Zobrazit archivVytisknout

Rybářský kalendář

Sportovní odbory

Sportovní odbory

Podpora sportovní činnosti je jedním z hlavních úkolů Českého rybářského svazu. Za tímto účelem bylo ustanoveno pět sportovních odborů (podle jednotlivých rybolovných technik), které organizačně zašťitují řadu závodů - od místních, přes ligové až po mezinárodní, kterých se účastní přes dva tisíce registrovaných sportovců Českého a Moravského rybářského svazu.

Zobrazit seznam závodů můžete po rozkliknutí odkazu jednotlivých rybolovných technik pod obrázkem.

Zobrazit akce (0)

Filtrovat

Důležitá data

Důležitá data

Nejdůležitější mezníky rybářské sezóny

Zobrazit akce (12)

Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
01.01.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
01.01.19 - 30.09.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
15.01.19 - - Důležitá data
16.03.19 - 15.06.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
16.03.19 - 15.06.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.04.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
16.04.19 - 31.08.19 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data
30.04.19 - - Důležitá data
16.06.19 - 31.12.19 Mimopstruhové revíry ČRS - Důležitá data
01.09.19 - 15.04.20 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
01.09.19 - 30.11.19 Všechny revíry ČRS - Důležitá data
01.12.19 - 15.04.20 Pstruhové revíry ČRS - Důležitá data

Závody - veřejnost

Závody - veřejnost

Seznam závodů, dostupných pro přihlášení široké veřejnosti.

Databáze závodů je čerpána z veřejně dostupných zdrojů nebo přímo vkládána uživateli; Republiková rada ČRS nepřebírá zodpovědnost za jednotlivé závody.

Přidat vlastní závod můžete vyplněním tohoto formuláře.

Zobrazit akce (326)

