Lucie Kepáková nejlepším sportovcem ICSF za rok 2023

ICSF (International Casting Sport Federation) neboli Mezinárodní sportovní federace pro rybolovnou techniku vyhlásila nejlepšího sportovce za rok 2023. Stala se jím závodnice České republiky Lucie Kepáková (MO ČRS Bohumín), která na MS vybojovala celkem 6 medailí (z toho 5 zlatých) a celkově ve Světovém poháru skončila na 2. místě.

Úspěchy Lucie Kepákové dosažené v roce 2023 na mezinárodních i domácích soutěžích:

Mezinárodní:

• Mistrovství světa v Polsku - zlaté medaile získala v pětiboji, v sedmiboji, kde obhájila mistrovský titul z roku 2022 a zlato dále vybojovala v disciplínách D1 muška skish, D3 arenberg, D9 multi zátěž obouruč a bronzovou medaili v disciplíně D4 skish zátěž.
  • Světový pohár – 1. místo na SP v Itálii, 1. místo na SP v Rakousku. V celkovém hodnocení SP se umístila na 2. místě.

Domácí:

1. místo v celostátním žebříčku RT s výsledkem 485,585, kterého dosáhla na SP v Lenzingu
  2. místo v celkovém pořadí Českého poháru
  3. místo v pětiboji a sedmiboji na mezinárodním mistrovství ČR

Gratulujeme Lucii k získání tohoto ocenění mezinárodní úrovně.

PXL 20220902 144539212 Obrázek WhatsApp 2024 03 19 v 12.39.21 a7e1ae48 new
Lucie Kepáková na MS 2022 v Maďarsku (uprostřed)

Lucie Kepáková na MS 2023 v Polsku (uprostřed)

Za ČRS Petra Hnízdilová, Lukáš Mareš