Na Ostravici proběhlo podzimní kolo 2. ligy v muškaření

Na začátku září (2.-3. 9.) se konalo podzimní kolo 2. ligy sk. B LRU muška. Závod proběhl na řece Ostravici.

Přírodní podmínky si s námi pohrávaly a hrozilo konání závodu na náhradním revíru na rybníku. Nakonec se počasí umoudřilo a na Ostravici ve Frýdku-Místku jsme mohli zorganizovat regulérní závod, kterého se zúčastnilo 11 družstev.

IMG 20230904 WA0008

IMG 20230904 WA0003

Podzimní kolo na Ostravici bylo napínavé a vyrovnané, vítězem se stala MO ČRS Praha Vinohrady "A" před druhým týmem Limetal FLY a třetí místo obsadila RK Doubrava z. s. - MO ČRS Chotěboř. V součtu jarního a podzimního kola se stala celkovým vítězem a postupujím do 1. ligy LRU muška  RK Doubrava z. s. - MO ČRS Chotěboř, před druhým týmem Vinohrady "A" a třetím týmem Tommi Fly Brno - MRS. Kompletní výsledky závodu i celkové výsledky 2. ligy sk. B v muškaření naleznete zde.

IMG 20230904 WA0002

FB IMG 1693839279780