První úspěšný den na mistrovství světa v rybolovné technice ve Švédsku (Ronneby) 2018

Ve středu 5.9.2018 začalo slavnostním zahájením a tréninkem mistrovství světa v rybolovné technice ve švédském Ronneby.

Českou republiku a ČRS reprezentuje družstvo mužů ve složení – Jan Bombera, Jan Luxa, Tomáš Spáčil, Ing. Josef Luxa, Robert Mík, Ing. Miloslav Krejčí a družstvo žen ve složení – Kateřina Marková, Ing. Jana Brončková, Zuzana Plachá, to vše pod vedením státního trenéra, kterým je Josef Luxa a jeho asistenta Patrika Lexy. V první závodní den (čtvrtek) byly na programu tři disciplíny, a to disciplína číslo 6 – muška dálka obouruč (zvaná také losos), disciplína číslo 7 – dálka zátěž obouruč a disciplína číslo 9 – multi dálka obouruč a hned to pro naši výpravu  několikrát cinklo.

Zlatou medaili z disciplíny 6 si odnáší Honza Bombera a bronz Miloš Krejčí, v disciplíně 7 si druhou medaili, ale tentokrát zlatou, vybojoval Miloš Krejčí.

Ani ženy nezůstaly pozadu - Kateřina Marková si odnáší z disciplíny číslo 9 stříbrnou medaili.

Naši závodníci mají před sebou ještě dva dny se šesti disciplínami a třemi víceboji. Všichni držíme palce.

 

Odd. sportu a mládeže Rady ČRS     


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok