11. mistrovství světa v LRU přívlač z lodi, Anglie 10. - 15. 10. 2018

Od roku 2012, kdy se reprezentanti ČRS poprvé zúčastnili MS přívlače z lodi, konečně medaile. A to jak v soutěži družstev – 2. místo ze 16 zemí, tak v soutěži dvojic – kde jedna ze dvou českých posádek obsadila příčku nejvyšší.

Jan Hubka s Jakubem Kolářem se stali mistry světa. Ještě v sobotu přitom byla ČR na 3. místě, ale velmi silný vítr s deštěm, který MS provázel, odfoukl Litvu z 1. místa na čtvrté a český tým naopak ze 3. místa na druhé. Na 3. místě se umístilo Lotyšsko a domácí Angličané propadli až na 14. pozici.

Na MS do Rutland Water, East Midlands vyjelo české družstvo ve složení Josef Zahrádka (st. trenér), Petr Kubíče (manažer družstva), David a Tomáš Koudelkovi (7. místo z 32 dvojic), František Čáha a Tomáš Jírovec (náhradní posádka).

Družstvu srdečně gratulujeme.

Sportovní odbor ČRS


MAIL

MAIL

Výukové a propagační předměty

triko triko2 

Objednávkový systém nabízí řadu zajímavých propagačních a výukových předmětů a oblečení s motivy sportovního rybolovu a Českého rybářského svazu. Také je zde možné objednat hostovací nečlenské povolenky na revíry územních svazů s doručením poštou. 

Časopis Rybářství

Časopis Rybářství již více než 100 let pravidelně přináší články ze světa sportovního rybolovu. Předplatné pro tento měsíčník je možné objednat zde.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok