Průběžný žebříček LRU plavaná - celkem - rok 2019

neúplný k 8. 9. 2019

V žebříčku nejsou zahrnuty výsledky z těchto závodů:

zobrazit i jednotlivé závody

celkový žebříček | žebříček U25 | žebříček U20 | žebříček U15 | žebříček žen | žebříček hendikepovaných

Pořadí REG Jméno KAT Organizace Celkem závodů Celkem bodů Celkem bodů do žebříčku Min. body do žeb.
1 96 Konopásek Josef ml. muži Rybářský sportovní klub Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 12 370 370 27
2 1671 Klásek Petr muži RS Crazy Boys MO Hustopeče Maver 16 448 370 28
3 20 Hron Radek muži RS Crazy Boys MO Hustopeče Maver 18 471 366 26
4 4 Melcher Miroslav muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 18 479 363 26
5 2829 Flanderka Aleš muži MO Kolín RIVE 18 475 358 26
6 3434 Pokorný Roman ml. muži RS Crazy Boys MO Hustopeče Maver 16 426 353 24
7 2015 Hanáček František muži RS Crazy Boys MO Hustopeče Maver 16 402 346 23
8 3794 Rašek Martin U25 MO ČRS Choceň- COLMIC 20 467 346 22
9 1758 Kazatel Petr muži MRS RSK Jižní Morava TUBERTINI 18 441 327 23
10 1584 Purkrábková Hana ženy MO ČRS Plaňany COLMIC 22 491 327 20
11 79 Maštera Vojtěch muži MO ČRS Jindřichův Hradec AWA-S – DRENNAN 24 538 327 24
12 55 Syrovátka Pavel muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 14 354 326 22
13 4435 Grzych Jan U15 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 16 414 325 22
14 3791 Zeman Luboš muži Rybářský sportovní klub Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 16 363 319 20
15 5 Bednařík Dušan muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 20 446 317 22
16 72 Pergreffi Luca muži ČRS MILO Loštice A 20 457 315 24
17 3 Žigo Ladislav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec „A“ 12 312 312 11
18 1331 Valda Martin muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 24 500 312 24
19 2954 Polívka Zdeněk U25 Rybářský sportovní klub Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 14 370 310 8
20 4123 Górecky Kacper Lukasz muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 12 304 304 10
21 1133 Vyslyšel Vladimír ml. muži MO ČRS Plzeň 1 Rive A 14 324 298 15
22 1691 Nováčková Markéta ženy MRS Cortina Sensas 16 376 297 17
23 250 Chromý Radomír muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 16 333 296 20
24 2005 Bezega Michal muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 12 295 295 10
25 949 Bartoš Jan muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 16 330 294 14
26 111 Kochan Pavel muži MO ČRS Karviná MILO 18 348 294 17
27 1057 Tőkőly Martin muži MO ČRS Karviná MILO 14 313 291 14
28 2407 Hrazdil Jiří Ing. muži MRS RSK Jižní Morava TUBERTINI 16 334 284 17
29 1853 Kostka Jan U25 MO ČRS Jindřichův Hradec „A“ 12 281 281 7
30 2412 Michalovič Tomáš muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 20 339 280 15
31 93 Koukal Michal muži MO MRS TŘEBÍČ PRESTON 12 278 278 10
32 1841 Vyslyšel Vladimír st. muži MO ČRS Plzeň 1 Rive A 12 276 276 7
33 6788 Bartoněk Lukáš muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 14 300 274 17
