Vážení přátelé rybařiny a lovu kapra zvlášť,
ve dnech 13.–16. 10. 2022 pořádá z pověření Rady ČRS sekce LRU položená ČRS Západočeského ÚS na veslařském areálu v Račicích již 4. ročník Poháru předsedy ČRS v lovu kapra.

Druhý kvalifikační závod reprezentace LRU přívlač na MS 2023 v Rumunsku proběhl první říjnový víkend na řece Mži.

Přelstít candáta je jednou z největších rybářských výzev. Proto rozhodně neuškodí, když si o těchto rybách zjistíte co nejvíce informací. V říjnovém Rybářství jich najdete víc než dost. Na jeho dalších stránkách se pak dozvíte mýty a pověry muškaření, naučíte se vázat úspěšného streamera, lít vlastní průběžné olůvko nebo se vydáte do belgické Babylónské rybí věže.

Vážení rybáři, dovolujeme si upozornit, že od 1. října dochází ke změně povolené denní doby lovu na MP revírech; od zítřejšího dne lze na mimopstruhových revírech lovit od 5:00 do 22:00 (od 7:00 do 19:00 na pstruhových revírech). Zároveň končí povolený lov non-stop na revíru Republikové rady ÚN Orlík. Děkujeme za pochopení.

 

 

MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Objednávky zde

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.