Mistrovství světa v rybolovné technice : ČR získává 12 zlatých, 5 stříbrných a 4 bronzové medaile

Dnes večer převezmou čeští reprezentanti poslední medaile na mistrovství světa v rybolovné technice, které se konalo v Ronneby ve Švédsku.  Celkem si naši odnášejí 21 medailí (12 zlatých – 5 stříbrných – 4 bronzové) a jeden světový rekord, který získala Kateřina Marková v disciplíně zátěž dálka. Dosavadní rekord polské závodnice Magdaleny Kuzy překonala o více než tři metry a stanovila tak jeho novou hodnotu na 78,6 metrů!

Česká výprava získala cenné kovy v následujících kategoriích:

Kategorie družstev:

Multi skish:

Multi dálka:

2. místo Kateřina Marková

Jan Bombera, Miloslav Krejčí Katka Marková a Zuzana Plachá Josef Luxa Jana Brončková

Celé naší výpravě gratulujeme k fantastickému výsledku.

Odd. sportu a mládeže