34 2188 Matej Jiří muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 12 272 272 4
35 2393 Oudrán Stanislav muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 13 275 272 11
36 3912 Říha Jan muži MO ČRS Bakov nad Jizerou Browning 18 330 267 20
37 2782 Louda Václav muži MO ČRS Plzeň 1 Rive A 12 263 263 10
38 2 Heidenreich Jan Ing. muži ČRS MILO Loštice A 22 372 263 17
39 2132 Kladrubský Michal muži MO ČRS Praha 4 - Nusle - MILO 12 262 262 4
40 3398 Vavřín Václav U25 Rybářský sportovní klub Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 12 297 261 0
41 3551 Milewski Zbigniew muži ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 10 258 258 0
42 2667 Molek Petr muži MO ČRS Plzeň 1 Rive A 14 283 258 17
43 3676 Šrajer David muži MO ČRS - RSK Vysoké Mýto 12 257 257 10
44 1761 Dvořák Miloslav muži MRS RSK Jižní Morava TUBERTINI 18 312 257 17
45 5667 Kupka Tomáš muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 12 254 254 7
46 2956 Bárta Martin U25 MO ČRS Plzeň 1 RIVE B 12 302 252 0
47 781 Bartoš Jiří muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 16 314 252 17
48 755 Foret Roman muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 10 248 248 0
49 2182 Vytřas Radim muži MO ČRS Ostrava PRESTON 10 246 246 0
50 3725 Průša Martin muži MO ČRS Plzeň 1 Rive A 14 262 244 14
51 21 Kostka Jaroslav Ing. muži MO ČRS Jindřichův Hradec „A“ 12 243 243 14
52 5346 Kaniščev Roman muži ČRS MILO Loštice A 15 257 241 10
53 4832 Dořičák Lukáš U20 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 18 301 239 12
54 190 Pokorný Roman st. muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 10 237 237 0
55 1999 Krejsa Jan muži MO ČRS - RSK Vysoké Mýto 12 234 234 7
56 1104 Volák Jiří Ing. muži MO ČRS Praha 4 - Nusle - MILO 12 232 232 10
57 39 Pekař Jaroslav muži MO ČRS Jindřichův Hradec „B“ 12 231 231 7
58 2068 Kadlec Vratislav muži MO ČRS Plaňany COLMIC 12 230 230 4
59 1433 Kouřil Petr muži MO ČRS Šumperk 12 224 224 7
60 2368 Bradna Ladislav ml. muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 10 223 223 0
61 287 Zrůstek Martin Ing. muži ČRS Tubertini Česká Lípa 12 219 219 7
62 2210 Rovnaník Zdeněk muži MO ČRS Karviná MILO 10 218 218 0
63 5639 Ing. Koukal Martin muži ČRS MILO Loštice A 17 248 212 10
64 1923 Kolařík David Ing. muži MO ČRS Šumperk 14 219 207 7
65 4059 Hrdina Jiří muži MO ČRS Bakov nad Jizerou Browning 20 254 206 10
66 95 Konopásek Ladislav muži Rybářský sportovní klub Pardubice – COLMIC Vč. ÚS 8 205 205 0
67 5638 Koukal Martin ml. U15 ČRS MILO Loštice B 20 263 204 11
68 3223 Hruzík David muži MO ČRS Ostrava PRESTON 10 203 203 0
69 3490 Flament Pierre muži ČRS Team Maver Fishing Praha 12 200 200 4
70 3060 Lev Radek U25 MO ČRS Rakovník 12 211 199 0
71 912 Kozlovský Radim hendikepovaní MO ČRS Karviná MILO 12 240 196 0
72 4164 Kobliha Martin muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 10 195 195 0
73 6829 Koleň Michal muži MO ČRS Strakonive 12 194 194 7
