Čeští reprezentanti LRU feeder odcestovali na MS do Belgie

V termínu 3.-10. 10. 2022 se uskuteční 11. Mistrovství světa v LRU feeder. Hostitelskou zemí je pro rok 2022 Belgie a MS bude probíhat v lokalitě KINROOI – LIMBURG.

Družstvo, které bude reprezentovat Českou republiku a ČRS, je ve většině případů složené z ostřílených a zkušených závodníků, kteří se již zúčastnili několika šampionátů, a to Martin Štěpnička, Josef Konopásek, Jakub Šabata, Petr Klásek a Martin Janečka. Výjimkou je velice talentovaný, teprve 15 letý, Petr Daniš, který se svými výsledky nominoval do seniorské reprezentace. Státním trenérem českého týmu je Milan Štěpnička, asistentem trenéra je Petr Bromovský, manažer Tomáš Párys. Družstvo doprovází několik pomocníků, kteří jsou pro tyto světové šampionáty velice důležití, a to Jan Prepsl, Radek Štěpnička, Milan Štěpnička st., Rudolf Tichý a František Filák.

KINROOI LIMBURG BELGIUM

Držíme našemu závodnímu týmu palce, aby se povedlo vymyslet taktiku a namíchat krmení, po kterém ryby budou šílet.

Petrův zdar!

LOGO MS