Porušení těchto podmínek lovu ryb je důvodem pro zadržení povolenky (pověření k lovu ryb).
  • Držitel celorepublikové, celosvazové a územní mimopstruhové povolenky si může ponechat jednou za 7 dní max. 1 ks kapra nebo amura nebo lína.
  • Držitel místní povolenky si může ponechat na jednu povolenku max. 1 ks kapra nebo amura nebo lína.

Rybářská stráž:  tel.: 606 123 576 (p. Zeman, profesionální RS).

Na revíru platí mimopstruhové povolenky celorepublikové, celosvazové a územní povolenky všech územních svazů ČRS a místní povolenky.

Místní povolenky (1denní, 2denní, 7denní) si lze zakoupit na recepci Hotelu Zvíkov ve Zvíkovském podhradí (tel.: 725 311 127)

Místa vhodné pro handicapované rybáře

GPS souřadnice: 49°25'27.945"N, 14°12'3.198"E

Místo se nachází na hrázi rybníka.