74 3443 Kadeřábek Jaroslav muži MO ČRS ŠTĚTÍ 8 192 192 0
75 1505 Lamač František muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 10 190 190 0
76 19 Heřmánek Tomáš muži MO ČRS Jindřichův Hradec „A“ 10 187 187 0
77 3901 Ngoxuan Truong muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 12 187 187 4
78 3597 Svatek Šimon U20 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 12 278 186 0
79 10 DiS. Adamec Václav muži MO ČRS Jindřichův Hradec „B“ 10 184 184 0
80 4105 Dražan Zdeněk muži MO ČRS Bakov nad Jizerou Browning 10 184 184 0
81 1803 Bačinová Barbora ženy MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 12 234 184 0
82 3964 Ovsíková Tereza U25 ženy MO ČRS BŘEZNICE 10 231 183 0
83 129 Grešová Jana ženy ČRS MIVARDI CZ Mohelnice 10 233 178 0
84 2216 Pokorný Ondřej muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 6 177 177 0
85 4772 Horálek Miroslav muži MO ČRS Plzeň 1 RIVE B 8 177 177 0
86 4077 Doležal Lambert muži MO ČRS Jindřichův Hradec AWA-S – DRENNAN 8 177 177 0
87 1507 Šimůnek Karel muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 8 174 174 0
88 7 Častulík Luděk muži ČRS MILO Loštice A 15 181 174 7
89 3730 Tippl Michal U20 ČRS Klub Fishing Žirovnice JČ 12 232 173 0
90 2187 Lakoš Gustav Ing. muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 10 172 172 0
91 1192 Cajthaml Jaroslav muži ČRS Tubertini Česká Lípa 9 171 171 0
92 3063 Polovic Ladislav muži MO ČRS Jindřichův Hradec AWA-S – DRENNAN 10 171 171 0
93 88 Kosmák Josef muži MO MRS TŘEBÍČ PRESTON 8 168 168 0
94 2672 Žalud Oldřich Ing. muži MRS Cortina Sensas 6 167 167 0
95 2955 Bárta Jakub muži MO ČRS Plzeň 1 RIVE B 6 164 164 0
96 569 Pávek Martin muži MO ČRS Choceň- COLMIC 8 164 164 0
97 2759 Terelmeš Adrian muži MO ČRS Plzeň 1 RIVE B 8 164 164 0
98 1100 Štiková Jana ženy MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 10 204 160 0
99 201 Sitta Bohuslav muži ČRS Tubertini Česká Lípa 10 159 159 0
100 3883 Hanyková Eliška U15 dívky MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 18 290 159 2
101 3954 Kejst Martin muži MO ČRS Jindřichův Hradec „B“ 8 156 156 0
102 1863 Novák Jan muži MO ČRS Choceň- COLMIC 8 155 155 0
103 3972 Kučera Jiří muži MO ČRS Rakovník 8 151 151 0
104 3499 Pospíšil Radek muži MRS RSK Jižní Morava TUBERTINI 8 151 151 0
105 4561 Vrba David U15 MO ČRS Plaňany COLMIC 14 234 150 0
106 6453 Solek Mateusz muži ČRS Matchpro MO Šumperk 8 147 147 0
107 2409 Jakeš Jan Ing. muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 8 146 146 0
108 4104 Mádle Radek muži ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 8 146 146 0
109 2617 Valchař Jakub muži MRS Cortina Sensas 6 145 145 0
110 2877 Černý Václav muži MO ČRS BŘEZNICE 8 145 145 0
111 2552 Toužimský Jakub U25 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 157 145 0
112 6675 Drewny Patryk muži ČRS Matchpro MO Šumperk 8 142 142 0
113 3768 Chlebek Jakub U25 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 10 153 141 0
114 3185 Kapica Radim muži MO ČRS Šumperk 8 140 140 0
115 3166 Polívka Miroslav U20 MO ČRS Nové Strašecí - MLAĎOŠI - COLMIC 12 185 140 0
116 2922 Flanderka Michal muži MO Kolín RIVE 7 137 137 0
117 1710 Krejsa Jakub muži MO ČRS - RSK Vysoké Mýto 8 137 137 0
118 94 Konopásek Richard muži MO ČRS Choceň- COLMIC 6 136 136 0
119 3503 Průša Vladimír muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 10 136 136 0
120 788 Slezák Pavel muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 6 135 135 0
121 2834 Rajtmajer Ondřej muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 6 133 133 0
122 1679 Hervert Jan muži MO ČRS Plaňany COLMIC 6 133 133 0
123 3881 Hlisnikovský Martin muži MO ČRS Šumperk 8 132 132 0
124 1745 Jireček Miroslav muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 129 129 0
125 2164 Kolínek Miroslav muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 6 128 128 0
126 557 Pavka Martin Bc. muži MRS RSK Jižní Morava TUBERTINI 8 127 127 0
127 4102 Danyi Michal muži ČRS Team Browning.cz 6 126 126 0
128 3793 Ovsík Josef muži MO ČRS BŘEZNICE 6 125 125 0
129 3790 Fořtík Petr muži ČRS Team Maver Fishing Praha 8 125 125 0
130 1462 Kyselovský Tomáš muži MO ČRS Ostrava PRESTON 6 123 123 0
131 968 Kocián Ondřej muži ČRS Team Maver Fishing Praha 7 122 122 0
132 5297 Horký Vojtěch ml. U20 MO ČRS Příbor - MAVER TEAM 8 122 122 0
133 1997 Hlavatý David muži MO Kolín RIVE 8 122 122 0
134 6447 Kaluzny Krzystof muži ČRS Matchpro MO Šumperk 8 122 122 0
135 6838 Paral Stefan muži MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 12 121 121 2
136 2835 Toužimský Jiří muži MO ČRS Nové Strašecí - MLAĎOŠI - COLMIC 6 120 120 0
137 5468 Ambros Josef muži MO ČRS ŠTĚTÍ 10 119 119 0
138 158 Böhm Aleš muži MO ČRS ŠTĚTÍ 6 114 114 0
139 3771 Martínek Ondřej U20 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 10 145 114 0
140 908 Svoboda Petr muži MO ČRS BŘEZNICE 6 112 112 0
141 786 Kubík Martin muži RSK LIPANI MIVARDI Třebechovice pod Orebem 6 111 111 0
142 1105 Vysoký Antonín muži MO ČRS Praha 4 - Nusle - MILO 8 111 111 0
143 1143 Omamik Ján hendikepovaní MO ČRS Rakovník 12 197 111 0
144 4110 Vlasta Tomáš muži MO ČRS Bakov nad Jizerou Browning 8 110 110 0
145 3546 Křížek Aleš U20 ČRS Klub Fishing Žirovnice JČ 9 145 107 0
146 196 Veltruský Zdeněk ml. muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 6 106 106 0
147 37 Kovařík Jaroslav ml. muži MO ČRS Jindřichův Hradec „B“ 8 105 105 0
148 6836 Hanzal Ondřej U25 MO ČRS Praha 4 - Nusle - MILO 8 104 104 0
149 4929 Altman Šimon U15 ČRS Klub Fishing Žirovnice JČ 14 169 104 0
150 46 Kotlář Jindřich muži MO ČRS Ostrava 8 103 103 0
151 3637 Procházka Oto muži ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 6 100 100 0
152 5514 Tomeček Michal muži MO ČRS Jindřichův Hradec AWA-S – DRENNAN 6 98 98 0
153 1747 Vyhlídal Emanuel hendikepovaní ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 12 158 98 0
154 3969 Skalka Igor muži MO ČRS Plzeň 1 RIVE A 6 97 97 0
155 6898 Drewniak Tomasz muži ČRS Matchpro MO Šumperk 6 97 97 0
156 3046 Burda David muži MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 4 93 93 0
157 2635 Fojt Dalibor muži MO ČRS Ostrava PRESTON 6 93 93 0
158 2828 Kuba Jiří muži MO Kolín RIVE 5 92 92 0
159 6209 Svatoš Petr hendikepovaní ČRS MILO Loštice B 10 181 92 0
160 6639 Mojžíš Lukáš muži MO ČRS Č.Budějovice II 4 91 91 0
161 3879 Bartes Petr muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 4 91 91 0
162 907 Martínek Pavel muži ČRS Team Browning.cz 6 91 91 0
163 966 Kocián Martin muži ČRS Team Maver Fishing Praha 4 89 89 0
164 3732 Housa František st. muži ČRS Klub Fishing Žirovnice JČ 6 89 89 0
165 3031 Kohlert Jan muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 4 88 88 0
166 2864 Borovička Pavel muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 4 84 84 0
167 1550 Havlíček Petr muži MO ČRS Ostrava 6 83 83 0
168 4055 Smitková Tereza U15 dívky MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 12 198 83 0
169 2214 Maštera Václav ml. U25 MO MRS TŘEBÍČ PRESTON 8 111 82 0
170 6694 Žák Luděk muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 8 81 81 0
171 4062 Škubal Hanuš muži MO ČRS Rakovník 8 80 80 0
172 6204 Čeněk Josef muži MO ČRS ŠTĚTÍ 8 80 80 0
173 1549 Havlíček Jaroslav muži MO ČRS Ostrava 6 77 77 0
174 3781 Vejs David U20 MO ČRS Nové Strašecí - MLAĎOŠI - COLMIC 12 166 76 0
175 2921 Jožák Radek muži ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 4 75 75 0
176 50 Pokorný Alois RNDr. muži MO ČRS Ostrava 6 74 74 0
177 3731 Peltan Michal U20 ČRS Klub Fishing Žirovnice JČ 7 96 74 0
178 2008 Kratochvíl Vladislav muži MO ČRS Karviná MILO 6 72 72 0
179 6208 Voda Radek U25 MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 4 69 69 0
180 5600 Houser Otakar muži ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 6 68 68 0
181 6770 Jiří Petružálek muži Fanatik FishingTeam 6 66 66 0
182 5980 Orel Vojtěch U20 ČRS MILO Loštice B 10 113 65 0
183 1398 Kresl Tomáš muži MO ČRS ŠTĚTÍ 4 64 64 0
184 3406 Horký Vojtěch U20 MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 10 114 64 0
185 6834 Gargalík Patrik U20 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 116 61 0
186 4753 Nožička Martin U20 MO ČRS Ostrava 4 60 60 0
187 132 Hurdálek Pavel muži MO Hradec Králové Garbolino.cz 4 59 59 0
188 3450 Olšán Jakub muži MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 6 59 59 0
189 2639 Mais Jan muži MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 4 58 58 0
190 3113 Smítka Radek muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 4 57 57 0
191 2675 Krejsa Miroslav muži MO ČRS - RSK Vysoké Mýto 6 57 57 0
192 3043 Kopřiva Petr muži MO MRS TŘEBÍČ PRESTON 6 57 57 0
193 1319 Šik Jaroslav muži MO ČRS Mělník SENSAS-COLMIC 5 56 56 0
194 1839 Kocábek Tomáš muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 52 52 0
195 6448 Stanczyk Marcin muži ČRS Matchpro MO Šumperk 2 52 52 0
196 3222 Konečný Tomáš muži MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 2 51 51 0
197 3045 Pykal Aleš muži MAVER MRS Hrušovany nad Jevišovkou 2 50 50 0
198 631 Bačina Zbyněk muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 50 50 0
199 6382 Viskot Zdeněk muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 3 50 50 0
200 3920 Tkadlec Roman muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 3 49 49 0
201 35 Žák Miloslav st. muži MO ČRS Jindřichův Hradec „B“ 2 47 47 0
202 3829 Beneš Zdeněk muži MO ČRS - RSK Vysoké Mýto 4 47 47 0
203 3921 Čampiš Michal U20 MO ČRS Nové Strašecí - MLAĎOŠI - COLMIC 8 101 46 0
204 4011 Maršík Jan muži MO ČRS Pelhřimov 2 44 44 0
205 6853 Kopa Stanislav muži ČRS MILO Loštice A 4 43 43 0
206 1079 Horký Aleš Bc. muži MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 2 42 42 0
207 2580 Kertész Julius muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 2 41 41 0
208 60 Purkrábek Pavel muži MO ČRS Plaňany COLMIC 2 41 41 0
209 2106 Papoušek Ivan muži MRS - Poháry sport hobby M. Budějovice - Maver 4 41 41 0
210 157 Böhm František st. muži MO Hodkovice nad Mohelkou 4 41 41 0
211 6412 Andrž Ladislav U20 MO Hradec Králové Garbolino.cz 5 73 41 0
212 3047 Bárta Václav muži MO ČRS Plzeň 1 RIVE B 2 38 38 0
213 4431 Kepáková Lucie U20 MO ČRS OSTRAVA 2 38 38 0
214 3821 Šlechtová Josefína U20 ženy RSK Jižní Morava TUBERTINI 2 36 36 0
215 3077 Tlustý Luboš muži MRS Cortina Sensas 2 35 35 0
216 4080 Petráček Ota hendikepovaní Štětí 4 79 35 0
217 1805 Mádle Karel muži Milo Loštice 4 34 34 0
218 7100 Schneider Tomáš U20 MO ČRS Ostrava PRESTON 2 33 33 0
219 787 Počarovský Jan muži MO ČRS TŘEBECHOVICE COLMIC 2 33 33 0
220 2137 Kolář Jan muži ČRS Tubertini Česká Lípa 2 33 33 0
221 4649 Javůrková Týna U15 dívky MO ČRS Litomyšl 8 107 33 0
222 5642 Hütter Ewald muži ČRS Team Browning.cz 2 32 32 0
223 12 Drápal Vlastimil muži MO ČRS Kardašova Řečice 2 32 32 0
224 75 Samlík Libor muži MRS Cortina Sensas 2 29 29 0
225 30663 Polovic Ladislav muži AWAS J. Hradec 2 29 29 0
226 8 Pekárek Stanislav muži MO Louny A 2 29 29 0
227 6848 Beneš Zdeněk muži MO Louny B 2 29 29 0
228 5621 Dedik Vladimír muži ČRS Team Browning.cz 6 28 28 0
229 821 Pokorný Martin muži MO ČRS ŠTĚTÍ 2 27 27 0
230 142 Práde Jaroslav muži MO Hodkovice nad Mohelkou 2 27 27 0
231 6907 Hort Jan muži MO MRS Vranovice 2 27 27 0
232 4617 Noll Vladimír st. muži MO ČRS Křivoklát 4 27 27 0
233 5222 Kulhánek Michal U20 SČÚS 4 55 27 0
234 6486 Goncearenco Roman muži MO ČRS Humpolec 2 26 26 0
235 2048 Řehák Jiří muži MO ČRS Nové Strašecí - MLAĎOŠI - COLMIC 2 25 25 0
236 1752 Zvoníček Radim st. muži MO ČRS Kamenice nad Lipou 2 24 24 0
237 5442 Svoboda Miloš muži MO Louny A 2 24 24 0
238 4641 Richterová Tereza U20 ženy MO ČRS Chrastava 6 78 24 0
239 3192 Krištof Tomáš U20 MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 8 122 24 0
240 4621 Slavík Alexej muži MO ČRS Vilémov 2 23 23 0
241 6267 Krištof Jan muži MO ČRS Nové Strašecí - MAVER 2 23 23 0
242 5542 Turek Michal muži MO ČRS ŠTĚTÍ 6 23 23 0
243 2200 Funěk Lukáš muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 2 22 22 0
244 3977 Seidl Jan hendikepovaní Zbiroh 6 73 22 0
245 4216 Kříž Josef muži MO ČRS Jindř. Hradec 2 21 21 0
246 744 Blecha Miroslav st. muži MO ČRS Počátky 2 21 21 0
247 4640 Richter Jiří U15 SČÚS 4 31 21 0
248 7062 Švec Jakub muži MO ČRS Těchobuz 2 20 20 0
249 30 Smolík Jindřich Ing. muži ČRS Team Browning.cz 2 20 20 0
250 1498 Fryč Petr muži MO ČRS ŠTĚTÍ 2 20 20 0
251 6401 Csernyanszká Pavlína ženy MO ČRS Vysoké Mto 2 20 20 0
252 1063 Kruliš Pavel muži MO ČRS Smíchov, Velká Chuchle 1 19 19 0
253 6827 Bříza Filip U15 MO ČRS Humpolec 2 19 19 0
254 6715 Tošer Jaroslav muži 2 18 18 0
255 4980 Ručka Filip U20 ČRS MILO Loštice "B" 2 18 18 0
256 1311 Lát Jiří muži ČRS Tubertini Česká Lípa 1 16 16 0
257 6826 Mareš Jakub U15 MO ČRS Humpolec 2 16 16 0
258 284 Hamouz Marek hendikepovaní Č. Lípa 4 50 16 0
259 4221 Bombera Jan U15 MRS Kroměříž 2 15 15 0
260 2420 Gabriel Milan muži MIVARDI CZ 2 15 15 0
261 3487 Mádle Petr muži Milo Loštice 4 13 13 0
262 1995 Funěk Tomáš muži MO ČRS Mohelnice MIVARDI 2 12 12 0
263 6103 Traj Robert U15 MRS Kroměříž 2 12 12 0
264 6871 Marek Pavel muži MO MRS Uherské Hradiště - PRESTON 2 12 12 0
265 5463 Šmíd Jakub U15 Světlá nad Sázavou 2 10 10 0
266 967 Civín Martin muži ČRS Team Maver Fishing Praha 1 9 9 0
267 2878 Man Bohuslav muži ČRS JIZERA 24 – RSK Pardubice "C" 2 9 9 0
268 7045 Orel Vítěslav muži ČRS MILO Loštice "B" 4 9 9 0
269 6856 Řehák Filip U15 ČRS MILO Loštice B 2 7 7 0
270 3607 Hurdálková Jana ženy MO ČRS Hradec Králové 2 6 6 0
271 3726 Janů Michal U20 MO ČRS Šumperk 1 3 3 0
272 2003 Janů Petr muži MO ČRS Šumperk 1 1 1 0
273 4567 Smitka Antonín U15 MO ČRS PLAŇANY TUBERTINI 2 30 0 0
274 935 Hirman Miloš hendikepovaní Kladruby 2 43 0 0
275 6707 Krym Petr hendikepovaní Kladruby 2 43 0 0
276 4912 Šimice Jan U15 MO ČRS Plzeň 1 2 27 0 0
277 6710 Fidrant Miroslav hendikepovaní Kladruby 2 22 0 0
278 6708 Tauberová Gabriela hendikepovaní Kladruby 2 34 0 0
279 4851 Bastl Tomáš U15 MO ČRS Třebechovice p/O 2 16 0 0
280 4571 Hanyk Jakub U15 MO ČRS PLAŇANY 2 24 0 0
281 6709 Ďurfina Josef hendikepovaní Kladruby 2 22 0 0
282 6082 Tadeáš Ernst hendikepovaní České Velenice 2 25 0 0
283 6716 Houserová Nikola U15 dívky MO ČRS PLAŇANY 2 23 0 0
284 4136 Stieber Matouš U15 MO ČRS ČÁSLAV 2 18 0 0
285 3021 Linhart Jan U20 MO ČRS MLADÁ BOLESLAV 2 27 0 0
286 4143 Viktora David U20 MO ČRS ČÁSLAV 2 25 0 0
287 7051 Pivková Hedvika U15 dívky MO ČRS PLAŇANY 2 16 0 0
288 4141 Verner Roman U15 MO ČRS ČÁSLAV 2 23 0 0
289 5752 Volencová Karolína U15 dívky MO ČRS ČÁSLAV 2 20 0 0
290 6711 Veselý Tomáš hendikepovaní Kladruby 2 12 0 0
291 2994 Havel Jiří hendikepovaní MO ČRS Plzeň 1 4 89 0 0
292 6665 Krmela Tomáš U20 MO ČRS Nepomuk 4 46 0 0
293 4379 Holub Ondřej U20 MO ČRS Nepomuk 4 48 0 0
294 4378 Holub David U20 MO ČRS Nepomuk 4 58 0 0
295 4377 Flandera Šimon U15 MO ČRS Nepomuk 4 55 0 0
296 931 Kovář Martin hendikepovaní Kladruby 4 72 0 0
297 6043 Vejvančický Matěj U15 MO ČRS Nepomuk 4 54 0 0
298 4995 Mašek Filip U15 MO ČRS Nepomuk 4 6 0 0

export do XLS