Vážení příznivci Petrova cechu,

Společně s přechodem na novou podobu webových stránek došlo k propojení aktualit jednotlivých územních svazů; nově můžete zobrazit všechny publikované aktuality na jednom místě. Vždy je zobrazeno posledních deset zveřejněných novinek na webových stránkách příslušného územního svazu.

Každý územní svaz má také samostatnou stránku s aktualitami a propojením na stránku na Facebooku (pokud je na sociálních sítích aktivní). Jednotlivé stránky územních svazů najdete v pravém sloupci ("Aktuality z územních svazů"), případně zde:

Obsah aktualit je plně v kompetenci územních svazů, Republiková rada ČRS nepřebírá za jejich obsah zodpovědnost.