Vzpomínáme: Jiří Šula

S lítostí oznamujeme, že dne 31.7.2019 zemřel po dlouhé nemoci ve věku nedožitých 72 let trenér, vedoucí mládeže při MRS a dlouholetý člen Odboru rybolovné techniky Rady ČRS, nestor rybolovné techniky pan Jiří Šula.

Upřímnou soustrast rodině a přátelům.

Aktuálně z územních svazů

Warning: fopen(http://www.crs-sus.cz/feed/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.rybsvaz.cz/www/beta/libraries/src/Filesystem/File.php on line 345

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall