Juniorská liga v přívlači aneb Táborský duhák

Proběhlo 1. kolo juniorské ligy v LRU přívlač. Soutěž se konala na rybníku Malý Jordán v Táboře. Závod byl určen závodníkům ročníku narození 2004 a mladší a proběhl podle Soutěžního a Závodního řádu pro LRU přívlač.

Závod se konal za neustále se zhoršujícího počasí, od krásného rána až po průtrž mračen a velmi silný vítr. Přechod studené fronty spojený se změnou počasí způsobil nízkou aktivitu ryb. Množství ryb bylo však nahrazeno jejich velikostí, kdy bylo uloveno několik pstruhů duhových ve velikosti mezi 50 - 60 cm. Hlavní lovenou rybou byl pstruh duhový a siven americký. Závodu se zúčastnilo 41 mladých závodníků z celé ČR. Kompletní výsledky závodu najdete zde.

1 107 F1
F2 F4

F3

Gratulujeme medailistům, všem patří poděkování za účast. Děkujeme také pořadatelům závodu. Těší nás zájem mladých rybářů o rybářský sport.

Další kolo juniorské ligy v přívlači se koná 16. 6. 2024 ve Vlašimi.

Petrův zdar!

Aleš Truhlář (asistent státního trenéra juniorů), za ČRS Lukáš Mareš, Jitka Chybová