Seriál závodů "Českého poháru" v RT skončil, sláva vítězům!

Tento víkend závodníci rybolovné techniky absolvovali poslední závod série Českého poháru, a to Hanácký pohár, jehož pořadatelem je MRS, p. s. Kroměříž. Tento závod byl po dlouhé době spojen také s ligovou soutěží žen a úplně poprvé byl také prvním nominačním závodem pro juniory a kadety na další sezonu 2023.

DSC08592

Jak je již v Kroměříži zvykem, akce byla precizně připravena po všech stránkách.

Závodu se zúčastnilo celkem 60 závodníků, kteří závodili v  osmi kategoriích z vítězství v Hanáckém poháru se v mohli radovat:

• Žákyně - Lucie Nejdlová (Kdyně)

Celkovými vítězi Českého poháru 2022, který je složen ze 4 pohárových závodů jsou:

• Muži - Tomáš Spáčil (Hořovice)
  • Kadeti - Vojtěch Humpál (Č. Budějovice 3)
  • Juniorky - Karolína Benešová (Písek)

Jak již bylo zmíněno, vloženým závodem byla také Liga žen, do které se přihlásilo 13 dvoučlenných družstev, na závod však přijelo pouze 8 družstev. Stupně vítězů nakonec vypadaly následovně:

1. MO Bohumín (Lucie Kepáková, Eliška Vladyková)
  2. MO Ostrava (Zuzana Plachá, Natálie Kepáková)