Nezapomeňte: poslední termín pro uhrazení členské známky je zítra!

Připomínáme, že 30. duben je poslední termín, kdy je dle Stanov ČRS možné uhradit pravidelný peněžní příspěvek (členskou známku).

Členský příspěvek pro rok 2019 je stanoven v následující výši:

• dospělí - 500 Kč
  • mládež od 16 do 18 let - 200 Kč
  • děti do 15 let - 100 Kč

Výše členského příspěvku je jednotná pro všechny místní organizace ČRS. Petrův zdar!

Hledání

Rybářský zpravodaj 3x ročně informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Květen
kvetenzpravodajsmall