Na údolní nádrž Orlík v užívání Republikové rady ČRS byli vysazeni kapři.
Přejeme rybářům pěkné úlovky a příjemné podzimní dny na revírech ČRS.
Petrův zdar!
za ČRS Lukáš Mareš