„Rybářství je hodnotným koníčkem nejen pro ty, kteří milují odvěké vzrušení spojené s lovem, ale je zálibou i pro ty, kteří mají blízký vztah k přírodě a péči o ni. Tato péče spočívá jak v aktivním lovu ryb, tak především v chovu, zušlechťování a ochraně ryb a ostatních vodních organismů.“

Český rybářský svaz, z. s. Středočeský územní svaz tvoří 105 místních organizací, které sdružují 38 219  registrovaných členů (z toho je 4 534 dětí a mládeže, údaje k 31. 12. 2017) a tímto počtem patří k druhému největším územnímu svazu v rámci ČRS.
SÚS hospodaří na 288 rybnících o výměře 363 ha a patří k významným rybníkářským skupinám regionu.

Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa

Středočeský ÚS - Aktuality

Středočeška Hana Purkrábková mistryní ČR v plavané!

Reprezentantka SÚS Hana Purkrábková dnes na Krásné louce v Mladé Boleslavi vybojovala titul mistryně ČR v plavané. Skvěle si vedlo i středočeské... (ČÍST VÍCE)

Středočech Svatoš na MeMiČR handicapovaných rybářů čtvrtý, vyhrál Vyhlídal

Mistrem ČR handicapovaných rybářů v plavané se stal Emanuel Vyhlídal z Hradce Králové, nejlepší Středočech Petr Svatoš skončil čtvrtý za dvěma závodníky... (ČÍST VÍCE)

Po prvním dnu MiČR plavané handicapovaných rybářů a žen je vše otevřené

Domácí šampionát v lovu ryb v plavané handicapovaných rybářů a žen je za námi. Před nedělními závody je vše otevřené, Středočeši jsou... (ČÍST VÍCE)

Bylo zahájeno MeMiČR handicapovaných rybářů a MiČR žen v plavané

Dnes večer bylo zahájeno Mezinárodní mistrovství ČR handicapovaných rybářů a Mistrovství ČR žen v lovu ryb na plavanou. Oba šampionáty potrvají... (ČÍST VÍCE)

Rybáři ze Smečna zarybňovali revír Slatina 1

Rybáři z MO Smečno v úterý, 14. 9., zarybňovali revír 411 184 Slatina 1 z vlastní výroby. Do revíru nasadili... (ČÍST VÍCE)

Novým jednatelem ČRS bude Ing. Roman Heimlich, Ph.D.

Ing. Roman Heimlich, Ph.D. se na základě výběrového řízení stane jednatelem Českého rybářského svazu. Do funkce ho s účinností od 1.... (ČÍST VÍCE)

V SÚS vítáme novou místní organizaci – Mukařov

Naše středočeská rybářská rodina se rozrostla o novou organizaci, kterou se stala ČRS, z. s., MO Mukařov. Ta s sebou přináší... (ČÍST VÍCE)

Zákaz rybolovu na revíru Pilař