Filtrovat
Datum Název akce, propozice, výsledky Místo Lokace Kategorie
10.05.19 - 11.05.19 Roudný - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
11.05.19 Březnice u Bechyně - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Byšice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Ctidružice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 České Vrbné - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce, Týmové
11.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Darkovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Doksy - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Heřmanův Městec (Konopáč) - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Horažďovice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
11.05.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 - 12.05.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
11.05.19 Kolín - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
11.05.19 Lázně Bělohrad - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Loštice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luby - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 - 12.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mlékojedy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Mnichovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Nižbor - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Pnětluky u Loun - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
11.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
11.05.19 Protivín - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Strážnice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Tábor - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
11.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Český Těšín - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
12.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Jiříkov - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.05.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
12.05.19 Police u Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.05.19 Příbram - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
17.05.19 - 19.05.19 Otrokovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Třebová Pařezák Závody - veřejnost, Položená, Pardubický, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Bartošovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Božice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Brno Obřany - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Česká Lípa - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 České Velenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dolní Metelsko - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Holešov - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
18.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
18.05.19 Jičín Dvorce - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro děti
18.05.19 Jívka - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Kelč - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Klapý - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Lesonice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Leština - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Levínská Olešnice - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lukavice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Lužec nad Cidlinou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
18.05.19 Lužec nad Vltavou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Míškovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Počátky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Pustá Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Muškaření, Přívlač, Pro jednotlivce
18.05.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Říkov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Skalice u Znojma - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Slavičky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
18.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 - 19.05.19 Teplice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
18.05.19 Uhersko - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Bulhary - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Čimelice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Dolní Bousov - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Dražíč - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Ivančice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Jemnice - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Kutná Hora - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Litultovice - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Otěšice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
19.05.19 Pšánky - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.05.19 Staňkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
19.05.19 Třemešné pod Přimdou - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Vrábče - Nový rybník Vrábče Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Jihočeský, Pro jednotlivce, Pro děti
25.05.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Číhošť - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolce - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Dolní Věstonice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Heřmanova Huť - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Chlumec - Ústecký, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
25.05.19 Kácov - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Klánovice - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Knířov - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
25.05.19 Kyjov - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Lukavice u Letohradu - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
25.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
25.05.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Pacov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Pěkov -Hony - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Petřvald u Mošnova - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Ponětovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
25.05.19 Praha Kolovraty - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Slavkov u Brna - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Šťáhlavy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Telce - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
25.05.19 Trutnov - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
25.05.19 Tursko - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Holice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Letovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Lysá nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Miřetice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
26.05.19 Náchod - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Polouvsí - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
26.05.19 Praha Zbraslav - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
26.05.19 Rakvice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
26.05.19 Solnice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Bělá pod Bezdězem - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Benátky nad Jizerou - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce, Pro děti
01.06.19 Dobroměřice - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
01.06.19 Chřibská - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Kounice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
01.06.19 Křepice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Ledenice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Mirovice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Nakvasovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Nedvědice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro děti
01.06.19 Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
01.06.19 Přepychy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Studénky - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
01.06.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Byškovice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Bzenec - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
02.06.19 Dobříš - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Dymokury - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
02.06.19 Lično - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Týmové
02.06.19 Pokojov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
07.06.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
08.06.19 Brandýs nad Orlicí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Brozany nad Ohří - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Čáslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Dobřív - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Dolní Bukovsko - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Fryšták - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hradec Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Hromnice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Markovice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
08.06.19 Měcholupy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Mladá Boleslav - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Nová Včelnice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Olešná - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Ostrava Nová Ves - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Radovesnice II - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Skořice - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
08.06.19 Sloup v Čechách - Liberecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Stéblová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.06.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
08.06.19 Týn nad Vltavou - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
09.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro děti
14.06.19 Hraštice - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.06.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
14.06.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
15.06.19 Babice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Blížejov Dolní rybník - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Bučovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dešná - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Kroměříž - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Přehýšov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
15.06.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
15.06.19 Teplá - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.06.19 Uherský Ostroh - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
16.06.19 Dlouhý Újezd - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Hřebečníky - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Měřín - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
22.06.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
22.06.19 Týnec nad Labem - Středočeský, Závody - veřejnost, Přívlač, Týmové
23.06.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
29.06.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
29.06.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
29.06.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
29.06.19 Trhová Kamenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
30.06.19 Mokrovousy - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
05.07.19 Podivín - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
06.07.19 Křesetice - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.07.19 Osvětimany - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.07.19 Králíky - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.07.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
13.07.19 Bylany II - Ústecký, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Hostinné - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
13.07.19 Jimramov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
19.07.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Feeder, Položená, Týmové
20.07.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 Letiny-požární nádrž - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
27.07.19 Nové Hrady - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
03.08.19 Bylany I - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
03.08.19 Dehtín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
03.08.19 Odrovice Malešovice - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
09.08.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro děti
09.08.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Týmové
17.08.19 Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
23.08.19 Letny - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
24.08.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
24.08.19 Kfely - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
24.08.19 Střeziměř - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
24.08.19 Třeboň - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
31.08.19 Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina, Závody - veřejnost, Položená, Pro děti
31.08.19 Dačice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Hrochův Týnec - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Kostelany nad Moravou - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
31.08.19 Ptenín - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.08.19 Tuhaň - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
05.09.19 Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
07.09.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Kvasiny - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
07.09.19 Libčeves - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
07.09.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
07.09.19 Strážov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
08.09.19 Slatiňany Kunčí - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Hostákov - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Hostinné - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Kvasice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Luhačovice - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
14.09.19 Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro ženy
14.09.19 Měcholupy - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Týmové
14.09.19 Svratouch - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Tůň u Loukova - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
14.09.19 Tůň u Loukova - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
15.09.19 Havířov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Položená, Pro jednotlivce
20.09.19 Podnovoveský rybník - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
21.09.19 Arnolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
21.09.19 Blížejov Dolní rybník - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Brušperk - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Dolní Bukovsko - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Herálec - Vysočina, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
21.09.19 Herálec u Žďáru nad Sázavou - Vysočina, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
21.09.19 Humpolec - Vysočina, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Libkov - Plzeňský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Most - Ústecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
21.09.19 Řeřichy - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.09.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
22.09.19 Kladruby - Středočeský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Pro jednotlivce
28.09.19 Česká Třebová - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 České Budějovice - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Drozdice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Holubov - Jihočeský kraj, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
28.09.19 Loket - Karlovarský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
28.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
28.09.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Muškaření, Přívlač, Pro jednotlivce
29.09.19 Mohelnice - Olomoucký, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
05.10.19 Miřetice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
06.10.19 Kravaře - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
12.10.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
12.10.19 Ostrava Svinov - Moravskoslezský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
12.10.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
26.10.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Muškaření, Pro jednotlivce
27.10.19 Újezd nad Lesy - Praha, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
02.11.19 Brno - Jihomoravský, Závody - veřejnost, Feeder, Pro jednotlivce
02.11.19 Černožice u Hradce Králové - Královéhradecký, Závody - veřejnost, Plavaná, Pro jednotlivce
09.11.19 Luže - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
09.11.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Přívlač, Pro jednotlivce
16.11.19 Dřenice - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
16.11.19 Napajedla Spytihněv - Zlínský, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro děti
30.11.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Plavaná, Položená, Feeder, Pro jednotlivce
31.12.19 Polička - Pardubický, Závody - veřejnost, Položená, Týmové
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok