Průběžný žebříček LRU plavaná - celkem - rok 2022

neúplný k 10. 7. 2022

V žebříčku nejsou zahrnuty výsledky z těchto závodů:

zobrazit i jednotlivé závody

celkový žebříček | žebříček U25 | žebříček U20 | žebříček U15 | žebříček žen | žebříček hendikepovaných

Pořadí REG Jméno KAT Organizace Celkem závodů Celkem bodů Celkem bodů do žebříčku Min. body do žeb.
1 2015 Hanáček František muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 13 351 332 22
2 1758 Kazatel Petr muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 13 348 327 26
3 1691 Nováčková Markéta Ing. ženy MRS Pohořelice Cortina Rive 16 386 325 22
4 1331 Valda Martin muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 16 396 322 24
5 6829 Koleň Michal muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 16 320 302 20
6 1584 Purkrábková Hana ženy MO ČRS PLAŇANY COLMIC 16 354 290 22
7 5 Bednařík Dušan muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 11 277 277 0
8 1507 Šimůnek Karel muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 12 266 266 10
9 2210 Rovnaník Zdeněk ml. muži MO ČRS Karviná MatchPRO 10 262 262 0
10 55 Syrovátka Pavel muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 12 259 259 10
11 2829 Flanderka Aleš muži MO Kolín RIVE 10 258 258 0
12 190 Pokorný Roman st. muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 10 256 256 0
13 3 Žigo Ladislav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec MIDDY 10 251 251 0
14 3912 Říha Jan muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 14 260 251 14
15 7479 Santus Miroslav muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 242 242 0
16 72 Pergreffi Luca muži RSK Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 12 241 241 2
17 4123 Górecki Kacper Lukasz muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 8 238 238 0
18 3434 Pokorný Roman ml. muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 237 237 0
19 3443 Kadeřábek Jaroslav muži MO ČRS Štětí 10 232 232 0
20 2782 Louda Václav muži MO ČRS Plzeň 1 12 225 225 2
21 1853 Kostka Jan Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec MIDDY 8 224 224 0
22 1761 Dvořák Miloslav Mgr. muži MO ČRS Tubertini Česká Lípa 12 222 222 1
23 6788 Bartoněk Lukáš muži MO ČRS Hradec Králové 8 216 216 0
24 1671 Klásek Petr muži RS Crazy Boys MAVER- MRS 8 216 216 0
25 6838 Paral Stefan muži ČRS Team Praha Tubertini 14 221 215 4
26 5491 Stehlík Ondřej U20 MRS PS Zlín-Colmic 11 220 208 0
27 2132 Kladrubský Michal muži MO ČRS Praha - Nusle - MILO 8 207 207 0
28 2412 Michalovič Tomáš muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 10 207 207 0
29 1057 Tőkőly Martin muži MO ČRS Karviná MatchPRO 10 207 207 0
30 3794 Rašek Martin muži MO ČRS Choceň Tubertini Match Team 10 207 207 0
31 19 Heřmánek Tomáš muži MO ČRS Jindřichův Hradec MIDDY 8 206 206 0
32 3490 Flament Pierre muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 12 199 199 4
33 79 Maštera Vojtěch muži MRS p. s. Třebíč 8 196 196 0
34 2954 Polívka Zdeněk muži RSK Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 6 193 193 0
35 5346 Kaniščev Roman muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 8 192 192 0
36 96 Konopásek Josef ml. muži RSK Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 6 189 189 0
37 2877 Černý Václav muži MO ČRS Rokycany RIVE 8 189 189 0
38 21 Kostka Jaroslav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec MIDDY 8 185 185 0
39 2667 Molek Petr muži MRS Pohořelice Cortina Rive 8 181 181 0
40 2407 Hrazdil Jiří Ing. muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 9 179 179 0
41 4 Melcher Miroslav muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 6 178 178 0
42 3791 Zeman Luboš muži ČRS RSK Pardubice C JIZERA 24 8 178 178 0
43 2188 Matej Jiří muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 166 166 0
44 4102 Danyi Michal muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 166 166 0
45 2164 Kolínek Miroslav muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 8 165 165 0
46 88 Kosmák Josef muži MRS p. s. Třebíč 8 164 164 0
47 2438 Sácký Miroslav muži MRS PS Zlín-Colmic 7 163 163 0
48 95 Konopásek Ladislav muži RSK Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 6 162 162 0
49 3954 Kejst Martin muži MO ČRS Jindřichův Hradec 8 161 161 0
50 3551 Milewski Zbigniew muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 6 155 155 0
51 3879 Bartes Petr muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 7 155 155 0
52 7318 Malaník Petr muži MO ČRS Plzeň 1 8 155 155 0
53 39 Pekař Jaroslav muži MO ČRS Jindřichův Hradec 6 152 152 0
54 158 Böhm Aleš muži MO ČRS Tubertini Česká Lípa 8 146 146 0
55 111 Kochan Pavel muži MO ČRS Karviná MatchPRO 10 145 145 0
56 3676 Šrajer David muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 6 144 144 0
57 557 Pavka Martin Bc. muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 6 143 143 0
58 2835 Toužimský Jiří muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 6 139 139 0
59 4059 Hrdina Jiří muži MO ČRS Štětí 8 139 139 0
60 1143 Omamik Ján hendikepovaní MO ČRS RAKOVNÍK 10 194 137 0
61 3503 Průša Vladimír muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 7 136 136 0
62 3725 Průša Martin Bc. muži MO ČRS Plzeň 1 6 134 134 0
63 1745 Jireček Miroslav muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 132 132 0
64 5639 Ing. Koukal Martin muži MO ČRS Loštice 9 132 132 0
65 1105 Vysoký Antonín muži MO ČRS Praha - Nusle - MILO 6 131 131 0
66 10 Adamec Václav DiS. muži MO ČRS Jindřichův Hradec 8 131 131 0
67 2368 Bradna Ladislav ml. muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 128 128 0
68 788 Slezák Pavel muži MO ČRS Hradec Králové 6 127 127 0
69 1679 Hervert Jan muži MO ČRS PLAŇANY COLMIC 6 125 125 0
70 3883 Hanyková Eliška U20 ženy ČRS Team Moby Dick’s Praha 8 174 122 0
71 2068 Kadlec Vratislav muži MO ČRS PLAŇANY COLMIC 8 122 122 0
72 2955 Bárta Jakub muži MO ČRS Rokycany RIVE 6 119 119 0
73 2187 Lakoš Gustav Ing. muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 7 118 118 0
74 1505 Lamač František muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 6 115 115 0
75 2393 Oudrán Stanislav muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 6 114 114 0
76 4378 Holub David U25 MO ČRS NEPOMUK “A“ 8 164 114 0
77 3450 Olšán Jakub U25 MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 5 113 113 0
78 5667 Kupka Tomáš muži MO ČRS Hradec Králové 6 111 111 0
79 2216 Pokorný Ondřej muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 109 109 0
80 4104 Mádle Radek muži ČRS RSK Pardubice C JIZERA 24 5 109 109 0
81 1804 Veselý Jan muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 107 107 0
82 5468 Ambros Josef muži MO ČRS Štětí 8 107 107 0
83 1997 Hlavatý David muži MO Kolín RIVE 8 106 106 0
84 4772 Horálek Miroslav muži MO ČRS Rokycany RIVE 6 105 105 0
85 949 Bartoš Jan Ing. muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 105 105 0
86 3781 Vejs David U20 MO ČRS Třebechovice COLMIC 6 152 104 0
87 1100 Štiková Jana ženy MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 6 104 104 0
88 6907 Hort Jan muži MRS PS Zlín-Colmic 7 104 104 0
89 2182 Vytřas Radim muži MO ČRS Ostrava Preston 4 103 103 0
90 3793 Ovsík Josef muži MO ČRS Březnice 6 103 103 0
91 5638 Koukal Martin ml. U20 MO ČRS Loštice 12 174 102 0
92 1192 Cajthaml Jaroslav muži MO ČRS Tubertini Česká Lípa 6 101 101 0
93 37 Kovařík Jaroslav ml. muži MO ČRS Jindřichův Hradec 4 97 97 0
94 3185 Kapica Radim muži MO ČRS Šumperk 4 97 97 0
95 1617 Řehulka Patrik muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 6 97 97 0
96 2860 Tuska Zdenko muži ČRS Team Praha Tubertini 6 97 97 0
97 7321 Slezák Tomáš muži MO ČRS Loket 6 96 96 0
98 4379 Holub Ondřej U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 8 157 96 0
99 7558 Švejcar Petr muži 5 95 95 0
100 93 Koukal Michal muži MRS p. s. Třebíč 6 95 95 0
101 4454 Havránek David U20 MO ČRS NEPOMUK “B“ 6 122 94 0
102 3166 Polívka Miroslav U20 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 184 94 0
103 3192 Krištof Tomáš U25 MO ČRS Třebechovice COLMIC 4 93 93 0
104 2672 Žalud Oldřich Ing. muži MRS Pohořelice Cortina Rive 4 93 93 0
105 1841 Vyslyšel Vladimír st. muži MO Kolín RIVE 4 92 92 0
106 201 Sitta Bohuslav hendikepovaní MO ČRS Tubertini Česká Lípa 6 147 92 0
107 1927 Darebník Roman muži MRS PS Zlín-Colmic 6 92 92 0
108 4832 Dořičák Lukáš U20 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 6 149 89 0
109 7478 Hájek Vladimír muži MO ČRS Choceň Colmic 4 88 88 0
110 1923 Kolařík David Ing. muži MO ČRS Šumperk 4 86 86 0
111 6043 Vejvančický Matěj U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 8 167 86 0
112 3964 Ovsíková Tereza U25 ženy MO ČRS Březnice 6 85 85 0
113 4062 Škubal Hanuš muži MO ČRS RAKOVNÍK 6 85 85 0
114 1747 Vyhlídal Emanuel hendikepovaní ČRS RSK Pardubice C JIZERA 24 8 132 84 0
115 968 Kocián Ondřej Ing. muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 4 83 83 0
116 2834 Rajtmajer Ondřej muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 4 83 83 0
117 2635 Fojt Dalibor muži MO ČRS Ostrava Preston 4 82 82 0
118 6707 Krym Petr hendikepovaní MO ČRS Plzeň 1 6 120 80 0
119 3637 Procházka Oto muži ČRS RSK Pardubice C JIZERA 24 6 80 80 0
120 3060 Lev Radek ml. muži MO ČRS RAKOVNÍK 6 80 80 0
121 3881 Hlisnikovský Martin muži MO ČRS Šumperk 4 79 79 0
122 6836 Hanzal Ondřej Ing. muži MO ČRS Praha - Nusle - MILO 4 79 79 0
123 250 Chromý Radomír muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 5 79 79 0
124 2552 Toužimský Jakub U25 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 78 78 0
125 287 Zrůstek Martin Ing. muži MO ČRS Tubertini Česká Lípa 4 76 76 0
126 1133 Vyslyšel Vladimír ml. muži MRS Pohořelice Cortina Rive 4 75 75 0
127 5980 Orel Vojtěch U25 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 6 127 75 0
128 4912 Šimice Jan U20 MO ČRS NEPOMUK “B“ 8 143 75 0
129 7295 Koutný Martin U25 MRS PS Zlín-Colmic 8 75 75 0
130 2922 Flanderka Michal Ing. muži MO Kolín RIVE 4 74 74 0
131 1104 Volák Jiří Ing. muži MO ČRS Praha - Nusle - MILO 4 72 72 0
132 4561 Vrba David U20 MO ČRS PLAŇANY COLMIC 6 119 72 0
133 3222 Konečný Tomáš muži MRS p. s. Třebíč 4 71 71 0
134 4377 Flandera Šimon U20 MO ČRS NEPOMUK “A“ 8 151 71 0
135 4351 Kendiura Tomáš muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 3 70 70 0
136 2675 Krejsa Miroslav muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 69 69 0
137 3901 Ngoxuan Truong muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 4 66 66 0
138 2409 Jakeš Jan Ing. muži MRS p. s. Uherské Hradiště SARFIX.CZ 4 65 65 0
139 2864 Borovička Pavel muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 4 64 64 0
140 781 Bartoš Jiří Ing. muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 4 64 64 0
141 1999 Krejsa Jan muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 62 62 0
142 7369 Červený Jaroslav    muži MO ČRS Třebechovice COLMIC 4 59 59 0
143 755 Foret Roman muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 3 58 58 0
144 1710 Krejsa Jakub muži MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 58 58 0
145 787 Počarovský Jan MUDr. muži MO ČRS Třebechovice COLMIC 4 58 58 0
146 3921 Čampiš Michal U25 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 57 57 0
147 1423 Slavík Lukáš muži MO ČRS Choceň Colmic 2 55 55 0
148 2881 Filák František muži 3 55 55 0
149 6915 Mlčák Luboš muži MO ČRS Třeboň 4 55 55 0
150 3043 Kopřiva Petr Bc. muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 4 55 55 0
151 569 Pávek Martin muži MO ČRS Choceň Colmic 4 54 54 0
152 1906 Šplíchal Petr muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 2 52 52 0
153 7490 Santus Miroslav muži 2 51 51 0
154 2541 Wagner Christian muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 2 50 50 0
155 4011 Maršík Jan muži MO ČRS Pelhřimov 2 50 50 0
156 7052 Dořičák Pavel muži 2 49 49 0
157 912 Kozlovský Radim hendikepovaní MO ČRS Karviná MatchPRO 6 93 49 0
158 1433 Kouřil Petr Ing. muži MO ČRS Šumperk 2 48 48 0
159 4475 Hanyk René Mgr. muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 2 48 48 0
160 4110 Vlasta Tomáš muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 2 48 48 0
161 129 Grešová Jana Bc. ženy MO ČRS Třebechovice COLMIC 2 46 46 0
162 5297 Horký Vojtěch ml. U20 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 2 46 46 0
163 6209 Svatoš Petr Bc. hendikepovaní MO ČRS Vysoké Mýto Tubertini 4 100 46 0
164 966 Kocián Martin muži ČRS Team Moby Dick’s Praha 2 44 44 0
165 3113 Smítka Radek muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 44 44 0
166 5155 Sosnowski Lukasz muži MO ČRS Štětí 4 44 44 0
167 6204 Čeněk Josef muži MO ČRS Štětí 2 43 43 0
168 4453 Pavlík František muži MO ČRS Březnice 4 43 43 0
169 2639 Mais Jan muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 42 42 0
170 1079 Horký Aleš Bc. muži ČRS Team Praha Tubertini 2 42 42 0
171 2106 Papoušek Ivan muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 2 42 42 0
172 3730 Tippl Michal U20 MO ČRS Žirovnice 4 79 41 0
173 7424 Poláček Petr muži MO ČRS Březnice 4 41 41 0
174 7100 Schneider Tomáš U25 MO ČRS Ostrava Preston 2 40 40 0
175 5642 Hütter Ewald muži Team SENSAS AUSTRIA 2 40 40 0
176 3726 Janů Michal muži MO ČRS Šumperk 2 40 40 0
177 6871 Marek Pavel Bc. muži MO ČRS PŘEROV SARFIX.CZ 2 39 39 0
178 3499 Pospíšil Radek muži MRS Hrušovany nad Jevišovkou TUBERTINI 2 39 39 0
179 786 Kubík Martin muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 2 39 39 0
180 7818 Malanik Petr muži Mo CRS Strmilov 2 38 38 0
181 35 Žák Miloslav st. muži MO ČRS Jindřichův Hradec 2 38 38 0
182 12 Drápal Vlastimil muži MO ČRS Kardašova Řečice 2 38 38 0
183 109 Trübswasser Jan JUDr. muži ČRS Team Praha Tubertini 2 38 38 0
184 2008 Kratochvíl Vladislav muži MO ČRS Karviná MatchPRO 6 38 38 0
185 6694 Žák Luděk Bc. muži MO ČRS Karviná MatchPRO 2 36 36 0
186 6639 Ing. Mojžíš Lukáš, MBA muži MO ČRS České Budějovice 2 2 35 35 0
187 1311 Lát Jiří muži MO ČRS Tubertini Česká Lípa 2 35 35 0
188 6382 Viskot Zdeněk muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 2 35 35 0
189 4394 Kozel Vladimír muži MRS PS Zlín-Colmic 4 35 35 0
190 4995 Mašek Filip U20 MO ČRS NEPOMUK “B“ 6 71 35 0
191 3768 Chlebek Jakub Bc. U25 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 2 34 34 0
192 7231 Šupol Michal muži Podorlické vydry 4 34 34 0
193 6196 Kazda Jan muži MO ČRS Nýrsko 2 32 32 0
194 7062 Švec Jakub muži MO ČRS Těchobuz 2 32 32 0
195 4216 Kříž Josef muži MO ČRS Jindř. Hradec 2 32 32 0
196 7 Častulík Luděk muži MRS p.s. Hustopeče Fiškini z.s. MIVARDI 4 32 32 0
197 3223 Hruzík David muži MO ČRS Ostrava Preston 3 31 31 0
198 5211 Říha Jiří U20 2 30 30 0
199 3977 Seidl Jan hendikepovaní MO ČRS Kladruby 4 66 29 0
200 7333 Poslušný Josef U20 Podorlické vydry 2 28 28 0
201 3790 Fořtík Petr muži ČRS Team Praha Tubertini 4 28 28 0
202 7229 Mačo Jiří muži Podorlické vydry 4 28 28 0
203 3972 Kučera Jiří muži MO ČRS RAKOVNÍK 4 27 27 0
204 1863 Novák Jan muži MO ČRS Choceň Colmic 2 26 26 0
205 3771 Martínek Ondřej U25 MO ČRS Plzeň 1 2 26 26 0
206 6715 Tošer Jaroslav muži MO ČRS Humpolec 2 26 26 0
207 908 Svoboda Petr muži MO ČRS Březnice 2 26 26 0
208 6122 Vejvančická Helena U15 dívky MO ČRS NEPOMUK “B“ 2 25 25 0
209 196 Veltruský Zdeněk ml. muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 2 24 24 0
210 3047 Bárta Václav muži MO ČRS Rokycany RIVE 2 23 23 0
211 7450 Pětík Marek U25 Podorlické vydry 2 22 22 0
212 1839 Kocábek Tomáš muži MO ČRS Choceň Colmic 2 22 22 0
213 3063 Polovic Ladislav muži MRS p. s. Třebíč 2 18 18 0
214 2377 Mrvečka Patrik muži Podorlické vydry 4 18 18 0
215 6412 Andrž Ladislav U25 MO ČRS Hradec Králové 2 16 16 0
216 7191 Rošák Peter JUDr. muži MO ČRS Rokycany RIVE 2 14 14 0
217 5542 Turek Michal muži MO ČRS Štětí 2 12 12 0
218 2878 Man Bohuslav muži ČRS RSK Pardubice C JIZERA 24 1 9 9 0
219 931 Kovář Martin hendikepovaní 2 48 0 0
220 2994 Havel Jiří hendikepovaní 2 48 0 0
221 2214 Maštera Václav Ing. ml. U25 MRS p. s. Třebíč 2 60 0 0
222 284 Hamouz Marek hendikepovaní 2 29 0 0
223 3406 Horký Vojtěch U25 ČRS Team Praha Tubertini 2 48 0 0
224 4567 Smitka Antonín U15 MO Plaňany 2 41 0 0
225 7615 Jindřich Štěpán U15 MO Plaňany 2 35 0 0
226 4929 Altman Šimon U20 MO ČRS Žirovnice 2 9 0 0
227 7619 Syrovátka Tomáš U20 MO Plaňany 2 30 0 0
228 4851 Bastl Tomáš U20 MO ČRS Třebechovice COLMIC 2 40 0 0
229 4856 Hejsek Ondřej U20 VČÚS Hradec Králové 2 32 0 0
230 7622 Marek Filip U15 VČÚS Hradec Králové 2 54 0 0
231 6249 Mecl Ondřej U15 MO Plaňany 2 27 0 0
232 5154 Suchý Eduard U20 MO Mladá Boleslav 2 29 0 0
233 5456 Strniště Daniel U20 MO Plaňany 2 29 0 0
234 7613 Zajíček Karel U15 MO Plaňany 2 29 0 0
235 7536 Vlach Zdeněk U15 MO Ždírec nad Doubravou 2 26 0 0
236 6786 Zajíček Kristián U15 MO Plaňany 2 20 0 0
237 7614 Urban Jan U15 MO Plaňany 2 18 0 0
238 7235 Pazderka Adam U15 MO ČRS Hradec Králové 4 110 0 0
239 3021 Linhart Jan U20 MO Mladá Boleslav 4 96 0 0
240 4649 Javůrková Týna U20 ženy MO ČRS Litomyšl 6 91 0 0

export do XLS