„Rybářství je hodnotným koníčkem nejen pro ty, kteří milují odvěké vzrušení spojené s lovem, ale je zálibou i pro ty, kteří mají blízký vztah k přírodě a péči o ni. Tato péče spočívá jak v aktivním lovu ryb, tak především v chovu, zušlechťování a ochraně ryb a ostatních vodních organismů.“

 

Český rybářský svaz, z. s. Středočeský územní svaz tvoří 105 místních organizací, které sdružují 38 219  registrovaných členů (z toho je 4 534 dětí a mládeže, údaje k 31. 12. 2017) a tímto počtem patří k druhému největším územnímu svazu v rámci ČRS.
SÚS hospodaří na 288 rybnících o výměře 363 ha a patří k významným rybníkářským skupinám regionu.

 

   Web  Kontakt Revíry MP a P Mapa 

Středočeský ÚS - Aktuality

Ze zasedání pracovní skupiny k Pískové Lhotě

Dne 11. června 2019 pokračovala pracovní skupina v jednání k problematice využití zakoupeného areálu pískovny v Pískové Lhotě. Konstatovala, že příbřežní pozemky,... (ČÍST VÍCE)

Hořovičtí RTčkáři si výborně vedli na MeMi Slovenska

V sobotu 13. 7. proběhlo v Nových Zámcích mezinárodní mistrovství Slovenska. Závodu se zúčastnilo 51 závodníků ze Slovenska, Česka, Polska,... (ČÍST VÍCE)

Rožmitálští rybáři mají nové přepravní bedny, aerátory a další vybavení

Rybáři z MO Rožmitál pod Třemšínem si nově pořídili vybavení pro přepravu ryb, aerátory, elektrocentrálu a rybářské nářadí nutné ke... (ČÍST VÍCE)

Pozdrav z tábora Zlatá rybka 2019 v Nymburce…

Každoročně probíhá v Nymburce rybářský tábor, ani letos tomu nebylo jinak. Ve dnech 30. června – 7. července 2019 se uskutečnil... (ČÍST VÍCE)

Revíry Brodský a Záhorská zarybněny kaprem

MO Kladruby zarybnila ve středu své revíry 411 985 Brodský 2 a 411 120 Brodský nádrž Záhorská násadou kapra. Do... (ČÍST VÍCE)

„Vodník“ v Čisté – 88 dětí

Dne 27. 6. uspořádala MO Čistá u Rakovníka na revíru Závlaha 3 náborovou akci „Ve vodě nežijí jen vodníci“, které... (ČÍST VÍCE)

Češi na ME v plavané v Irsku devátí

Od 24. 6. do 30. 6. 2019 se konalo na nejdelší severoirské řece Lower River Bann v pořadí již 25. Mistrovství Evropy... (ČÍST VÍCE)

Středočech Pavel Velebný třetí na MiČR ve feederu

Pavel Velebný (MO Mladá Boleslav) získal bronzovou medaili na Mistrovství ČR ve feederu, které se konalo na Labi v Brandýse nad... (ČÍST VÍCE)

Propozice na krajský přebor a divizi SÚS v přívlači

ČRS, z. s., MO Vlašim pořádá ve spolupráci s SÚS krajský přebor a divizi v přívlači, které se konají ve... (ČÍST VÍCE)

V Intranetu je logo SÚS ke stažení

Do sekce Intranet bylo vloženo ke stažení logo SÚS ve formátu pdf, které jako jediné lze využívat při propagaci Středočeského... (ČÍST VÍCE)

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok