Vzpomínáme: Jiří Šula

S lítostí oznamujeme, že dne 31.7.2019 zemřel po dlouhé nemoci ve věku nedožitých 72 let trenér, vedoucí mládeže při MRS a dlouholetý člen Odboru rybolovné techniky Rady ČRS, nestor rybolovné techniky pan Jiří Šula.

Upřímnou soustrast rodině a přátelům.

1. MS žen a 26. Mistrovství Evropy - PŘE…

neděle
Odkaz na propozice a další info: https://25effc.me/

Soustředění juniorské reprezentace

pondělí

Labský pohár (propozice)

červenec

Rybářský zpravodaj informuje o nejdůležitějších událostech a změnách ve sportovním rybolovu.

Prosinec 2018 Květen 2019
zpravodaj4  kvetenzpravodajsmall