Česká reprezentace LRU muška se připravuje na mistrovství Evropy

Letošní mistrovství Evropy v lovu ryb udicí muškařením se koná v Portugalsku. Šampionát proběhne v termínu 22.-28. 5. v okolí městečka Covilha. České muškaře čekají řeky Zezere, Paul a Alva. Jeden sektor bude jako jezerní břehový závod na Rossim Lake.

Českou republiku a ČRS budou na mezinárodním šampionátu reprezentovat Miloslav Hosenseidl, Martin Vlk, Samuel Piekar, Tomáš Starýchfojtů, Luboš Roza, Ivan Vančura (státní trenér) a Jiří Pejchar (manažer týmu).

Nový Prezentace Microsoft PowerPointu

Miloslav Hosenseidl  Luboš Roza  Tomáš Starýchfojtů

Nový Prezentace Microsoft PowerPointu new

Ivan Vančura (státní trenér)  Martin Vlk

Nový Prezentace Microsoft PowerPointu new new

Samuel Piekar  Jiří Pejchar (manažer týmu)

Manažer týmu a předseda Odboru LRU muška Rady ČRS Jiří Pejchar k sestavě uvedl: „Připravujeme se na velmi čistou vodu s technickým chytáním „potočáků“ a také parmiček. V týmu máme dva úplné nováčky, Martina Vlka a Samuela Piekara, pro které bude tento šampionát velká premiéra. Jsou to super závodníci se zkušenostmi z juniorů a oni nám všem ukážou! Pak tu máme jeden velký návrat legendy Tomáše Starýchfotjů! A ještě jedna premiéra bude na tomto šampionátu. Tým ČR má od letoška nového trenéra Ivana Vančuru a ME v Portugalsku bude jeho první mezinárodní akcí. Držte nám palce, protože my se na to těšíme!“

Přejeme české muškařské reprezentaci mnoho úspěchů a Petrův zdar!

Za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová